Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27181 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 247 z 680 (komentarze od 9841 do 9880):
@Furgunn:
Odegaard wczoraj zagrał słabe spotkanie i to jest fakt. W poprzednich kolejkach grał super.
Invicibles to jedynie city ma jakąś małą szansę zrobić nikt więcej.
Kurde ja już chce spotkanie z Evertonem musimy punktowac
@Slaviola:
Ja nie pojechalem z moja na impreze i w dodatku przegrali.
Ja *******eee , bóg nas nie kocha czy jak.
Mi sie porpawi dopiero po wygranej z kurami na Emirates
@MarkOvermars:
Nie wiem czy zasłużenie nasi dzisiaj zagrali frajerski i po golu na 1-1 nadal atakowali na hurra, ale to my mieliśmy więcej klarownych sytuacji nie oni. Skuteczność boli strasznie
Kurde kiedy arsenla zacznie lepiej punktowac z topem czy pongolu na 1-1 za bardzo się otworzyliśmy ??
@ZielonyLisc:
Ode najgorszy obok lokongi dzisiaj
@Yahoooo:
My widocznie z niczego bo oni zagrali z kontry 2 połowie.
1 grali normalnie i tak prowadzili
Poprawiliśmy grę z ogrami ,ale z topem to samo co za Wengera
Skończyła się nasza fairy taiil jesteśmy znów nieskuteczni mieliśmy 2 razy więcej dobrych sytuacji od nich
Odegaard powinien zejść po 1 połowie żenada
Arteta też ślepy ma 5 zmian
Narzekacie na sake tylko ,że on przy pary błędach zrobił też kilka świetnych akcji.
Odegaard same złe decyzje to samo lokonga
Ale odegaard jestslaby w tym meczu
Arteta nie widzi lokongi
****e nie istnieją i strzelają z 1 sytuacji
@Logic:
Ty jesteś pijany ja widzę ,że saka ich niszczy na skrzydle chodź zdarzają mu się błędy.
Żeby tylko ten być Ronaldo nam nie strzelil
@damianARSENAL:
Taka twaro by jakieś staty zaczął robić ,ale fakt komentatorzy słabi.
Utd nie istnieje w 2 odsłonie odegaard nic nie kreuje tylko marnuje najsłabszy trzeba go zdjac
Ludzie którzy krytykują sake widzą tylko źle akcje okej ma je ma też mnóstwo świetnych.
Ja bym dawał esr i nketiaha i to juz
Odegaard niszczy nam ten mecz esr by tu chociaż 1 gil zdobyl
@Elastico07:
Pierdzielisz bo rosnies
Lokonga 20 sek myśli i podaje o
Do najbliższego błędem było wystawienie go
@Gofer999:
I dobrze ostatnie czego potrzebujemy to czerwo
Dla mnie jeśli wziasc pod uwagę wszystkie sytuacje w meczu to wyrównane spotkanie.
Odegaard spierdzielil kompletnie w polu karnym
Saliba kompletnie spierdzielil strzał
Dla mnie już w spotkaniach z Fulham czy Villa byliśmy mali skuteczni. Koniec z tym w 2 połowie jak chcemy coś wywieźć
Dawać white do środka i tomiyasu na podmianie i tyle.
Kuźwa utd jest do ogrania.
Ale mnie nie ten odegaard denerwuje dzisiaj
JA W NAS WiErze ale koniec gównianych decyzji jak ta odegaarda
Ale jestem wnerwiiony przyda się przerwa na ochłonięcie. Odegaard podniósł mi ciśnienie, Jesus się stara ten coś takiego robi
Arteta musi nauczyć ode ,że wpolu karnym w takiej sytuacji najprostsze rozwiazania
Ale mnie teraz odegaard zdenerwował co to było
Jeśli mamy charakter to nie odpuścimy to jeszcze nie koniec.
Dobrze ,że Gabi bez kartki
Ja *******e jeszcze Gabriel żółta
Teraz to był faul na Gabriela ten sędzia slepy
Bruno leży jak zabity jak utd wybiło to jak ozyl
Nie dobrze ,że saliba już z zolta
@ZielonyLisc:
Cooo toc odegaard w piłkę nie trafił.
Rozumiem narzekać ,ale teraz się zachowujecie jak te buraki na trybunach które gwiżdżą po byle jakiej decyzji
Wyszumia się i my zaatakujemy
Dobra widzieliście powtórka przestańcie już narzekać
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@BizoNxd6:
Dziwne te staty oglądając mecz nie powiedziałbym ,że jest tak źle. Co by nie było gdyby nie on to nie było by kompletu punktów z CP , Fulham i Aston Villa.