Komentarze użytkownika Argudo
Znaleziono 10891 komentarzy użytkownika Argudo.
Pokazuję stronę 251 z 273 (komentarze od 10001 do 10040):
Zazwyczaj nie narzekam po wygranym meczu,ale teraz nie miałem wyjścia.
Czarny listopad się zaczyna i strach pomyśleć, co będzie w kolejnych meczach z silniejszymi rywalami.
Zero pomysłu na grę, piłkę odebrać potrafimy tylko faulem. Nasze okazje to w głównej mierze wrzutki na ślepo w pole karne lub podania do wychodzącego zawodnika, które tylko raz nie skończyły się spalonym i tylko dzięki temu mamy bramkę. Więcej szczęścia niż rozumu. Wszyscy dzisiaj słabo zagrali, Jenkinson tragedia. Róbmy tak dalej, a w weekend będą baty od kogutów. To tyle ode mnie. Dziś nie zasnę spokojny. Dobranoc.
Gibbs w poprzednim meczu świetny, w tym póki co słaby. Oby to dzisiejszy mecz okazał się jednorazową wpadką, a nie sobotni.
Ja coś czuję, że Ludogorec siądzie w drugiej połowie i wlepimy jeszcze 3-4 bramki. Obym się nie mylił.
No w końcu!
Czy tylko mi nie działało kanonierzy.com? Chociaż widzę, że nie tylko mi.
Nieeee nosz kurr..
A idź pan wch...
Ale że Ramsey na skrzydle? To już ten Ox lepszy.
Obecnie jeden z lepszych sędziów w Europie. Obok Oliviera, mój ulubiony w Anglii.
Kolejki 1-3: 5 trafionych wyników
Kolejki 4-10: 2 trafione wyniki
Forma jest, nie ma co :D Od 4 kolejki właściwie cały czas jestem na miejscach 150-200.
Nie wiem, kto to jest James McAvoy, ale jego laska musi być naprawdę bogata.
Mustafi zagrał bardzo dobrze, tylko ten jeden błąd psuje ocenę.
Iwobi ostatnio coraz słabiej, myślę, że powinniśmy pomyśleć o wyjściu na NLB skrzydłami Walcott-Ox z Alexisem na szpicy.
Co w ogóle sądzicie o Haloween? Ja osobiście nie obchodzę, ale nie rozumiem gadania ludzi, że to Amerykańskie święto i że Polacy nie powinni go obchodzić.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/14925526_1323095781048327_5110259697058255685_n.jpg?oh=a612293b372f11f63caa02605007b0d2&oe=5889D518
W listopadzie zdobywamy średnio najmniej punktów za Wengera. Oby w tym roku statystyka została poprawiona.
Niektóre skróty są mimo wszystko przydatne, jak btw, czy zw, bo tu już naprawdę można mówić o skrócie, skraca się całe słowa, a nie odejmuje dwie samogłoski.
Natomiast najbardziej nie lubię słowa "plis", irytuje mnie ono niesamowicie.
"kk" to chyba to samo, co "ok", więc w sumie żaden skrót. Natomiast używanie skrótów: sb,cb,mn jest bardzo przydatne, bo od razu daje nam sygnał, żeby nie prowadzić dalej dyskusji z osobą, która ich używa.
Paul Pogba 7 games 0 assists.
Aaron Ramsey 4 minutes 1 assists.
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Gibbs tym spotkaniem prawdopodobnie wywalczył sobie pierwszy skład i Giroud być może też. Gdyby się Theo nie wykurował, to nie miałbym nic przeciwko, aby wskoczył za Oxa, który dziś grał kaszankę. Ogólnie wszyscy zagrali dobrze. W sytuacji z karnym głownym winowajcą Mustafi, Cech podjął mimo wszystko dobrą decyzję, bo przeciwnik leciał na pustą, a tak zawsze pozostawał cień nadziei, że nie trafi z karnego.
Wejście smoka!!!!
No jeszcze lepiej. KURRRRRRRRRRRRRRR
Jezusmaria, co za precel ten mecz sędziuje. Kto mu dał gwizdek?
Alex, co to było?
Ozil nigdy nie grał u nas z 10.
Uuu, ależ akcja!
Co ten Ndong ma na głowie? Zupkę chińską?
Dopiero wbiłem i nie wiem, o co chodzi z tą minutą ciszy?
O, Gibbs od początku, ale Monreala nie ma w ogóle, więc może chodzić o jakiś uraz. Szkoda Theo, oby to nic poważnego, ale mam nadzieję, że Ox da radę.
Mi też nikt nie złożył, a obchodziłem razem z... Adamem Kokoszką.
Lepsze byłoby Hull lub Leeds, ale wciąż dobre losowanie. Problem w tym, że jeżeli Święci wyjdą pierwszym składem, to nasze rezerwy mogą nie wystarczyć.
simson16
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14358970_610339105814793_6619380466320216265_n.jpg?oh=e9262d84c000a4d21abd656b0c1a2d1f&oe=58D5552A
A tu z kobitkami:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14479644_612444105604293_7900311278187549078_n.jpg?oh=f7e04ac35f8eeb0c96712a69aafbb76f&oe=588ABCB7
Oho, już pograne, już mu się Diaby włączył
Co to tam się nastawało?
simplleman
Racja, strzelił. Na transfermarkt ta czwarta bramka z sezonu 11/12 jest po prostu jakoś dziwnie ukryta i dlatego jej nie zauważyłem.
OXlade już pobił rekord goli strzelonych w jednym sezonie w Arsenalu - nigdy wcześniej nie strzelił dla nas 4 bramek.
Narzekacie na AOX, ale jak by nie było, obecnie to 4 najlepszy strzelec w drużynie w tym sezonie.
Rumunia
Arsenal4Ev3r
Odpowiedź na oba pytania: Nie.
A tak btw to Tolaji Bola - rocznik '99.
Maitland-Niles ostatnio na prawej obronie, teraz na CDM, wtf? No i powrót Carla po chyba kilku latach do składu.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Bez Bellerina, o wygraną z kogutami będzie jakiś 10 razy trudniej.