Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27181 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 245 z 680 (komentarze od 9761 do 9800):

Komentowany temat: Arsenal łatwo pokonuje Brentford 3-0! 21.09.2022, 09:53

@arsenallord:

Dzięki za linka. Uśmiałem się z borka nie mogę go oceniać bo nigdy nie komentowałem meczu. xD

Komentowany temat: Arsenal łatwo pokonuje Brentford 3-0! 21.09.2022, 08:49

O co chodzi z Borkiem wpisałem w google wchodzę w wiadomości i nic nie ma.
Rzuci ktoś linkiem ?

Komentowany temat: Arsenal łatwo pokonuje Brentford 3-0! 21.09.2022, 08:47

@AR14:

Został ja chcę wiedzieć ile wyniosła seria ile rzutów rożnych z rzędu było bez straty gola.

Komentowany temat: Arsenal łatwo pokonuje Brentford 3-0! 21.09.2022, 07:24

Siema ,pamięta ktoś ile wynosi nasz rekord bez straty gola z różnego?

Komentowany temat: Arsenal łatwo pokonuje Brentford 3-0! 20.09.2022, 15:08

Lacazette napastnik 7/10
Giroud 8/10

Giroud daje radę w takim wieku kolejny sezon to szacun zawsze lubiłem gościa. Ja nie zapomnę jego i nawet Theo strzelili dla nas ponad 100 bramek i za to szacun.

Komentowany temat: Arsenal łatwo pokonuje Brentford 3-0! 20.09.2022, 13:15

@sickstick:

No napisałem z pamięci , ale na ogół baty były.

Komentowany temat: Arsenal łatwo pokonuje Brentford 3-0! 20.09.2022, 12:42

@Mastec30:

Nie wydaje mi się , u siebie potrafimy grać z totami ,a z lfc z nami będzie skuteczne jak zawsze.z drugiej strony jak mamy coś z nimi ugrać to teraz

Komentowany temat: Arsenal łatwo pokonuje Brentford 3-0! 20.09.2022, 12:20

Na razie to my w ostatnich sezonach z city i lfc mamy równe 0pkt. Już na tej stronie się zaczyna lekceważenie liverpoolu, śmieszne to nadal są od nas lepszym klubem

Komentowany temat: Arsenal łatwo pokonuje Brentford 3-0! 19.09.2022, 12:50

@Piotrek95:

No właśnie ,żeby nas kury nie skończyły jak utd

Komentowany temat: Arsenal łatwo pokonuje Brentford 3-0! 19.09.2022, 10:15

https://twitter.com/arsenalamerica/status/1430944643764654084

Czyzby fan afc ?

Komentowany temat: Arsenal łatwo pokonuje Brentford 3-0! 18.09.2022, 19:16

Siema kiedy jej wysokość epl ?

Komentowany temat: Arsenal łatwo pokonuje Brentford 3-0! 18.09.2022, 16:24

@arsenallord:

Nie będziemy mimo wszystko. Wygrać z kurami u siebie koniecznie i spróbować coś zdziałać z lfc.

Komentowany temat: Arsenal łatwo pokonuje Brentford 3-0! 18.09.2022, 14:42

Ted razem z asystentem Byrdem

Komentowany temat: Arsenal łatwo pokonuje Brentford 3-0! 18.09.2022, 14:41

Kto nie oglądał polecam ten serial

Komentowany temat: Arsenal łatwo pokonuje Brentford 3-0! 18.09.2022, 14:31

Arteta się boi strasznie tych Mian już powinien być Marquinios mamy 0-3 chłopak by zebrał doswiadczenie

Komentowany temat: Utrzymać pozycję lidera: Brentford vs Arsenal 18.09.2022, 14:10

Saka goni The Britney , głupi faul martinelliego

Komentowany temat: Utrzymać pozycję lidera: Brentford vs Arsenal 18.09.2022, 13:32

Dzisiaj oprócz wywrotki gabiego to gramy skutecznie wreszcie

Komentowany temat: Utrzymać pozycję lidera: Brentford vs Arsenal 18.09.2022, 13:29

Xhaka legenda

Komentowany temat: Utrzymać pozycję lidera: Brentford vs Arsenal 18.09.2022, 13:21

Ja salony nie kupiłem bo nic nie strzelal w L1 , wolaem Gabriela ,a tu takie zaskoczenje

Komentowany temat: Utrzymać pozycję lidera: Brentford vs Arsenal 18.09.2022, 13:21

Już saka w kanadyjce lepszy od ode i gabiego ,a tak był krytykowany

Komentowany temat: Utrzymać pozycję lidera: Brentford vs Arsenal 18.09.2022, 13:18

Saliba kozak

Komentowany temat: Utrzymać pozycję lidera: Brentford vs Arsenal 18.09.2022, 10:40

@arsenallord:

A on tez nie jest kontuzjowany ?

Komentowany temat: Utrzymać pozycję lidera: Brentford vs Arsenal 18.09.2022, 08:52

Cos xczuje :ze ten Mudryk to bedzie top

Komentowany temat: Utrzymać pozycję lidera: Brentford vs Arsenal 17.09.2022, 22:39

Jak szpilka by przegrał w stójce to był by kabaret

Komentowany temat: Utrzymać pozycję lidera: Brentford vs Arsenal 17.09.2022, 22:11

@lutek144:

Spox na innej przeglądarce nic nie wyskoczyło kij oglądam.

Komentowany temat: Utrzymać pozycję lidera: Brentford vs Arsenal 17.09.2022, 21:41

@lutek144:

Dzieki, ogladacie tam bo moj antywirus nie chce tego odpalic

Komentowany temat: Utrzymać pozycję lidera: Brentford vs Arsenal 17.09.2022, 21:37

Siema wiecie co jest ze strumyk.tv wpisalem w google i nie ma strony ?

Komentowany temat: Utrzymać pozycję lidera: Brentford vs Arsenal 17.09.2022, 19:36

Obrona lester to jest totalne sito

Komentowany temat: Oficjalnie: Mecz z PSV przeniesiony na 20 października 16.09.2022, 18:47

Ale ich dymają te żabojady ,żal patrzec

Komentowany temat: Oficjalnie: Mecz z PSV przeniesiony na 20 października 16.09.2022, 10:13

Widzę ,że Transfermarkt zrobił aktualizacje w epl ogólnie Arsenal na duży plus. Dziwię się tylko ,że Gabi nie poszybował do góry.

Komentowany temat: Oficjalnie: Mecz z PSV przeniesiony na 20 października 16.09.2022, 08:37

@Mastec30:

Jeśli tak to tym lepiej. Już się nie mogę doczekać niedzieli szkoda ,że 2 połowie na komórce będę oglądał.

Komentowany temat: Oficjalnie: Mecz z PSV przeniesiony na 20 października 16.09.2022, 08:24

Z Brendford może być ciężko wygrać 0-1 i tyle.

Po repce wróci partey może da rade zagrać chociaż cały październik.

Komentowany temat: Oficjalnie: Mecz z PSV przeniesiony na 20 października 16.09.2022, 07:18

@Garfield_pl:

Ciekawe czy rozbija za niego bank bo teraz to 50mln będą chcieli jak nic.

@kwiatinho:

Barca też spokojnie mogła strzelić, zobaczymy co pokażą dalej mnie Bayern nie przekonuje wyjdzie im brak 9 bokiem

@songoku95:

Zainstalowałem , dzięki bo nie pomyślałem o apce via

Obejrzę na telefonie

Siema nie mogę w domu obejrzeć meczu z Brwndford ostatnio olałem moja i zostałem w domu więc powtórzenie tego numeru nie wchodzi w grę. Z retransmisji mi się nie chce.

Czy jak wejdę na canal plus online to tam są wszystkie mecze z VIA czy tylko te co na canal plus ?

@kwiatinho:

O atak też z lewym to by nie mieli tych 3 remisów pod rząd.

Ten durny Bayern nie kupił nikogo na 9 i teraz dostaną pewnie w pydke od Barcelony.

W bundeslidze już się kaleczą ,że ho ho

@coooyg11:

Mnie też czasem robię wyjątek we Wiedźminie był bardzo dobry, a z kolei w eng wersji głos wiedźmina brzmiał jak Batmana więc strasznie dziwnie się tego sluchalo

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady