Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27181 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 248 z 680 (komentarze od 9881 do 9920):
Fakt odegaard nie trafił w piłkę dziwnie to wygladalo
Nie będzie gola
W obronie nerwowo grają powinniśmy przejąć inicjatywę.
Saliba mógł być bohaterem
@Arsenal2004:
No kij wie u każdego różnie mi przez cały sezon tylko everton-cfc nie działało ,ale to spotkanie akurat chyba każdemu nie szlo
@Arsenal2004:
Mi śmiga jak zawsze
Teraz nasz 1 faul i dostaniemy żółtko
Żółtej nie będzie ?
@arsenallord:
Nie remis to plan minimum jesteśmy w lepszej formie. To Arsenal artety nie wyjdziemy obsrani.
Wychodzimy nie liczac Parteya najmocniejszym składem. Ja nie twierdzę może przegramy ,ale pewny jestem ,że będziemy mieli więcej sytuacji klarownych pytanie czy wykorzystamy te akcję.
Jest studio na VIA przed naszym meczem ?
@kamo99111:
I tak nie wiadomo czy zaczną od poczatku
@Arsenal96l:
Chyba nie lales xD możemy przegrać przez nieskuteczność lub sędziów mogę się z każdym założyć ,że z gry nie będziemy gorsi i jak przegramy to max 1 golem
@Kredens:
Ok , dzięki
Da radę z odtworzenia na viaplay oglądać bo parę razy jak próbowałem to nie działało. Kurde na zasrane Ur zapraszają i moja ciśnie mnie ehhh.
Zdarza mi się jakos 1-2 mecze w roku opuszczać ,ale to przeważnie nic istotnego ,albo carabao ,albo 37 kolejka, a i tak na tel oglądam.
Jutro z utd kuźwa ,jeszcze po tej city wtopie wygrana by smakowała jeszcze lepiej
Postawiłem 5 dych ,że Garcia wygra US Open coś czuję ,że ona lub Świątek. Wiem ,że Iga ostatnio w gorszej formie ,ale jutro będzie chwila prawdy jeśli ogra mocna Chinkę to może iść do końca. chodź w sumie musi poprawić skuteczność 1 serwisu.
Garcia kurs 17.80. Nieźle
City z tym Haalandem może wygrać wreszcie LM.
Już wcześniej mówiłem ,że on jest dużo lepszy od Mbappe ,któremu już odwala palna
Dla mnie jutro może być różnie ,ale jestem pewny ,że stworzymy sobie więcej sytuacji pytanie czy je wykorzystamy.
Jest nasz mecz w Canal plus na jakimś canale ?
@Arsenalsupporters:
Włączyłem od 20 minuty
Mi multiliga śmiga jak trzeba jedyny mecz jaki mi wywalało to Everton- Chelsea. Jestem mega zadowolony z VIA za tą cenę zero ścinek.
Arnold 58minut zagrał 1pkt w fantasy :(
Hej nasz mecz jest na canal plus?
Widzę ,że na sport i sport 2 nie ma na tel nie chce mi się sprawdzać reszty kanałów ?
@Gilberto55:
Toty i Chelsea mogą zgubić LFc i city wygrają.
Bruno to kawałek gówna największy wieśniak w utd obecnie
@ziom:
Z lester zagrali średni mecz , 2 połowa beznadziejna.
Ja myślę ,że będziemy dominować jak się nie nadziejemy na jakąś kontrę lub sami nie zrobimy błędu to możemy wygrać. Zwycięstwo z utd mimo kontuzji mogło by nas dźwignąć do kolejnych wygranych wtedy łatwiej pójdzie w następnych meczach.
Dajcie już meczowy bo nie mogę oglądać tej zdradzieckiej mordy na głównej.
20 listopada
W sumie mistrzostwa są już 2 listopada więc musimy wytrzymać niecałe 3 miesiące.
Koniec 18 grudnia chwila moment i mamy okienko w styczniu już na pewno kogoś kupią.
Przegrałem zakład z Darek dzisiaj zrobię przelew i tu wrzuce.
@youngboy:
Pewnie esr i vieira będą grali lub marquinios.
Zima pewnie kogoś kupią na skrzydlo
To na VIA to takie podsumowanie bo godzinę przed zamknięciem to już 99% będzie dograne
@volter1985_pl:
Dzięki nie wiedziałem o której godzinie.
@Marzag:
Sorki dopiero odczytałem , jestem zdechły od tej jelitowki na samej wodzie jadę jeszcze dwóch dzieciaków obok mi skacze po głowie.
W viaplay od której ten deadline?
@Hans_Zimmer:
Trzeba jakoś serwis utrzymać , albo zawsze możesz dać pokaźną darowiznę :p
Oby się dogadali z ta Aston Villa.
Bellerin i Torreira to ludzie bez klasy.
@Easybizi369:
Martinelli to motm
Kuźwa w repce
W ręce Brazylii
O Douglasie Luizie mówiło się w zimowym okienku pamiętacie?
Faktycznie w tym sezonie Gerard na niego nie stawia i wychodzi mu to bokiem. W zeszłym sezonie 34 spotkania w epl i ponad 2700 minut 2g 3a na dm też nieźle. Byle leszcz nie dostaje szansy w ręce Brazylii
@Paul77:
Cole pije coś tam pomoże ,dzięki
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Nie trafił w piłkę ,albo faul albo sam się obalił.
Pretensji nie można miex