Z obozu rywala: Sromotna porażka Villarrealu

Z obozu rywala: Sromotna porażka Villarrealu 04.04.2009, 22:57, Patryk Bielski 20 komentarzy

Już we wtorek Kanonierów czeka kolejny ważny test. Podopieczni Arsene'a Wengera na Estadio El Madrigal w ćwierćfinale Ligi Mistrzów zmierzą się z hiszpańskim Villarrealem. Podczas gdy The Gunners nie zwalniają tempa i zwyciężają w kolejnym meczu, "Żółta łódź podwodna" popadła w lekki kryzys i dzisiejszego wieczoru nie była w stanie poradzić sobie z dobrze dysponowaną Almerią.

Gracze Villarrealu nie będą miło wspominać dzisiejszego spotkania na Estadio de los Juegos Mediterraneos, w którym górą okazali się rywale i wygrali różnicą trzech bramek. Pierwszy cios podopiecznym Manuela Pellegriniego zadał Negredo już w 7. minucie meczu. Kolejne dwie bramki padły jeszcze w tej samej połowie, a ich autorami byli kolejno Piatti i Mane. W końcówce meczu czerwoną kartkę obejrzał były Kanonier - Robert Pires, który zgromadził na swoim koncie dwie żółte kartki. Obecnie Villarreal zajmuje czwartą lokatę w wyścigu po mistrzostwo ligi hiszpańskiej, tracąc do liderującej Barcelony aż 24 oczka.

Almeria - Villarreal 3:0 (3:0)

1:0 Negredo 7'

2:0 Piatti 20'

3:0 Mane 35'

Liga MistrzówVillarreal CF autor: Patryk Bielski źrodło: własne
krzykus1990 komentarzy: 516906.04.2009, 20:38

Zagrali słabo z Almerią więc damy radę i wygramy.

EkEl komentarzy: 298905.04.2009, 14:38

W pierwszym meczu dobrym wynikiem dla nas powinien być bramkowy remis a także jakakolwiek wygrana. Jestem optymistycznie nastawiony. Stawiam 2-1. GO GO THE GUNNERS!

iAMjustAgirl komentarzy: 66905.04.2009, 13:47

Wyjazdy zawsze są ciężkie.
Dlatego wydaje mi się, że pomimo niepowodzeń Hiszpanów nie będzie łatwo z nimi wygrać.

waldek_89 komentarzy: 573505.04.2009, 13:32

o no to kiepsko im się wiedzie,to dobra wiadomość, ale wszystko wyjaśni się na boisku.

HWDP komentarzy: 85705.04.2009, 11:04

nie wyobrażam sobie innego wyniku niż 0-2....

Szef komentarzy: 1303505.04.2009, 10:31

no to zobaczymy jak zagraja, teraz trudno to przewidziec. Strata Cazorly to duzo.

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11505.04.2009, 10:07

Szczerze mówiąc sympatyzuję z Villarreal i nie chciałbym, żeby na koniec sezonu zajęli jak najniższe miejsce. Z drugiej strony cieszę się, że tuż przed ćwierćfinałowym meczem z Arsenalem ich forma pozostawia wiele do życzenia.

'Żółta Łódź Podwodna' od jakiegoś czasu gra w kratkę i traci punkty z kim się tylko da. Natomiast my pod koniec sezonu zaczęliśmy grać coraz lepiej i dopiero teraz pokazujemy swoje prawdziwe oblicze. Myślę, że o wyniku na El Madrigal zadecyduje forma dnia. Nie można przecież lekceważyć rywala po tym jak przegrał z przeciwnikiem w lidze. ;)

KuBaJo komentarzy: 217405.04.2009, 09:48

Cazorla zszedł z boiska w 64. minucie i udał się do szpitala, gdzie po pierwszych badaniach lekarze przewidują, że czeka go kilkumiesięczna, a być może nawet półroczna przerwa w grze, ponieważ ma złamaną kostkę.

leon31 komentarzy: 125805.04.2009, 09:05

W LM każdy daje z siebie wszystko.. Obawiam się że mogą nas w pierwszej połowie zaskoczyć :/ Damy radę panowie ;]

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223705.04.2009, 08:41

To nic nie gwarantuje, nie mozemy byc pewni jak zagraja w LM , to samo bylo z roma , porazki porazki , ale skonczylo sie wielkimi klopotami z awansem , grunt to ich za to nie skreslac przed startem

JaroAFC komentarzy: 32805.04.2009, 08:30

Wystarczy zeby grac swój futbol, grajmy tak jak teraz w lidze :) wrócili Ade Cesc i Wallcot :)

Widać, ze wszyscy są teraz w świetnej formie :)

GO GO THE GUNNERS

Kondzior12 komentarzy: 490005.04.2009, 08:25

Będzie trzeba grac o zwycięstwo a nie o remis.

wronka17 komentarzy: 82805.04.2009, 06:51

afcforever; po co mamy grac na remis taki klub jak Arsenal nie powinnien grac na remis ino wygrywac a tym bardziej ze im nie poszlo w ligowym meczu przewaznie jest tak ze jezelki gra sioe na remis przegrywa sie ;)

mikypl komentarzy: 107105.04.2009, 00:00

oby to nie była zasłona dymna ;]

Arsenal1994 komentarzy: 749704.04.2009, 23:23

W lidze wydaje sie ze to nie taka trudna druzyna do pokonania , ale do LM kazdy zespol przygotowuje sie na 200% i jestem pewien ze wtorkowy mecz bedzie bardzo trudny!
Trzeba wygrac na El Madrigal choc 1-0, ten wynik na pewno by ustalil mecz (wiem wiem tak samo mial byc z Roma ale Villareal to slabsza druzyna) bo nie sadze zebysmy na ES stracili choc jedna bramke.

kasiacesc komentarzy: 187804.04.2009, 23:15