Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27163 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 107 z 680 (komentarze od 4241 do 4280):
@Furgunn:
Uuu ja za coś takiego warny zawsze dostawałem ,az z ciekawości sprawdzę.
Brawo już z psv było widać ,że rice ładne ma te strzaly
Dlaczego strzela wolne nasz najgorszy strzelc w drużynie ?
@enrique:
Też na to liczę utd słabe tak jak my.
Trossard dzisiaj mega slaby
Oby dwaj jesteście do dupy kibice jeden przegięty za bardzo w prawo ,a drugi w lewo : d
Szkoda ,że nasi nie umieją strzelać wolnych.
Czupem ,że Brunonto strzeli
Czuję ,że wygramy ale w ataku pozycyjnym nadal dramat
@Garfield_pl:
No i co z tego my zawsze mamy problem grać z rywalem co się broni nie potrafią jak za Sengera paru szybkich podań z klepki zagra . W ataku gramy jak średniak ligowy.
@kylo100:
Ok,tak myślałem bo zawsze miałem dobra jakość ,a teraz masakra.
U was też VIA gównianej jakości ?
Martinelli na lawce, elegancko
@Mastec30:
Oczywiscie ,ze było takie info jeszcze pamietam jakie mi info wysakiwało na fb wiele razy. WIęc prasa o tym pisała , no nic pozostaje czekac.
Pany ,a co z tym ukaraniem City najpierw ,grudzien potem styczen miał byc i cisza wyroku jak nie było tak nie ma.
Widzę ,że pozostaną bezkarni.
@Dziadyga:
Jakbyśmy mieli takie okienka jak Liverpool ostatnie to byś dopiero płakał.
@Reamoner:
Chłopie jak ty sobie wyobrażasz ,że wydamy na jednego typa 150 baniek jak inne pozycje są do wzmocnienia , dwa że jak NU złapie się do LM to żadnej sprzedaży nie będzie.
Wam można mówić jak do ściany.
@M4rcin:
Sprawdź sobie komentarze wstecz pisałem ,że na Isaka nie ma szans. Nie będę sprawdzał nazwiska wywalone wiadomo o kogo chodzi.
Dupka boli bo marzyło się o szwdzie co , sprowadzam cię na ziemię.
@Taki:
Od początku to powtarzałem ,a tu 90% ludzi wali do ishaka. Nie ma szans na Szweda ,każdy ogarnięty w temacie piłki gość powinien to wiedzieć.
Benfica jest zalosna.
Proponuje wam nie myslec o tym cwiercfinale za duzo usiasc i obejrzec.
Ja o tym meczu z PSV pomyslalem dopiero wczoraj ,obejrzalem bez jakis super oczekiwan i tyle.
@Mastec30:
Tylko ,że przychodzi co do czego to nasi popełniają kretyńskie faule jak Partey czy Skelly , z Realem tego nie można robić. kartka Timbera też niepotrzebna.
@Garfield_pl:
Caly mecz nie wiem ,ale na youtube jutro wleci skrót meczu ,a te z canal plus maja z 8-9 minut. Ja pobieram kazdy mecz w sezonie.
@Lamoreaux:
Ja nie jestem jakims zwolennikiem Artety, ale jak ktos obesrwuje ARsenal to wie, ze nawet jak Mikel nic nie wygra w tym sezonie to zwolnienie mu nie grozi.
jak pomysle, ze ta pala Rudzki bedzie komentowal Premier League za sezon to mi slabo
Super meczyk, a Nwaneri 8 goli praktycznie ,a jescze 18 urodzin nie ma
Sterling można wyłączyć tv
Odegaard pięknie spierdzielil kontrę
Na razie to real nie awansowal.
Nwaneri jedyny co się nie boi uderza. Oby arteta go nie zepsuł.
Ledwo to strzelił Norweg ,a miał całą bramke
Odegaard jest mierny
Zero zagrożenia ,a partey co robi no xD
Jak nasi robią takie coś przy 0-3 to nam patcha nie działa. Nasi z Realem czy attleti się spala psychicznie
Co się dzieje
@ZielonyLisc:
Ten proces się ciągnie całe moje życie obym zdążył zobaczyć te trofea bo zdrowie się sypie.
Jak coś to zapomniany i lecimy dalej w następnym sezonie :)
To prawda co kogo obchodzą te wszystkie statystyki , jak nic nie wpada do gabloty.
Jak patrzę na nasze kontuzje to w sumie nie aż tak dużo ta cała kadra jest wąska i tak co sezon.
Jak sprzedadzą Parteya to już w ogóle porażka.
Powinien odejść jorginho ,partey zostać i przyjść Zubi.
Ten klub to zawsze minimalizm ,a potem płacz ,że kontuzje.
Przedłużanie Parteya na rok to najlepsza decyzja niż wydawanie kolejnych grubych mln gdzie mamy dziurawa ofensywę. Niech przychodzi nowy dyrek i ogarnie ten syf.
@Mastec30:
12 lat w Atleti ja też uważam ,że zatrudnienie go to będzie progres względem Edu.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Rice bohaterem