Komentarze użytkownika Argudo

Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 232 z 273 (komentarze od 9241 do 9280):

Komentowany temat: Jardim nie wyklucza przenosin do Anglii 22.02.2017, 18:36

Niech już będzie lato i niech nastąpią jakieś zmiany w tym klubie. A zwłaszcza ta jedna, najważniejsza. I oby do kubu przybył ktoś pokroju Jardima właśnie.

Komentowany temat: Theo w "klubie 100" 22.02.2017, 08:06

Gratulacje, Theo!

Komentowany temat: Cieszmy się z małego sukcesu, Sutton 0:2 Arsenal 21.02.2017, 10:28

Jak to ujęli komentatorzy, to był gest ze strony Wengera, żeby kibice Sutton mogli sobie popatrzeć na żywo na grę Alexisa.

Komentowany temat: Cieszmy się z małego sukcesu, Sutton 0:2 Arsenal 21.02.2017, 10:01

Już nie przesadzajcie. Zaraz się dowiemy, że Arsenal gra na poziomie 5 ligi i w ogóle to powinien zostać zdegradowany. Myślę, że nasi po prostu zlekceważyli przeciwnika i wyszli na mecz z myślą "odbębnić, awansować i do domu".

Komentowany temat: Cieszmy się z małego sukcesu, Sutton 0:2 Arsenal 20.02.2017, 22:38

Hahahaha co ten Gruby

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 20.02.2017, 22:06

Alexis jaki wzrok :D

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 20.02.2017, 21:45

Krótko o pierwszej połowie:

https://www.youtube.com/watch?v=743tWu9ZKxo

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 20.02.2017, 21:42

XDDDDDDDDDDDDDD

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 20.02.2017, 21:39

Walcott poluje na 100 gola i przez to jest trochę samolubny.

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 20.02.2017, 21:29

Mecz bez kontuzji to mecz stracony.

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 20.02.2017, 20:52

Chyba pierwszy raz oglądam przez internet mecz na takim zadupiu. Do tego z polskim komentarzem.

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 20.02.2017, 20:09

Dobra, poleciało 2/+3,5. Oby mnie chłopaki nie zawiedli, bo wyzerowałem konto.

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 20.02.2017, 19:54

Walcott na ST? A co to się podziało?
Szkoda, że nie ma młodych, no oprócz Reine.

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 20.02.2017, 19:36

Witowo95

Jak nasi zepną tyłki, to może się skończyć na dwucyfrówce. Ale z nimi nigdy nie wiadomo i równie dobrze może być 10:0, co 1:1.

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 20.02.2017, 19:30

Ciekawe, czy dzisiaj młodziki pograją. Chociaż fajnie byłoby też zobaczyć pierwszy skład i może jakiś pogrom. Wiadomo, niby tylko piąta liga, ale zawsze to poprawi nastrój, jak Arsenal wygra jakieś 7:0.

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 20.02.2017, 14:41

Choć odejście Pereza mnie zaboli, to myślę, że dobrze zrobi, odchodząc. Dziw bierze, że Campbell też jeszcze nie zwinął się stąd, tylko daje się rzucać po wypożyczeniach,

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 19.02.2017, 19:35

Lincoln City!

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 19.02.2017, 19:34

Chelsea z United

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 19.02.2017, 19:33

Numerek 4, jakże by inaczej :D

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 19.02.2017, 17:42

Gerwciu

Szczerze? Wolałbym już przegrać i pożegnać się z tą Ligą Mistrzów w spokoju, niż znów przeżyć zawał i żałować, że tak mało brakowało.

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 19.02.2017, 17:20

Jak zawsze pewnie zabraknie jednej bramki. Przewiduję taki scenariusz: 2 bramki w pierwszej połowie, potem nudny mecz, gdzie nie będziemy potrafili stworzyć sobie okazji, bramka w 85 minucie i nagle wszyscy sobie przypomną, że jednak jest szansa i ruszą do ataku. Ale jak zwykle odpadniemy.

Komentowany temat: Zapomnieć o Bayernie: Sutton vs Arsenal 19.02.2017, 17:10

Danuta Szaflarska nie żyje. Miała 102 lata.

Komentowany temat: Welbeck opuści jutrzejsze starcie 19.02.2017, 16:51

Jeżeli chodzi o sztuczną murawę, to rzeczywiście nie ma co ryzykować.

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 18.02.2017, 21:47

http://www.transfermarkt.pl/patrick-vieira/leistungsdatendetails/spieler/3183/plus/0?saison=&verein=&liga=1&wettbewerb=GB1&pos=&trainer_id=

Przyznam szczerze, nie wiem, kto pisał ten artykuł na wikipedii. Vieira zdobył łącznie 8 czerwonych kartek w Premier League, bynajmniej nie w jednym sezonie. Transfermarkt to mimo wszystko chyba rzetelniejsze źródło :)

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 18.02.2017, 21:41

Skąd wy bierzecie te 9 kartek? To kompletne brednie, Vieira zdobył tyle łącznie w Premier League. Już drugi raz widzę tutaj ten błąd.

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 18.02.2017, 21:16

Tak oglądam eliminacje do Eurowizji i coś nie wróżę Polsce sukcesu, ktokolwiek by się nie dostał.

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 18.02.2017, 20:13

Nie odpadnie, bo wyjdziemy rezerwami. A Arsenal to taki dziwny klub, gdzie rezerwowi zawodnicy grają lepiej niż pierwszy skład.

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 18.02.2017, 19:40

Haha nie wierzę, na 4 pojedynki tylko jedna drużyna z Premier League wygrała. Ale cieszy powtórzony mecz City.

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 18.02.2017, 16:24

Kapustka w pierwszym składzie Leicester.

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 18.02.2017, 16:00

Miało być 8 zespołów z Premier League w ćwierćfinale, a już w pierwszym pojedynku wygrywa drużyna z niższej ligi. I to z 5.

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 18.02.2017, 14:29

Real nie wygra LM. Ligi Mistrzów się nie broni. Idąc tropem tych zwyczajów, trofeum zgarnie PSG, bo odszedł od nich Ibra.

Komentowany temat: Allegri o ewentualnych przenosinach do Arsenalu 18.02.2017, 14:25

Chodź do nas, nie pożałujesz. W tym momencie to najlepsza opcja na zastępstwo dla Wengera.

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 18.02.2017, 10:35

Jak dla mnie to z Alexisem mógłby każdy, nawet Sanogo podpisać, byle Chilijczyk z nami został. No dobra, każdy oprócz Wengera.

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 17.02.2017, 19:12

Taka historia. Rozwiązałem sobie test:

http://www.squawka.com/news/which-club-should-you-support-in-the-fa-cup-if-your-team-is-already-knocked-out/904562


Wyszło mi...Sutton United. Może czas się przenieść xd

Komentowany temat: Conte broni Wengera: To jeden z najlepszych 17.02.2017, 19:00

Z Wengerem na ławce Arsenalu Chelsea ma dużo większe szanse na mistrza, więc nie dziwię sie Conte, że chce, by został.

Komentowany temat: Wenger: Zostanę tu, lub gdziekolwiek indziej 17.02.2017, 18:29

Jeżeli Wenger rzeczywiście chce jak najlepiej dla klubu, powinien odejść. On sam też na pewno widzi, że traci kontrolę nad tym, co się dzieje i nie potrafi poskładać wszystkiego w całość. Być może nie ma odwagi się przyznać i zamiast odejść z honorem, będzie uparcie starał się udowodnić wszystkim, że byli w błędzie. Ale w ten sposób tylko zaszkodzi klubowi.

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 17.02.2017, 14:30

Ozila bym oddał, nad Sanchezem bym się zastanowił. Z resztą, wątpię, że chciałby tam przejść. Nie ktoś tak ambitny jak on.

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 17.02.2017, 14:25

Ricardo Carvalho, mistrz Europy z 2016 roku, przenosi się na zasadzie wolnego transferu do chińskiej ligi. Będzie występować w zespole Szanghaj SIPG.

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 17.02.2017, 14:05

Jeżeli Sanchez miałby już obejść, to na pewno nie za darmo. Bylibyśmy ostatnimi frajerami, oddając jednego z najlepszych zawodników na świecie za nic .

Komentowany temat: Co roku to samo, Bayern 5-1 Arsenal 16.02.2017, 22:00

Przyznam, że wciąż mnie trzyma po wczoraj. To znaczy, cały czas myślę o tym blamażu i ogólnie o klubie. Ale nie ma co się dziwić, w końcu wszędzie mi o tym przypominają. Gdzie nie wejdę: facebook, youtube, snapchat, trąbią o meczu. Na kanonierzy.com dzisiaj znowu dzień szkalowania Wengera.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady