Z obozu rywala: Wysoka wygrana Milanu

Z obozu rywala: Wysoka wygrana Milanu 05.03.2012, 15:37, Marcin Stefaniak 25 komentarzy

Jak wiadomo, już jutro Kanonierzy podejmą na własnym stadionie Milan w ramach rewanżowego meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 4-0 na korzyść Włochów. W takich samych rozmiarach ekipa Rossoneri pokonała wczoraj na wyjeździe Palermo.

Palermo 0-4 AC Milan

Już w pierwszej połowie ekipa gości zdominowała grę. W świetnej dyspozycji znajdował się Zlatan Ibrahimovic, który jeszcze w pierwszej połowie skompletował hat-tricka. Zajęło mu to zaledwie 13 minut. Po przerwie jedno trafienie dołożył Thiago Silva, tym samym ustalając wynik spotkania na 4-0.

Palermo 0-4 AC Milan przez goalsarena2012-2

AC MilanZ obozu rywala autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125121.03.2012, 10:45

Teraz my z nimi wysoko wygramy :D

Gol komentarzy: 14005.03.2012, 22:55

Rules - Prędzej zobaczysz nasze miny jak Ibrahimovic strzeli nam na 1-0 :) 3 bramka szweda cudo ! Po prostu niesamowite uderzenie. Robinho trzeba upilnować bo mały Brazylijczyk tak zakręcił Włoską obroną że nie wiedzieli co się dzieję i potem już zobaczyli tylko piłkę w siatce.
Dobra gra obronna. Świetnie zgranie techniczne zostawiają bardzo mało miejsca napastnika, bramkarz pewny i doświadczony.

W skrócie na 5-0 nie ma co liczyć, Milan jest za bardzo zorganizowany żeby przegrać 5-0. Jak z Barceloną nie przegrali tyle to z nami mają przegrać ? W jakim wy świecie żyjecie ?

Enndi - Tak jak to zrobił w pierwszym spotkaniu?
Wątpliwe Ibrahimovic to za wysokiej klasy snajper by dać się wyłączyć z gry. To samo tyczy się Arsenalu.
Racjonalnie patrząc Milan ma Talent Włoskiej piłki, znakomitego dryblera i doświadczonego snajpera - a my mamy jednego snajpera.
Nie mamy czym ugryźć wiec cienko to widzę. Zwłaszcza jak gra Mexes z Silvą to są niemal nie do przejścia.

mitmichael komentarzy: 4924305.03.2012, 21:03

Milan jest w wysmienitej formie, niespodziewałem sie po koszmarnym poczatku sezonu.

MisiekACM komentarzy: 505.03.2012, 19:33

Przypominam ,że Palermo do tego meczu u siebie miało bilans 10-0-2 (zw,re,po) to drugi wynik w Serie A po Udinese gdzie Milan również wygrał

featon_ komentarzy: 25605.03.2012, 18:49

Ja dupc** ;/ teraz to nam rozwiali nadzieje.

afc4life komentarzy: 478305.03.2012, 17:53

marzy mi sie wygrana chociarz skromna

ale realistycznie?

remis albo srogie lanie , to jest porzadnie zorganizowana obronnie druzyna, a nie jakis tottenhamik ktoremu 5 bramek strzelilismy, tamci sie odkrywali mielismy za duzo miejsca.
w tym meczu nie bedzie mowy o oddawaniu nam miejsca
bedzie ten mecz wygladal jak z LIVErpoolem tylko ze tamci nie beda tak partaczyc swoich okazji

songoku95 komentarzy: 2348605.03.2012, 17:50

Ibra świetne bramki, naprawdę fantastycznie strzelał, ale jeżeli cały zespół, kibice wierzą w awans to nie ma co się załamywać. Musimy patrzeć na siebie a nie na Milan i zagrać swoje!!

fabregas1987 komentarzy: 2581505.03.2012, 17:41

Tuz po meczu wszyscy byli przekonani, ze to koniec LM, teraz wszyscy szczerze wierza w awans ... zobaczymy jak bedzie, awans bedzie istnym cudem, brak awansu jedynym racjonalnym wyjsciem ;p

Luki342 komentarzy: 275305.03.2012, 17:36

@ rules raczej takich min nie zobaczysz

Rules komentarzy: 100305.03.2012, 17:23

Chcę zobaczyć Wasze miny jak jutro RVP w 90. minucie strzeli na 5:0!

hei007 komentarzy: 352805.03.2012, 17:16

Troszkę późno taki news, a Milan bardzo skuteczny, więc odsłonięcie się może też nas kosztować, ale i tak nie mamy nic do stracenia ; ).

mirand14 komentarzy: 66105.03.2012, 17:06

No to się wystrzelali przeciwko Palermo, to u nas nic nie "wcisnął", my z Liverpoolem się oszczędzaliśmy i wpakujemy im 5 bramek po pięknym widowisku;D

Dekarz123 komentarzy: 118605.03.2012, 17:02

Jak Ibra utrzyma forme to nie zazdroszcze Koscielnemu i TV5. Na awans raczej nie ma szans , jednak na wygraną szansa jest i to duża.

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 405.03.2012, 16:43

Milan jest gazie. Ale coooo tam. My też :D Damy rade ;)

konrii komentarzy: 40605.03.2012, 16:20

2-2 bedzie spokojny mecz jakby był towarzyski bo juz jest po ptakach

Brodziol komentarzy: 14505.03.2012, 16:15

Chciałbym by Milan wygrał na Emirates skromne 1-0 i zdobywał punkty do rankingu UEFA i w końcu wskoczył do pierwszego koszyka w losowaniu LM, by później nie trafiać na Arsenal, ManU, Real w 1/8 czy tak jak teraz w grupie na Barce.

Enndi komentarzy: 49205.03.2012, 16:11

Mnie zadowoli jak wygramy,ale wierze w awans!!! Jak wygramy to ide balowac do konca tygodnia

karlo komentarzy: 906905.03.2012, 15:44

Ibra jest niesamowity, szykuje się wspaniałe widowisko.

creatiVe4 komentarzy: 376405.03.2012, 15:44

Bedzie cięzko

Kebo komentarzy: 388 newsów: 305.03.2012, 15:42

News trochę wczesniej powinien być no, ale spoko. Milan jest w gazie iciężko będzie awansować obyśmy chociaż wygrali.

Enndi komentarzy: 49205.03.2012, 15:39

Cos czuje,ze Koscielny odetnie Ibrahimovica ;d! DAMY RADE!

EnterTheKing komentarzy: 43205.03.2012, 15:39