Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27163 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 107 z 680 (komentarze od 4241 do 4280):

Komentowany temat: Z wizytą na Old Trafford: United vs Arsenal 09.03.2025, 19:15

Rice bohaterem

Komentowany temat: Z wizytą na Old Trafford: United vs Arsenal 09.03.2025, 19:06

@Furgunn:

Uuu ja za coś takiego warny zawsze dostawałem ,az z ciekawości sprawdzę.

Komentowany temat: Z wizytą na Old Trafford: United vs Arsenal 09.03.2025, 19:06

Brawo już z psv było widać ,że rice ładne ma te strzaly

Komentowany temat: Z wizytą na Old Trafford: United vs Arsenal 09.03.2025, 19:02

Dlaczego strzela wolne nasz najgorszy strzelc w drużynie ?

Komentowany temat: Z wizytą na Old Trafford: United vs Arsenal 09.03.2025, 19:00

@enrique:

Też na to liczę utd słabe tak jak my.

Komentowany temat: Z wizytą na Old Trafford: United vs Arsenal 09.03.2025, 18:57

Trossard dzisiaj mega slaby

Komentowany temat: Z wizytą na Old Trafford: United vs Arsenal 09.03.2025, 18:55

Oby dwaj jesteście do dupy kibice jeden przegięty za bardzo w prawo ,a drugi w lewo : d

Komentowany temat: Z wizytą na Old Trafford: United vs Arsenal 09.03.2025, 18:18

Szkoda ,że nasi nie umieją strzelać wolnych.
Czupem ,że Brunonto strzeli

Komentowany temat: Z wizytą na Old Trafford: United vs Arsenal 09.03.2025, 18:13

Czuję ,że wygramy ale w ataku pozycyjnym nadal dramat

Komentowany temat: Z wizytą na Old Trafford: United vs Arsenal 09.03.2025, 18:12

@Garfield_pl:

No i co z tego my zawsze mamy problem grać z rywalem co się broni nie potrafią jak za Sengera paru szybkich podań z klepki zagra . W ataku gramy jak średniak ligowy.

Komentowany temat: Z wizytą na Old Trafford: United vs Arsenal 09.03.2025, 18:00

@kylo100:

Ok,tak myślałem bo zawsze miałem dobra jakość ,a teraz masakra.

Komentowany temat: Z wizytą na Old Trafford: United vs Arsenal 09.03.2025, 17:58

U was też VIA gównianej jakości ?

Komentowany temat: Z wizytą na Old Trafford: United vs Arsenal 09.03.2025, 16:30

Martinelli na lawce, elegancko

@Mastec30:

Oczywiscie ,ze było takie info jeszcze pamietam jakie mi info wysakiwało na fb wiele razy. WIęc prasa o tym pisała , no nic pozostaje czekac.

Pany ,a co z tym ukaraniem City najpierw ,grudzien potem styczen miał byc i cisza wyroku jak nie było tak nie ma.
Widzę ,że pozostaną bezkarni.

@Dziadyga:

Jakbyśmy mieli takie okienka jak Liverpool ostatnie to byś dopiero płakał.

@Reamoner:

Chłopie jak ty sobie wyobrażasz ,że wydamy na jednego typa 150 baniek jak inne pozycje są do wzmocnienia , dwa że jak NU złapie się do LM to żadnej sprzedaży nie będzie.
Wam można mówić jak do ściany.

@M4rcin:

Sprawdź sobie komentarze wstecz pisałem ,że na Isaka nie ma szans. Nie będę sprawdzał nazwiska wywalone wiadomo o kogo chodzi.
Dupka boli bo marzyło się o szwdzie co , sprowadzam cię na ziemię.

@Taki:

Od początku to powtarzałem ,a tu 90% ludzi wali do ishaka. Nie ma szans na Szweda ,każdy ogarnięty w temacie piłki gość powinien to wiedzieć.

Benfica jest zalosna.

Proponuje wam nie myslec o tym cwiercfinale za duzo usiasc i obejrzec.
Ja o tym meczu z PSV pomyslalem dopiero wczoraj ,obejrzalem bez jakis super oczekiwan i tyle.

@Mastec30:

Tylko ,że przychodzi co do czego to nasi popełniają kretyńskie faule jak Partey czy Skelly , z Realem tego nie można robić. kartka Timbera też niepotrzebna.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 05.03.2025, 02:11

@Garfield_pl:

Caly mecz nie wiem ,ale na youtube jutro wleci skrót meczu ,a te z canal plus maja z 8-9 minut. Ja pobieram kazdy mecz w sezonie.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 05.03.2025, 00:36

@Lamoreaux:

Ja nie jestem jakims zwolennikiem Artety, ale jak ktos obesrwuje ARsenal to wie, ze nawet jak Mikel nic nie wygra w tym sezonie to zwolnienie mu nie grozi.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 05.03.2025, 00:13

jak pomysle, ze ta pala Rudzki bedzie komentowal Premier League za sezon to mi slabo

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 05.03.2025, 00:07

Super meczyk, a Nwaneri 8 goli praktycznie ,a jescze 18 urodzin nie ma

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 22:31

Sterling można wyłączyć tv

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 22:24

Odegaard pięknie spierdzielil kontrę

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 22:21

Na razie to real nie awansowal.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 22:19

Nwaneri jedyny co się nie boi uderza. Oby arteta go nie zepsuł.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 22:07

Ledwo to strzelił Norweg ,a miał całą bramke

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 21:44

Odegaard jest mierny

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 21:43

Zero zagrożenia ,a partey co robi no xD

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 21:42

Jak nasi robią takie coś przy 0-3 to nam patcha nie działa. Nasi z Realem czy attleti się spala psychicznie

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 21:31

Co się dzieje

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 20:30

@ZielonyLisc:

Ten proces się ciągnie całe moje życie obym zdążył zobaczyć te trofea bo zdrowie się sypie.

Jak coś to zapomniany i lecimy dalej w następnym sezonie :)

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 20:23

To prawda co kogo obchodzą te wszystkie statystyki , jak nic nie wpada do gabloty.

Komentowany temat: Wrócić z Holandii z korzystnym wynikiem: PSV vs Arsenal 04.03.2025, 20:15

Jak patrzę na nasze kontuzje to w sumie nie aż tak dużo ta cała kadra jest wąska i tak co sezon.
Jak sprzedadzą Parteya to już w ogóle porażka.
Powinien odejść jorginho ,partey zostać i przyjść Zubi.

Ten klub to zawsze minimalizm ,a potem płacz ,że kontuzje.

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Nottingham Forest 0-0 Arsenal 03.03.2025, 14:52

Przedłużanie Parteya na rok to najlepsza decyzja niż wydawanie kolejnych grubych mln gdzie mamy dziurawa ofensywę. Niech przychodzi nowy dyrek i ogarnie ten syf.

Komentowany temat: Kolejna strata punktów: Nottingham Forest 0-0 Arsenal 03.03.2025, 14:43

@Mastec30:

12 lat w Atleti ja też uważam ,że zatrudnienie go to będzie progres względem Edu.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady