Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27163 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 110 z 680 (komentarze od 4361 do 4400):
Laaaaa zdjął Sterlinga , lepiej późno niż wcale
Tchórz nie ma jak zrobić zmiany przed 80m
Teraz wiem ,że arteta w wywiadach ostro ściemnia. Łudziłem się ,że ma jakiś plan
@Theo10:
W 1 połowie też trossard sobie w jakieś akcji hasał na wyraźnym spalonym
Arteta to żaden zbawiciel , gość stawia na Sterlinga , zwykły młodzik z akademii nie zagrał by gorzej
Arteta czaruje w wywiadach ,że nie składa broni w walce o mistrza ,a na boisku jakoś tego nie widać.
Gramy jak równy z równym z żałosnym lester.
Te wyrzutu z outu w naszym wykonaniu ,genialne
@zwierz:
White w obronie gorszy nie był ,a dawał jakieś liczby z przodu
Może sprzedajemy Ode i weźmy Wiertza póki Norweg coś warty
@piter1908:
Nie chodzi o ten mecz ,Lester jest gówniane zobacz ich wyniki ostatnie. Ja sobie nie wyobrażam wyjazdu na Forest oni nas osmiesza
I ktoś napisze ,że mamy szanse.
Nasze szanse są znikome najłatwiejszy mecz z Lester i West Ham ,a nasi się kalecza
Trossard i Sterling się założyli kto zrobi więcej spalonych ?
Arteta musi wpaść w naszych z wiatrakami i im pyd nawalić ,żeby się obudzili
Saliba co ty odwalasz glowki nie możesz wygrać bez faulu
Z magicznej trójki saka-ode-gabi zaraz się okZe ,że tylko z Saki coś będzie
Trossard boże nawet nie widzi ,że jest na ewidentnym spalonym ,kolejny raz
Nwaneri jako jedyny gra dobrze
Odegaard złapie formę w tym sezonie ?
Gramy z Lester ,a jesteśmy bezradni póki co już się boje wyjazdu z Forest i Utd
@ArsenalChampion:
To teraz City może co okienko nawet 500mln wydawać.
Obawiam się meczu z Forest i Utd na wyjazdach.
Nadal będziemy bez Saki
@Adamarsenal1:
No i pięknie przy da się.
Moim zdaniem Ben w prime jest nieco lepszy niż Timber
@youngboy:
Teraz nieopłacalne robic transfer lepiej wymieniać menedżera.
@youngboy:
Dzięki za info bo mam dwa transfery ,a oprócz Rogersa nikt z Aston się nie nadaje to wezmę Unaia
Już nikt tu w fantasy nie gra.
Jak wezmę unaia go będzie na 3 mecze Aston Villi czy na 3 kolejki fpl czyli 4 mecze? bo teraz podwójna kolejka
O co chodzi z tymi trenerami w fantasy?
Hey myślicie ,że Rashford ma szansę wyjść w podstawie na Ipswich?
@Garfield_pl:
A potem znów 9
@Garfield_pl:
Ja traktuje sezon realistycznie mamy tyle kontuzji ,że i tak nie daje nam wielkich szans.
Dla mnie to bez znaczenia i tak każdy mecz Arsenalu oglądany i kibicuje w kazdym meczu.
Nie ważne czy zajmujemy 9 czy 1 ja będą oglądał.
Everton robi nadzieję
Jak Saka nie wróci na Forest to jesteśmy w dupie.
Miały być 2 miesiące to w marcu powinien być.
Ten Koło Niani by nam sezon zrobil
@toure2:
Chyba cię głowa boli Sterling to dno do Championship by się nie nadawał.
@Mastec30:
Mysle ,że skoro Orni pisał to Zubim jest już prawie u nas. To Hiszpan jak Real się odezwie go wszystko możliwe.
Sprzedaż Trossarda to czyste kretynstwo. Ile dostaniemy 20mln, gość jako rezerwowy jest kozakiem i robi liczby. Partey też powinien dostać kontrakt 1+1 , jest ryzyko kontuzji kogo my znajdziemy na jego poziomie.
Nasi powinni brać tego Sesko ,Zubi, Nypan, bramkarz i jestem zadowolony.
@timiiiii:
To pozamiata w nie ma już nadziei , jedyne co ekscytuje to letnie okienko.
Chyba ,że jakimś cudem ktoś odpali na napadzie w co wątpię.
Zdarzylo
@adek504:
300mln to na pewno Arsenal nie wyda ,chyba się nigdy to nie zdążylo
Ważny mecz w LM ,a Gyokeres na ławce ,podpadł czy co ?
@Marzag:
Carragher gadał już takie głupoty ,że nie jest to oczywiste. Gość to większy debil niż Neville.
@Er4s:
Williams to czuję będzie mega niewypał obym się mylił. To już lepiej brazola się pozbyć , trossard wciąż daje dużo drużynie ,a dużej kwoty za niego nie uzyskamy. Martinelli wciąż pójdzie za dobry hajs.
@Er4s:
Wiadomo może będą chcieli się kogoś pozbyć nie liczyłem trossarda czy gabiego tylko tych graczy drugiego sortu. Na LS jest bieda i dla mnie ciężko dać do składu kogoś lepszego niż Gabi/Tross.
Sprzedawanie Trossarda za 20-30mln mija się z celem bo wciąż jest przydatny.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Merino chociaż o górne piłki powalczy