Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 254 z 273 (komentarze od 10121 do 10160):
Coś w końcu musi wpaść.
Bardzo słaba niestety pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Dominujemy rywala, ale nie potrafimy stworzyć sobie stuprocentowej sytuacji. Wszystkie pomysły kończą się wraz z linią szesnastego metra Burnley. Oby druga połowa była lepsza. Nie pozwólmy sobie przede wszystkim wbić żadnego głupiego gola. Grajmy cierpliwie, a coś w końcu wpadnie. Nie będzie łatwo, ale liczę na chociaż skromne 1-0. Musimy wygrać, bo mamy niepowtarzalną szansę, by dogonić czołówkę.
W typerze zupełnie nie siadło, ale taki wynik w takim meczu zawsze cieszy.
Dzisiejsze spotkanie będzie miało dla mnie spore znaczenie, bowiem będzie to ostatni mecz Arsenalu, który obejrzę jako niepełnoletni kanonier. No cóż, mam nadzieję, że dostanę dziś przedwczesny prezent urodzinowy :)
Rano była najdroższa jedenastka Wengera, tutaj są zawodnicy z największą ilością występów pod wodzą AW:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14520339_1293039464053959_3998752511073751978_n.jpg?oh=e40bdf4429a3f4dd4d84d432125907d4&oe=586F30E6
Jeżeli Wenger jeszcze posiedzi ze dwa sezony, to Teodor pewnie wskoczy na pierwsze miejsce. A przy dobrych wiatrach stanie się to już w przyszłym.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14484894_1134141926625206_2152603748887850995_n.jpg?oh=356b7174c7ba2755b33dd9b11e965645&oe=587601D9
Najdroższa jedenastka Wengera. Ten Chambers rozwala...
Ivan Klasnić, były napastnik m.in. Werderu Brema czy Boltonu Wanderers, walczy o życie. Chorwat cierpi na niewydolność nerek.
BumXhakaLaka :)
Ostatni trafiony wynik to 27 sierpnia. W efekcie jestem już prawie w trzeciej setce. Eh...
Bellerin się nie łapie czy co?
Skąd ja wiedziałem, że on to spierdzieli?
Co się w ogóle w tej kolejce odpitala?
City i PSG na remis z ogórkami, Barcelona przegrywa z Monchengladbach...
Jeszcze nie pamiętam, żebyśmy 4 mecze z rzędu (no, 3 i pół póki co) zagrali z takim polotem, dominując każdego rywala. Mam wrażenie, że każdy jest teraz w życiowej formie,a i na ławce przecież Jaśki nie siedzą. Z każdym meczem jestem coraz szczęśliwszy. Oby nagle coś się nie zepsuło.
Ale akcja cudeńko.
Czyżby Theo po hattricka?
No, czyli Wenger się nie cacka i najlepszy skład. Obyśmy tego nie żałowali.
Zagrajmy swoje i nie będziemy musieli się martwić o wynik.Nie będzie łatwo, ale 2-0 biorę w ciemno.
Magiczne trzy tygodnie. Czyli powinniśmy się Francisa spodziewać w grudniu.
Dzisiaj 24 urodziny Granita :)
Chociaż nie zdziwiłbym się, gdyby "2 tygodnie" były pierwszymi prognozami, a "do końca roku" prawdziwym terminem powrotu...
Jedni mówią, że 2 tygodnie, inni, że do końca roku. Wszystko okaże się na najbliższej konferencji.
Nie znam gościa.
Gibbs dzisiaj 27 lat kończy.
O ile Hectorowi nie zdarzy się jakaś straszna kontuzja albo inne nieszczęście, to za 2-3 lata powinien być najlepszy PO na świecie, przerastając resztę o klasę. Póki co można go zaliczyć do TOP3 i śmiało można go określić najlepszym na swojej pozycji wśród zawodników Premier League. To wielki talent, ale musi jeszcze nieco poprawić grę w obronie.
Ja co roku mam idiotyczne wrażenie, że to Arsenal zdobędzie mistrzostwo.
Mam tylko nadzieję, że Granit wie, co krzyczą kibice.
Boże Hector, jak ja Cię kocham :*
Jest nasz talizman, super joker Kieran :P
N'Golo Conte xdd
Ciut przekombinowane.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14364885_1015329985202038_2154151471737029889_n.jpg?oh=c33637d359c517267efcb732d80ccbc0&oe=586870B3
Pierwsze memy po pierwszej połowie już są.
A ja w typerze dałem 0-1 dla Chelsea...
http://s2.quickmeme.com/img/b6/b658f5f86efa249dcfc782049ed315433b1fd26f7d06b09cbe30beb5bec26ef9.jpg
Śmiem twierdzić, że to najlepsza pierwsza połowa Arsenalu, jaką widziałem. Dzisiaj nikt nie zawodzi.
Dosłownie sekundy przed akcją, po której padł gol Ozila, rozmyślałem o tym, że Mesut póki co niewidoczny. Dalej twierdzę, że mógł dać z siebie więcej, ale to nie krytykuję, bo to wciąż przyzwoity występ.
Najlepsi jak dla mnie Theo, Alexis, Iwobi i Bellerin.
London Is Red, Bitches!
No cóż, nigdy wszystko nie jest idealne. Dziękujemy Coq, dobrze, że mamy Granita.
Tydzień temu byłem sfrustrowany, widząc ten skład. Ale dał radę, więc dzisiaj mam nadzieję, że będzie podobnie. Jestem dobrej myśli i wierzę, że rozniesiemy dziś smerfy w pył.
Czyli zero zaskoczenia. Szkoda Elneny'ego, nawet na ławce go nie ma.
https://pbs.twimg.com/media/CtIQ7FcWIAANjIb.jpg:large
Wyszedłbym dziś tak:
Cech
Bellerin-Musatfi-Koscielny-Gibbs
Xhaka-Cazorla
Iwobi-Ozil-Alexis
Perez
Aczkolwiek spodziewam się składu podobnego lub wręcz identycznego jak ten z Hull.
Na chwilę ich zostawić samych i już 4-0. Dwubramkowy remis w typerze poszedł się iebać. Na pocieszenie, raczej nikt 21 punktów za ten mecz nie dostanie.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Haha nie wierzę, zwycięstwo zapewnia nam OX po chyba najbrzydszym golu, jakiego widziałem. Ale najważniejsze jest zwycięstwo, nieważne, jak zdobyte.