Zubimendi odmówił Arsenalowi

Zubimendi odmówił Arsenalowi 23.01.2023, 00:10, Adam Cygański 7 komentarzy

Arsenal w trwającym okienku transferowym chciał pozyskać zawodnika Realu Sociedad - Martina Zubimendiego - jednak ten odrzucił możliwość przeprowadzki na The Emirates.

Według hiszpańskich mediów Kanonierzy byli skłonni zapłacić za 23-latka klauzulę odejścia zapisaną w jego kontrakcie, która wynosi 60 milionów euro, co umożliwiłoby przeprowadzenie tej transakcji bez konieczności negocjacji z klubem. Zubimendi zdecydował jednak, że jak narazie nie jest to najlepszy moment do przeprowadzki na Wyspy Brytyjskie.

Hiszpan występuje na pozycji defensywnego pomocnika i w obecnym sezonie jest jednym z najlepszych graczy w drużynie Realu Sociedad, który obecnie plasuje się na bardzo wysokim 3. miejscu w tabeli, które gwaranuje udział w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Martin ZubimendiReal SociedadTransfery autor: Adam Cygański źrodło: Cadena SER
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
TrueGunner89 komentarzy: 54424.01.2023, 02:36

Baskowie mają problem, żeby przenieść się do innych klubów w Hiszpanii a co dopiero na Wyspy. Dwa razy tańszy niż Rice, potencjał podobny, ale skoro ma inne plany to niech zbiera doświadczenie. Szukamy dalej. Mam jednak nadzieję, że nie za 100 czy 50 baniek, bo mamy bardziej palące potrzeby niż trzeci czy czwarty DM.

Jack_Herrer komentarzy: 5746 newsów: 19223.01.2023, 17:44

Uuu to zostaje jego wymarzony klub czyli tth

mar12301 komentarzy: 2229723.01.2023, 15:20

No to Chelsea zaraz zadziała

kuzguwu komentarzy: 482623.01.2023, 13:17

Stylem gry podobny do Busquetsa

lordoftheboard komentarzy: 723423.01.2023, 06:58

Podpucha dla Chelsea xD

JP3 komentarzy: 157823.01.2023, 01:24

Brzmi jakby nakręcali hajp na niego, a nie jak wiarygodny news.

MarkOvermars komentarzy: 844523.01.2023, 00:15

Fake News

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Brentford 11.02.2023 - godzina 16:00
? : ?
Everton - Arsenal 4.02.2023 - godzina 13:30
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal19162150
2. Manchester City20143345
3. Newcastle20109139
4. Manchester United20123539
5. Tottenham20103733
6. Brighton1994631
7. Fulham2094731
8. Brentford2079430
9. Liverpool1985629
10. Chelsea2085729
11. Aston Villa2084828
12. Crystal Palace2066824
13. Nottingham Forest2056921
14. Leicester20531218
15. Leeds1946918
16. West Ham20531218
17. Wolves20451117
18. Bournemouth20451117
19. Everton20361115
20. Southampton20431315
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland213
H. Kane151
I. Toney133
A. Mitrović111
Rodrigo101
M. Almirón91
M. Ødegaard85
M. Rashford83
Mohamed Salah74
J. Maddison74
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9
Gracz stycznia wybór redaktorów Gabriel Martinelli
Gabriel Martinelli
7.67
Gracz stycznia wybór użytkowników Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl
UdanaRandka.com