Komentarze użytkownika Argudo

Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 236 z 273 (komentarze od 9401 do 9440):

Komentowany temat: Conte: Sędzia nie popełnił błędu 05.02.2017, 15:22

Ciekawe, czy tak samo by mówił, gdyby to Chelsea straciła gola w ten sposób.

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 05.02.2017, 10:25

To dzisiaj ten dzień, kiedy urodziny mają Ronaldo, Neymar i Tevez. Ale świętuje też Jon Toral.

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 04.02.2017, 23:35

Robert Lewandowski Piłkarzem Roku w Polsce. Tutaj wszystkie rozstrzygnięcia:

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Reprezentacja-Polski/902811-gala-tygodnika-qpika-nonaq-relacja-na-ywo.html

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 04.02.2017, 22:38

imprecis

No właśnie, finansowo nam do nich daleko, a jakoś udało nam się ich pokonać. Poprzedni sezon był zaprzeczeniem teorii, że w Premier League najważniejsze są pieniądze.

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 04.02.2017, 22:31

imprecis

Ale obecna forma Leicester nie ma żadnego znaczenia. Ważne jest to, że Arsenal przegrał z klubem z dużo mniejszym budżetem, czym obalona została teoria, że przegrywamy mistrza, bo mamy za mało pieniędzy. Skoro - tak jak twierdzisz - bogate kluby mogą sobie pozwolić na gorszy sezon, to dlaczego Arsenal nie potrafi tego wykorzystać i zdobyć majstra?

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 04.02.2017, 22:13

darek250s

Proszę, napisz, że trollujesz.

imprecis

Nie, nie zatęsknię za Wengerem. A argument "Nie warto rezygnować z Wengera, bo jego następca może uczynić z nas średniaka, patrzcie na United, bla bla bla" jest gówno warty. Każdy wie, że może być różnie, ale każda drużyna podejmuje to ryzyko, nieważne, czy trener był 2 lata, czy 20. Z resztą, to samo tyczy się transferów - może w ogóle ich nie róbmy, bo przecież każdy zawodnik może być niewypałem.

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 04.02.2017, 21:37

"To nie jest Barcelona czy Real dla których nie zdobycie mistrzostwa jest porażką"

No jeżeli dla Wengera 2-3 miejsce rzeczywiście jest sukcesem, to lepiej, żeby się ewakuował. Dla mnie jakiekolwiek miejsce poza 1. jest porażką, bo Arsenal niejednokrotnie pokazał, że ma odpowiedni skład, by o to mistrzostwo zawalczyć. Niestety, nie potrafimy zagrać kilku dobrych spotkań, tylko najpierw w pięknym stylu ogrywamy Chelsea, by kilka tygodni później dać dupy z rywalami pokroju Watford, czy Bornemouth.

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 04.02.2017, 21:30

imprecis

Skoro od dwóch lat ma środki, to jak wytłumaczysz letnie okno transferowe 2015?

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 04.02.2017, 15:48

https://www.facebook.com/www.JOE.co.uk/videos/828670740630327/?hc_ref=NEWSFEED

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 04.02.2017, 15:29

Gdyby nie to, że Chelsea grała dziś w 13, bo Cech raczej nie był po naszej stronie, a Atkinson również się postarał, żebyśmy tego meczu nie wygrali, to może byłoby ciut łatwiej. Nie mówię, że byśmy zdobyli punkty, ale może chociaż kompromitacji by nie było. Bo inaczej dzisiejszego meczu nazwać nie mogę. No cóż, zdaje się, że nawet moja kibicowska wiara poszła się walić i w tym sezonie liczę na 2 miejsce, o mistrzostwie nie ma co marzyć. Z resztą, 2,3,4 - nie ma to znaczenia, najważniejsze, by w przyszłym sezonie na Emirates zawitał nowy trener. Wengerowi życzę FA Cup jako piękne zwieńczenie jego kadencji.

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 04.02.2017, 15:21

Dzięki panowie! Przyznam, że byłem tak zażenowany, że nawet nie widziałem, kto strzelił, a zawsze po bramce dla rywala nie oglądam streama, bo nie chcę patrzeć na ich radość.
Tak, czy siak, szacunek dla Cesca i gratulacje z powodu mistrzostwa Anglii.

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 04.02.2017, 15:16

Fabregas cieszył się z gola?

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 04.02.2017, 15:15

Cech podsumował.......

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 04.02.2017, 14:56

Danny!

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 04.02.2017, 14:54

mar12301

DON'T trust* NO to taki trochę angielski z Tuskiem. Ale co racja, to racja.

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 04.02.2017, 14:51

Alonso leży. Jakoś mi go nie szkoda.

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:36

Nie wiem, mogę sobie to tak tłumaczyć, że Henry nie obejrzał dokładnie tej sytuacji. Bo jeżeli ktoś uważa, że tam nie było faulu, to powinien się uderzyć czymś mocnym. Albo brać mniej.

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:29

timiiiii

Nie potrzebuję oglądać Sky, żeby wiedzieć, że był faul.

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:20

Nie można było tak zagrać w wtorek? Ehh...

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 13:49

Link do bramki:

http://arsenalist.com/f/2016-17/chelsea-vs-arsenal/chelsea-goal-1-0.html

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 13:44

Co za bullshit...

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 13:28

No to jazda! COYG!!!!!

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 13:00

Ja dzisiaj przewiduję zwycięstwo Arsenalu. Nie, zaraz, ja WIEM, że wygramy!

Komentowany temat: Składy: Chelsea - Arsenal 04.02.2017, 12:58

Wenger zaskoczył na plus. Mam tylko nadzieję, że prawdziwe pozycje Ozila i Walcotta będą odwrotne.

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 03.02.2017, 22:29

Kasi4rsenal

Może wezmę dla dziewczyny. Tylko muszę ją najpierw znaleźć.
P.S. O 16 to już będzie po zabawie.

Komentowany temat: Brak wyciągniętych wniosków: Arsenal 1-2 Watford 03.02.2017, 16:08

Mecz z Chelsea został przełożony i prawdopodobnie redaktorzy nie zaktualizowali terminarza. Za tydzień z Hull też gramy o 13:30.

http://www.kanonierzy.com/shownews_id-41711_Dwa-spotkania-Arsenalu-przelozone.shtml

Komentowany temat: Brak wyciągniętych wniosków: Arsenal 1-2 Watford 03.02.2017, 16:00

Odpadamy z PL? No nie wiem, jak żyję, jeszcze nie widziałem, żebyśmy z ligi odpadli.

Komentowany temat: Brak wyciągniętych wniosków: Arsenal 1-2 Watford 03.02.2017, 15:34

Jenkinson? Mimo wszystko zaskoczenie.

Komentowany temat: Raport zdrowotny przed meczem z Chelsea 03.02.2017, 13:48

Czyli Ox prawie na pewno w pierwszym składzie. Liczę na Welbecka lub Lucasa.

Komentowany temat: Brak wyciągniętych wniosków: Arsenal 1-2 Watford 03.02.2017, 12:50

Dokładnie 8 lat temu piłkarzem Arsenalu został Andrey Arshavin!

Komentowany temat: Typer - podsumowanie 23. kolejki 03.02.2017, 00:44

Zaszalałem w tej rundzie, 31 punktów xd Ale cała czołówka zawiodła, więc myślę, że dużo użytkowników straciło punkty.

Komentowany temat: Co Kanonierzy zastaną na Gander Green Lane? 02.02.2017, 22:59

Ciekawe, jak sobie nasi poradzą ze sztuczną murawą.

Komentowany temat: Brak wyciągniętych wniosków: Arsenal 1-2 Watford 02.02.2017, 17:21

Wy się nie gubicie w tych serialach, że tyle ich oglądacie? :D
Ja osobiście zrezygnowałem z Netflixa, bo po Travelers i The OA już żaden serial mnie nie wciągnął. Nie wiem, może jestem jakiś wybredny.

Komentowany temat: Brak wyciągniętych wniosków: Arsenal 1-2 Watford 02.02.2017, 14:14

Ja jako, że spod Krakowa, myślałem o finale. Ale pewnie będzie ciężko, więc najwyżej pojadę do Kielc na mecz z Anglią :)

Komentowany temat: Głosowanie na najładniejszego gola stycznia 02.02.2017, 12:19

Zwycięzca może być tylko jeden.

Komentowany temat: Kanonierzy wypożyczeni w zimowym okienku 02.02.2017, 12:17

To ilu już mamy w sumie wypożyczonych zawodników? Pewnie coś koło 20?

Komentowany temat: Brak wyciągniętych wniosków: Arsenal 1-2 Watford 02.02.2017, 00:54

Ja liczę na Allegriego. Wierzę, że w przyszłym sezonie zawita na Emirates.

Komentowany temat: Brak wyciągniętych wniosków: Arsenal 1-2 Watford 01.02.2017, 15:53

Swoją drogą, od prawie dwóch lat nie wygraliśmy ligowego meczu rozgrywanego we wtorek lub środę. Ta statystyka staje się jeszcze gorsza, gdy popatrzymy na naszych rywali:


https://pbs.twimg.com/media/C3iUG0OXAAAcJmh.jpg:large

Komentowany temat: Eyoma wypożyczony do Volendam 01.02.2017, 15:50

2 liga holenderska to ostatnio popularny kierunek dla naszych młodzików.

Komentowany temat: "Nie zasłużyliśmy na tę porażkę" 01.02.2017, 14:05

Co za *******enie... Całą pierwszą połowę nie istnieliśmy, mówienie, że z taką grą, jaką zaprezentowaliśmy nie zasłużyliśmy na to, by przegrać, to kompletny idiotyzm. Rozumiem, że nie wypada mówić, że zagraliśmy beznadziejnie, ale trochę pokory też się przyda. Trzeba zrozumieć bolesną prawdę i przyznać, że Watford wygrało zasłużenie.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady