Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 233 z 273 (komentarze od 9281 do 9320):
Jakby ktoś przypadkiem zapomniał o tym, co się wczoraj stało, to jeszcze Footroll nagrał filmik. Nawet czytał kanonierzy.com:
https://www.youtube.com/watch?v=kXU7g0gTLFg
Nie ma co się dziwić Lucasowi. Gość staje na głowie, strzela, asystuje, a w "nagrodę" dostaje co najwyżej 5 minut gry od Wengera.
Że już sędziowie za hajsem idą to się porobiło.
Przyznam, że chyba po żadnym meczu Arsenalu nie byłem jeszcze tak wkurzony, jak po wczorajszym. To spotkanie uświadomiło mi, jak dużo nam jeszcze brakuje do europejskiego topu. Zamiast zbliżać się do czołówki, my zaliczamy regres i stajemy się coraz bardziej przeciętnym klubem.
Chcieliśmy, by Arsenal był drugą Barceloną i się doczekaliśmy.
Napisałbym jeszcze coś, ale jestem tak w****iony, że dla dobra swojego i tej strony, pójdę spać. Dobranoc.
Miało być samo "Wenger out!", ale tak się nabuzowałem, że wyszedł mi felieton.
Wenger Out! Pierwszy raz to piszę, ale też nigdy nie byłem tak bardzo pewny, że czas tego trenera już nadszedł. Pora się pożegnać Arsene, zrób to już po tym sezonie, jeżeli masz resztki honoru i zależy Ci na dobrze klubu. Nie chcę, by wiecznie Arsenal się kompromitował w starciach z silniejszymi rywalami. Jestem pewien, że z nowym trenerem będziemy mieli szansę wznieść się na najwyższy, Europejski poziom. Ale z Wengerem nie będzie to już możliwe. Wie to każdy trzeźwo myślący kibic, wiedzą to piłkarze i jestem niemal pewien, że wie to sam Arsene. Dlatego najwyższa pora, by oddał klub komuś innemu.
Banda ćwoków nie potrafiących grać w piłkę... To nie powinno tak wyglądać. Klasa przeciwnika swoją drogą, ale my się dziś po prostu upokarzamy.
Po ptokach.
W 22 połowie Bayern na kolanach! COYG!
Taki wynik brałbym w ciemno.
Gdzie Wenger nie może, tam sędzia pomoże.
Trzeba zadać to pytanie - dlaczego to Alexis strzela u nas karne?
*****, zawał!
Tak tak tak!
Uhh, jak blisko :/
Może z wolnego. Marnie póki co.
No to jazda z Bayernem! COYG!
Oho, jubileusz.
Ja właśnie włączyłem wizję i działa pikobelo.
Ale że Sanogo nawet na ławce nie ma :/ Tu już Wenger przesadził.
tam*
Czyli tak, jak pisali wcześniej użytkownicy i tak, jak przewidywałem. Co do Oxa na skrzydle, pamiętajcie, że mogło być gorzej - mógłby tak zagrać Ramsey.
Skład:
https://pbs.twimg.com/media/C4uiipuXAAMDQJI.jpg:large
Stawiam 2-1 dla Bayernu, ale modlę się o chociaż remis.
kubex
E tam, widziałem lepszego mema.
2014/2015 - Barcelona gra z PSG w grupie, wygrywa Ligę Mistrzów
2015/2016 - Real gra z PSG w grupie, wygrywa Ligę Mistrzów
2016/2017 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czerwona kartka jest dzisiaj niemal pewna.
Jak donosi "mirror.co.uk" przyszłość Arsena Wengera zależy od konfrontacji z Bayernem Monachium.
Myślę, że Iwobi raczej zagra. Pytanie, czy wariant z Giroudem na szpicy, czy z Alexisem i Oxem/ Welbeckiem na skrzydle. Spodziewam się najgorszego, czyli skrzydeł Ox-Iwobi i Sancheza na ataku.
Dzisiaj dwóch faworytów przegrywa swoje mecze, jutro czas na dwóch kolejnych.
Wybijmy Niemcom i Hiszpanom Ligę Mistrzów z głowy!
Co tam się odyebało?
No to ma piękny prezent na urodziny.
Uuuuu Di Maria!
2:0 :d
Ja bym to tak widział:
---Coq-Xhaka
Walcott-Ozil-Alexis
-----Welbeck
Ewentualnie tak:
---Coq-Xhaka
Welbeck-Ozil-Alexis
-----Giroud
Co roku ta sama, ślepa wiara, że tym razem się uda. Ale cóż, bez tej wiary nie miałbym po co jutro włączać meczu. Skład mamy silny i jesteśmy w stanie poradzić sobie z Bayernem, ale przede wszystkim trzeba zagrać dwa spotkania na tym samym, wysokim poziomie.
Myślę, że to nie błędy, tylko tajne przekazy.
Wallcot - "Wall", czyli ściana, od której odbije się Bayern.
Wellbeck - "Well", tu nie trzeba tłumaczyć.
Manchester Evening News: Możliwe jest, że Gabriel Jesus złamał kość śródstopia i może to oznaczać koniec sezonu dla Brazylijczyka.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jeżeli John Cross pisze, to coś może być na rzeczy. Błagam, niechże on już odchodzi.