Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27163 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 105 z 680 (komentarze od 4161 do 4200):
Dlateg nigdy nie bedziemy mistrzem
To nie byl karny nawet faulu nie bylo
Ja tam nie narzekam Mikel skladem zaskoczyl pozytywnie na ostatnie 20m niech sie rozegra Saka z Gabim przed Realem.
Gabriel wypada na kilka tygodni,ale Real tez bedzie mial problem w 1 mwczu zestawic srodek obrony wiele wskazuje na to ,ze Rudiger bedzie zawieszony.
@Dzulian:
To byl by piekny poczatek okienka.
Romano pisal ,ze Arsenal sie spotkal z ludzmi Nico Williamsa tylko sie powoluje na footmercato kij wie co to za zrodlo.
@alexis1908:
Na 100 tez nie skreslam ,ale zle to wygladala i ta mina Gabiego jakby wiedzial ,ze to cos powazniejszego
Kurde mialem nadzieje. A zlota rekawice Rayi ,ale zaraz Sells odskoczy
@alexis1908:
Mine mial nie za ciekawa predzej Timber bedzie dostepny
@pablofan:
Co tam bredzisz ?
Ja mam nadzieje ,ze na Everton wlecimy rezerwami. Znajac artete to watpie bardzo.
@mdr_AFC:
Ja tak samo zawsze go bronie.
Trossard cos slabo zaczal
@mdr_AFC:
Raczej 90% strony
Martinelli co gra ,saka brawo
@Garfield_pl:
No mamy ,ale dzis White tez nie ma.
Moze jakims cudem to nic powaznego
@Garfield_pl:
Mim bysmy nie wyszli nie mamy lepszego obroncy od Gabriela, pozatym to mocny charakter wlasnie na takie mecze.
Juz nic nie cieszy w tym meczu po kontuzji Big Gabbiego. Tak czekalem na ten mecz z Realem teraz to juz mozna wywiesi. Biala flage ,kim wyjdziemy Kiwioriem.
@Be4Again:
Nie ma przecietniakow za 70mln ojjj mysle ,ze mozna wymienic wielu takich pilkarzy. Newcastle przeplacal wtedy z 20mln spokojnie.
Nasz Havertz ktorego tak chcecie wymienic na isaka kosztowal 75mln.
@Be4Again:
Masz pojecie ,ze isak to byl przeciętniak wtedy.
Ty tak piszesz jakby on w La Liga zaprezentował obecna klase. Nie Newcastle zaryzykowalo i im sie udalo i tyle tak jak nam z Martinellim za 6mln.
Do isaka bylo wtedy duzo zarzutow ,ze malo strzela.
@Taki:
Dzis nie jest bo co ty tak piszesz w repce eidac kto jest lepszy.
@Taki:
Czy isak jest lepszy to sie okaze jak beda grali w epl. Najpierw pisaliscie ,ze gyokeres to jednosezonowiec to juz zostalo obalone to teraz ,ze sie nie sprawdzi w eng lidze. Gosc nie jest szklanka jak isak i przypominam ,ze w reprze bije go na glowe.
@Mastec30: nie wierze ,ze nie konsultuje tego z Mikelem w koncu to on wie jakich pilkarzy chce do swojej ukladanki.
Gyokeres dla mnie nr 1 w klubie strzela jak szalony w reprze trz lepszy od Isaka i zostanie kasa na reszte pozycji.
Ktos tu wierzy ,ze zawiesza pilkarzy Realu ?
Bardzo watpie chodz teraz moze maja konflikt z uefa ,kto wie.
Nie nasz problem.
Slyszeli ,ze seniorzy z Chelsea prze****li sparing z druzyna U21 3-0 Marescs ponoc w****iony.
Niezly cyrk w tej Chelsea
Pod publiczke sprzatal jak to gwiazdy lubia.
Co za roznica czy sprzatal czy nie z tym jak gra.
Najwazniejsze ,ze umie sprzedac chodz w Anglii to bedzie trudniejsze.
Co do nietrafionych zakupow czy on za to sam odpowiadal czy tez Simoene.
Kogo Arsenal kupuje tu juz oowinien decydowac Arteta ,a Berta tylko negocjowac.
@Dzulian: l
Ten Garcia wyglądał śmiesznie ,ale jak teraz patrzę gość zrobił niezły progres i ponoć jest chwalony w Hiszpanii.
Chelsea kupuje za 60mln funtów jakiś 2 małolatów którzy nie są wzmocnieniami na przyszły sezon.
Oni mają wywalone w te ffp
Jeśli to tylko jakieś przeziębienie to lepiej dla nas.
@Bardock88:
O nim juz od dawna się przewijają informacje ,że go chcemy.
Saka powinien zarabiać najwięcej w klubie zdecydowanie najlepszy zawodnik.
Real przed meczem z nami gra co 3 dni i zaczyna w weekend. U nas Puchar Anglii to mamy wolne.
W ogóle na miejscu Artety to na mecz z Evertonem bym dał chodź częściowe rezerwy.
@Theo10:
Myślę ,że niektórzy pękają jak nie po 5 latach to po 20 bo ile to można przyjmować na ryj, każdy ma swoje granice. Jak nie wygrywamy ligi lub LM wreszcie to ta drogą już się robi nudna i niesatysfakcjonująca.
Bulshit w lato będzie wybór , a po co nam drugi Auba
@Theo10:
Ramsey to przynajmniej gola potrafił przywalić jak było trzeba
Trossard jest tragiczny
Nwaneri na podmeczonego rywala był by idealny
Rice ostatnio w formie kto wie może mnie posłuchają i na siłę
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Z dwojki saka ,gabi tylko gabi cos gral.
Slabo dzisiaj Saka