Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 252 z 273 (komentarze od 10041 do 10080):
Nominacja do Złotej Piłki to śmiech a sali.
No bo przecież Ozil to król asyst Premier League, po co kogoś takiego nominować? Lepiej nominujmy Pogbę, bo przecież on kosztował 100 mln...
Jest już nowa kolejka na typerze, także obstawiać :)
Dobre pytanie. Coś czuję, że w tej kolejce wielu użytkowników zapomni o obstawieniu meczy.
Lucas w pierwszym i Giroud niech wejdzie w drugiej połowie - tak to widzę.
Renato Sanches zwycięzcą nagrody Golden Boy.
Wciąż potrzebuję pomocy z prawa pracy. Jeżeli ktoś dobrze ogarnia temat, niech pisze na priv.
Mimo kolejnej słabej kolejki awansowałem na 150 miejsce. Szkoda, że nie mogę wrócić do formy z początku sezonu.
Jakby ktoś chciał pomóc, to pisać na priv.
Czy ktoś to zna się bardzo dobrze na prawie pracy? Potrzebuję pomocy.
Mustafa XDDDDD
No jeszcze niech nam Mustafi wypadnie...
Znowu nas Gustlik ratuje, trzeci raz już może nie dać rady.
Wszystkiego najlepszego, Panie Wenger!
sonkgoku95
Co racja, to racja. TLoU oraz Life is Strange to fabularne majstersztyki i jednocześnie najlepsze gry, z jakimi miałem styczność.
Polski dubbing w żadnej praktycznie grze mi się nie podobał. Wiedźmina również wolałem w wersji angielskiej.
Dewry
Nie grałem w te gry, więc się nie wypowiem. Natomiast myślę, że chociażby w The Last of Us, czy nawet Wiedźminie, polski dubbing był bardzo słaby.
O, i widzę, że toczyły się rozmowy na temat dubbingu. W filmach mi to zazwyczaj nie przeszkadza. Za to w grach polski dubbing uważam za zbrodnię.
Dzięki, zapamiętam sobie, dawno w kinie nie byłem, może się przejdę.
Co do "moich" filmów, to szczerze zafascynował mnie "Circle", thriller z 2015, zupełnie inny niż każdy film, jaki widziałem.
Jaki tytuł tego thrillera?
Elneny-Coq, tak będzie chyba najlepiej. Fajnie byłoby też zobaczyć Gibbsa na LO.
Wczorajsza wygrana Arsenalu to 100 wygrany mecz w europejskich pucharach Arsene Wengera.
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-41306_20-lat-Wengera-w-Arsenalu---publicystyka.shtml
Goal.com: Mesut Özil podpisze nowy kontrakt z Arsenalem dopiero wtedy, kiedy zostanie zapewniony, że Arsene Wenger pozostanie w klubie na dłużej. Niemiec uzgodnil już warunki kontraktu z klubem.
No i jeszcze kuponik wszedł :) Także bardzo szczęśliwy kładę się dziś spać.
Ostatni wynik 6:0 w oficjalnym meczu:
15 wrz 2011 SC Braga 6:0 w LM.
Jeżeli się uprzeć, to ustrzelił kiedyś hattricka w młodzieżówce :) Ale w dorosłej karierze pierwszy.
Dobra,sprawdziłem. Poza młodzieżówką nigdy trzech bramek nie strzelił :)
Czy to nie jest pierwszy hat-trick w karierze Niemca?
No i hat-trick! Brawo Mesut!
No i gdzie ci wszyscy hejterzy? :D
Co ten Theo :o
I jak zwykle gol w momencie, w którym padł mi link :/
Szkoda, że nie ma Lucasa i Elneny'ego. Pierwszy musi się w końcu pokazać, drugi zasługuje na szansę, bo gdy grał, nie zawodził. Nie dziwi mnie Ox, za to jestem mile zaskoczony obecnością Gibbsa.
Ja chciałbym zobaczyć dziś Lucasa od początku.
Gratulacje, choć szanse na zwycięstwo znikome. Aubameyang jest murowanym faworytem.
Giroud z Ramseyem chyba jeszcze w styczniu będą "blisko powrotu".
Szkoda mi Campbella. Ale może rzeczywiście coś jest z tym piłkarzem nie tak, skoro już drugi trener go nie wystawia.
Panie i panowie, jesteśmy liderami!
Dodatkowo, na tę chwilę prowadzimy w tabeli.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Dokładnie. A te nominacje pochodzą właśnie z France Football.
Pytanie tylko - czy tutaj są takie same zasady, tzn. wybierają piłkarze, dziennikarze i trenerzy?