Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27176 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 178 z 680 (komentarze od 7081 do 7120):

Komentowany temat: Jedenastu na jednego: Ødegaard 0:2 West Ham 30.12.2023, 12:16

@Rafson95:

Wzmocnili pod wzgledem leszczy ktorych arteta mial wczesniej tak.

NIe sa na tyle mocni by walczyc o mistrza, obu trzeba zastapic jak najszybciej.

Dla mnie Gabriel,Saliba,White, Tomiyasu, Odegaard,Rice,Xhaka, Martinelli,Saka, Toney to byl by sklad na mistrza. Wiadomo ,ze ciezko zeby wszyscy byli w formie bo teraz White czy Martinelli graja slabo , a Xhaki juz nie ma oby Havertz odpalil to on zajmie jego miejsce.

Trzeba pamietac ,ze Saka i Martinelli jeszcze przed swoim prime. Zauwazcie ,ze mamy dobra druzyne ,ale ani jednego gracza tak mocnego jak Alexis czy RvP. Wrzucmy do naszego obecnego skladu RvP lub Sancheza i mistrzostwo bez problemu.

Komentowany temat: Jedenastu na jednego: Ødegaard 0:2 West Ham 30.12.2023, 12:04

@wajktor1998:

Dokladnie dla mnie Zina juz w poprzednim do odstrzalu mimo swietnej gry z przodu jesli chcemy miec mistrzowska druzyne to on i Jesus musza odejsc.

Ktos moze mowic o plusach Jesusa , ale od kiwek i podan sa skrzydlowi i o ile on nie gra na skrzydle to dla mnie moze spadac. Potrzebujemy na ataku Drogbe w prime ,a nie taka popierdulke. Napastnik ma silny i byc killerem.

Taki Toney by mi pasowal bo Oshimen to czuje bylby w szpitalu jak by przyszedl.

Wole Ramsdale niz Raye ,ale jak ma grzac lawe to musimy go sprzedac razem z Jesusem i ESR i kupic napadziora

Komentowany temat: Jedenastu na jednego: Ødegaard 0:2 West Ham 30.12.2023, 11:47

@wajktor1998:

Poki nie odzyskamy 1 miejsca to mnie zadne 2 czy 3-0 nie ucieszy. Problem ze strzelaniem w tym sezonie jest. Na pewno lepiej bronimy szkoda tylko ,ze White w gorszej formie i nie ma Timbera i Tomiyasu bo wtedy to juz byl by sztos.

Co do ofensywy to Gabi ,Saka, Ode wszyscy strzelaja mniej niz w zeszlym sezonie jesli chodzi o lige. W LM tego nie widac ,tam strzelamy , a w lidze jestesmy przewidywalni. Co do Jesusa on slabo strzela jak zawsze ja bym go sprzedal razem z ESR ,ktory i tak szans nie dostanie.

Komentowany temat: Jedenastu na jednego: Ødegaard 0:2 West Ham 29.12.2023, 18:46

@Garfield_pl:

Jeśli to prawda to wielkie xD po co go w ogole kupywali wątpie czy odzyskają chociaż te 25mln ojro

Komentowany temat: Jedenastu na jednego: Ødegaard 0:2 West Ham 29.12.2023, 11:29

@Rafson95:

Ja go nie ciepie juz od pierwszego sezonu , w zeszlym okej na slabych sie nadaje , ale taki gracz nie powinien grac w skladzie ,ktory chce byc mistrzem.
W kazdym meczu podaje 2-3 pilki pod nogi rywala w kazdym jednym meczu,

Komentowany temat: Jedenastu na jednego: Ødegaard 0:2 West Ham 29.12.2023, 11:12

@Rynkos7:

Emila trzeba sprzedac poki jest cos warty , Arteta nie daje mu grac , a dzieki niemu mozna sfinansowac jakis transfer. Uwielbiam Ramsdale ,ale tez jest skreslony sprzedac obu i kupic napastnika lub obronce.

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 23:32

Hujoza espinoza

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 23:23

@Dziadyga:

Bo taka prawda ,że na skrzydle od robienia wiatru mamy sake i gabiego, a na napadzie ma grać killer i musimy wymienic te brazylijska podróbkę .

Tak samo wywali. Jak najszybciej Zinchenke z klubu bo jest jeszcze gorszy

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 23:01

Te strzały są żenujące zero siły zawsze do koszyczka bramkarza

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 22:59

Saka chyba wymusić chcial

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 22:54

Saka i kolejna kakarella

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 22:42

Jesus to popierdulka ,a nie napastnik

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 22:38

Zinchenko boże

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 22:33

Nasi piłki nie umieją przyjax

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 22:31

Po meczu

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 22:31

Trossard słabo dzisiaj

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 22:30

Mam wrażenie,że wbijemy zaraz

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 22:29

Brawo Rice trzeba uderzać

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 22:26

@Melek:

Zinchenko to daje dupy do mecz

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 21:57

Hahah

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 21:43

Jak nie wbijemy że stojącej piłki to ciężko to widze

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 21:40

Zina standardowo podanie do rywala ,żeby im napędzi. Kontratak i tak co mecz gość ładuje 3-4 podania masakra

Komentowany temat: Pozostać na szczycie: Arsenal vs West Ham 28.12.2023, 21:31

Uznają czy nie Gabriel z zinchebkiem zawinilu

Komentowany temat: Po punkty na Anfield: Liverpool vs Arsenal 28.12.2023, 10:08

Dla mnie to my jak i LFC nie dorównujemy City kadrą i trzeba trzymać nad nimi przewage jak największą to moze się uda. 3pkt to narazie nic jak nas dogonią to będzie koniec , a jeszcze mecz na Eithad. Ja licze ,ze w meczach gdzie jestesmy faworytem to bedziemy wygrywac.

Komentowany temat: Po punkty na Anfield: Liverpool vs Arsenal 28.12.2023, 08:17

Nie mozemy sie teraz pomylic z Wes Hamem i Fulham bo City gra z ostatnim Sheffield u siebie. Po krotkiej na dwa tygi przerwie od EPL zagraja wyjazd z Newcastle ,ktore im nie lezy. Sroki pod forma ,ale ta dwu tygodniowa przerwa moze im pomoc odzyskac moce.

Komentowany temat: Rzut rożny proszę: Arsenal 3-1 Burnley 23.11.2023, 17:35

@BizoNxd6:

Czemu nie moge oceniac występów jednego i drugiego w AFC?

Dla mnie Aaron to mogła być legenda na bramce jakby nie on to można odjąć kilkanaście pkt z zeszłego sezonu.
Tak Raya walczy na tą chwilę o złotą rekawicę ,ale to nie zasługa jego genialnych interwencji tylko dobrej grze w obronie Rice i obrońców.

Komentowany temat: Rzut rożny proszę: Arsenal 3-1 Burnley 23.11.2023, 17:12

Jak zeszly sezon to nie jest TOP CLASSA w wykonaniu Ramsdale to nie wiem co nia jest. Co zaprezentowal Raya w Arsenalu ,a co Aaron to jest niebo ,a ziemia. Dla mnie niski bramkarz to lipa bo przez takiego czesto brakuje cm i nie zbija jakiejs pilki i tracimy pare goli wiecej w sezonie.

Komentowany temat: Rzut rożny proszę: Arsenal 3-1 Burnley 23.11.2023, 15:44

@1886gunner1886:

Dokładnie tak , tolerancja jest tylko w 1 stronę

Komentowany temat: Rzut rożny proszę: Arsenal 3-1 Burnley 23.11.2023, 13:28

Dobra nie można edytować cofam przekleństwo bo zaraz mi bana wlepia.

Komentowany temat: Rzut rożny proszę: Arsenal 3-1 Burnley 23.11.2023, 13:27

Właśnie odpaliłem chyba 1 raz jakiś fragment po wystąpieniu Rozenek w sejmie. Nie dowierzam jak tacy idioci mogą nami rządzić i to są wykształceni ludzie?
Rozumiem ,że mają inne poglądy ,ale nie ważne czy na mównicy jest ktoś z ko czy PiS to niech się wypowie ,a nie przekrzykują się jak jakieś baby na targu. Na prawdę jakby ktoś tam wpadł i ch wszystkich za****ł to by mi ich żal nawet nie było

Komentowany temat: Rzut rożny proszę: Arsenal 3-1 Burnley 23.11.2023, 12:35

@FlameDood:

Dzięki za info

Komentowany temat: Rzut rożny proszę: Arsenal 3-1 Burnley 23.11.2023, 12:30

To więcej tych zespołów tam jest w tych barażach , ukry z kim grają ?

Komentowany temat: Rzut rożny proszę: Arsenal 3-1 Burnley 22.11.2023, 22:56

Maradona to zwykly ćpun i oszust.

Komentowany temat: Rzut rożny proszę: Arsenal 3-1 Burnley 22.11.2023, 10:28

@Matelko:

Aaaaa no tak przewaznie są te klauzule.

Komentowany temat: Rzut rożny proszę: Arsenal 3-1 Burnley 22.11.2023, 10:14

Ktoś tu pisał ,że Raya nie może zagrać z Brentford ,a czemu ?

Komentowany temat: Rzut rożny proszę: Arsenal 3-1 Burnley 21.11.2023, 11:24

@kaziu874:

Oczywiście ,że to jak się prezentujesz w mediach jest ważne.
Arsenal to wielki klub i jestem zażenowany widząc takie wywiady i na pewno nie tylko ja. Znajomość języka pomaga również na boisku ,ale nie musisz mi wierzyć.

Komentowany temat: Rzut rożny proszę: Arsenal 3-1 Burnley 21.11.2023, 10:23

Mnie interesuje zarabia on kupę kasy i reprezentuje Arsenal.
I szczerze to robi nam wstyd. Jak bym byl na jego miejscu wziął bym się za siebie. I nie wymagam nie wiadomo czego ,ale za rok mam nadzieję ,że zobaczę jakiś postęp z tym eng.

Komentowany temat: Rzut rożny proszę: Arsenal 3-1 Burnley 20.11.2023, 22:25

Witam ma ktoś może internet z sieci komórkowej.
Zastanawiam się czy nie zmienić sieci na inną ten Play to takie gowno,,e szok non stop go rozłącza.
Jestem ciekaw czy w innej sieci to lepiej wygląda czy zmienię np. na Orange i będzie to samo

Komentowany temat: Rzut rożny proszę: Arsenal 3-1 Burnley 19.11.2023, 14:41

Mnie tez nie interesuje zabieranie mistrzostw i co teraz byscie sie cieszyli z mistrza z zeszlego sezonu moze kuzwa beda celebrowac kazdy mial by z nas beke. Ten sezon to jednak co innego jak im zabiora to walczyc z LFC o mistrza.

Komentowany temat: Rzut rożny proszę: Arsenal 3-1 Burnley 19.11.2023, 11:01

@enrique:

To jest piłka muszą grac ,żeby wbić najwięcej możesz wygrać 10-0 nie 5 to zrób to , właśnie tego mi brakuje w Arsenalu zniszczyć przeciwnika i dążyć do kolejnych goli.
Jak by nasi grali to przeciwnik by coś pewnie wbił.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady