Żadnej bramki w pierwszym kwadransie

Żadnej bramki w pierwszym kwadransie 18.11.2009, 17:33, Michał Kowalczyk 26 komentarzy

Bez wątpienia duża ilość strzelonych bramek urozmaica tegoroczne potyczki Arsenalu na wszystkich czterech frontach. Podopieczni Arsene'a Wengera zdobyli aż 55 goli w zaledwie 19 spotkaniach od połowy sierpnia. Ustanowili tym samym rekord w Premier League, jeśli chodzi o dorobek bramkowy w kilku pierwszych meczach sezonu.

Co ciekawe, mimo tych rewelacyjnych wyników, Kanonierzy nie zdołali ani razu pokonać bramkarza rywali w przeciągu pierwszych 15 minut danego pojedynku. Co na to Boss?

- Gwoli szczerości, nie wiem, czemu tak się dzieje - odparł Francuz.

- Może przeciwnicy bardziej skupiają się na bronieniu i więcej czasu zajmuje nam sforsowanie ich defensywy? Opieramy naszą grę na technice, nie na sile - dodał.

Aby zobaczyć dokładne statystyki dotyczące bramek Arsenalu, kilknij tutaj, bądź udaj się na oficjalną witrynę klubu.

Arsene Wenger autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
waldek_89 komentarzy: 573526.11.2009, 22:09

ważne że strzelamy;p

Arsenalius komentarzy: 151720.11.2009, 13:58

Arsenal zdobędzie jeszcze dużo bramek w pierwszym kwadransie i to już nie długo. Zespół z takim potenciałem jest w stanie szczelać bramki w karzedej części meczu.

Szef komentarzy: 1303519.11.2009, 16:25

czuje ze juz z Sunderlandem trafimy w pierwszym kwadransie do siatki rywali

topol95 komentarzy: 152719.11.2009, 14:28

Najważniejsze jest to, że tych bramek strzelamy bardzo dużo, a w których minutach to już mało ważne ;)

Cesc_Fabri_4 komentarzy: 113419.11.2009, 14:27

No nie musimu strzelać bramek od razu jak zaczniemy mecz;/ lepiej będzie jak te bramki będą.

Peter_HK44 komentarzy: 168718.11.2009, 23:52

Nieważne, w których minutach meczu padają bramki. Najważniejsze są zwycięstwa i piękny styl Arsenalu.

Gresiex komentarzy: 72018.11.2009, 23:09

Moze te 15 minut to potrzebuja na rozruch :D

R4d3k99 komentarzy: 169018.11.2009, 21:47

Ważne, że strzelamy i to przyniesie nam jakis puchar w tym sezonie!

sebo656 komentarzy: 182518.11.2009, 21:07

co za roznica w ktorej, wazne ze regularnie bramki padaja ;d

aRamsey komentarzy: 948618.11.2009, 20:28

oj tam, wyniki się liczą a nie w których minutach się gole strzela :P

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223718.11.2009, 20:05

Najwazniejsze jest to ze strzelamy wiele goli , i srednia na mecz wynosi na ta chwile z tego ci widzialem 3,27 bramki na mecz;) Swietny wynik i zobaczymy ile teraz ustrzelamy bramek w meczach z Chelsea i Sunderlandem:P

Matiiii13 komentarzy: 48518.11.2009, 19:40

Ja bym powiedział mu swoje zdanie na ten temat

kasiacesc komentarzy: 187818.11.2009, 19:34

zdobywamy*

kasiacesc komentarzy: 187818.11.2009, 19:30

Najważniejsze, że sdobywamy punkty i przy tym robimy to w pięknym stylu!

Mam pytanie do chłopaków poza tematem:
Jako, że jak to mój kolega powiedział chłopacy kibicują inaczej od dziewczyn to załóżmy taką sytuację:
Jesteś kibicem ManU, piłkarz z klubu, którego nie lubisz doznaje kontuzji na ok 6 tygodni. Cieszycie się z tego albo co gorsza wyśmiewasz?

Może to on ma recje, chłopacy właśnie takie podejście do piłki mają. Jeżeli tak to zwrócę mu honor ale mi się coś tak nie wydaję.

Strzeluch komentarzy: 153018.11.2009, 19:16

55 bramek w 19 meczach- miazga :D Sunderland 1: 5 Arsenal, pewnie Almunia wpuści znów coś w 85-90 minucie.

Cesc_Fan komentarzy: 452418.11.2009, 19:15

Najważniejsze są trzy punkty :P

IronHide_AFC komentarzy: 164218.11.2009, 18:31

tego nie da się racjonalnie wytłumaczyć ...
takie statystyki dla mnie są nikłe , z tego co wiem w 16-20 minucie strzeliliśmy już z 5,6 bramek

couval komentarzy: 298 newsów: 220118.11.2009, 18:30

Rzeczywiście, Polska grała już w tle i się pospieszyłem.

KILLAHERZ komentarzy: 26718.11.2009, 18:21

"Opieramy naszą grę na sile, nie na taktyce"

M ichał, na odwrót powinno być, się machnąłeś, no gdize ARsenal taktykę opiera na sile:)

"We have a style not based on force but on technique"

crisadus komentarzy: 850718.11.2009, 18:20

Pierwszy kwadrans przysypiamy. Zaczynamy swoją grę dopiero po upływie tych 15 minut.

Caroline komentarzy: 48518.11.2009, 17:53

Może zazwyczaj przez pierwszy kwadrans staramy się "zapoznać" z przeciwnikiem, przyzwyczaić do jego stylu gry, a potem dopiero zaczynamy już strzelać bramki. No bo szczerze mówiąc nie wiem czemu tak się dzieje. Ale najważniejsze, że strzelamy i tak bardzo dużo bramek.

wschowiak komentarzy: 159718.11.2009, 17:49

bo w pierwszych 15 minutach bawimy się z przeciwnikami a potem wbijamy im bramki :D:D..

solar komentarzy: 146518.11.2009, 17:48

co za roznica, kiedy te bramki wpadaja... wazne, ze sa i ze sa wygrane!

fabri04 komentarzy: 338518.11.2009, 17:41

No, bardzo ciekawe statystyki i to sie zgadza, ale kto wie, może w sobote to się zmieni :p