Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27181 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 257 z 680 (komentarze od 10241 do 10280):
Na ten moment Kante jest świetny ,ale ma 31 lat i w każdej chwili może zacząć pikować w dół.
Ja nie chcę dziadów z cfc w Arsenalu.
@ArsenalChampion: @ArsenalChampion:
Też bym już stawiał na 2 opcje.
Zmieniając temat ostatnio bieda straszna jesli chodzi o plotki z lepszych zrodeł rzucili by chociaż jakiś ochłap. Weekend to pewnie nic nie wyszkoczy ciekawego ehhh jak żyć.
@Easybizi369:
nie ma szans , stracisz tylko kase.
@ArsenalChampion:
Ja włoskiej (oprócz Milanu) nie oglądam czytając kanonierzy.com to lwia częśc mówiła ,że Torreira miał dobry sezon,
@Spejsik:
Jak się zastanowić to może macie racje, chociaż taka Fiorentina dostała kase za Vlaho to powinno byc ich stać LFC potrafi sprzedać.
Powinniśmy jakoś probowac wciskac graczy do eng druzyn taki Leno moze za 10 pojdzie.
@Spejsik:
nie czaisz ,ze przez takie zachowanie kazdy bedzie nas wykorzystywal i stracimy przy kolejnych sprzedazach w tym i kolejnym sezonie.
Pokazac jaja 2-3 razy i nastepnym razem nie beda pajacowac z roziazywaniem kontraktu.
@Bukayoforever:
No właśnie i trzeba to zmienić choćby nawet zostawiając go. Mi się wydaję, że pod konie okienka ktos sie zglosi.
Torreira gra bo Arsenal odstawiając go pokazał by innym klubom ,że gość jest niepotrzebny. I automatycznie jego cena spada.
Wtedy zlatują się sami żebracy i będą go chcieli za pół darmo. Prawda taka ,że gość zagrał dobry sezon te 12-15mln trzeba wziąć za niego
@TlicTlac:
Ja byłem w szoku ,że praktycznie się zachowywała po meczu jak by wygrała 1 rundę :d zero większej radosci chyba pierwszy raz coś takiego widziałem.
Z twarzy taka zwykła ,ale figura fajna wysokie laski mają zgrabniejsze nogi , fajnie się prezentuje
On był kupiony przez nas to miał kontuzje przynajmniej na Transfermarkt tak zaznaczyli.
@Damper:
Ja za gościa bym nie dał więcej jak 40 baniek , 45 to już jest bajka dla ajaxu. Niech sobie doją MU
@fabregas1987:
Nikt Arsenalowi nie każe grać tylu meczy widocznie uznali ,że tak będzie najlepiej dla piłkarzy by dobrze wejść w sezon.
Hej ktoś wie czemu się bili w Gdansku bo to ,że lali ochroniarzy z lubu (kibiców Zagłębia) nie wierzę.
Na końcu poszli po bandzie wymieniając nazwiska przecież nie licząc SMS to Tielemans jest lepszy od każdego. Już to widzę Arthur Melo jest priorytetem a Belg zapasowa opcja no xD
Wilshere to nie jest żadną legenda to już Giroud czy Walcott zrobili więcej dla klubu też nie są legami
@pierre_afc:
Nie no co ty Skoki będzie zdeterminowany by gonić Nadała w szlemach i to wygra.
@Ech0z:
Końcówka jest dobra mi często wchodzily dobre kursy na jakiegoś spadkowicza bo gryźli trawę grając z jakimś zespołem z środka tabeli
@TheSugarShow:
To odpalaj managera
@Bukayoforever:
No patrzyłem ,że rok ,ale i tak się tanio wydaje za 7.
Widziałeś go w akcji ? Grał na lewej obronie coś za dobre staty ma.
@Ech0z:
Ja tez mam zbicie przez tą akcję. Poprawili by mi humor jakimś dobrym transferem.
To teraz mam pare pytań odnośnie Grimaldo
- ktoś go widział w akcji dobry jest ? 4k minut to pewniak w Benfice
- staty ma ,aż za dobre jak na lewą obronę nie grał czasami na wahadle ?
- czemu Benfica oczekuje tylko 7 baniek?
@Rynkos7:
Aha no ok , ja tylko na Twittera zaglądam.
@Fozzie:
Skąd wy to bierzecie wchodzę w Twittera romano i nic nie ma o Arsenalu ?
Ostatnie wiadomości
-sterling
-sterling
-pereira
-reina
Chyba ,że muszę być zalogowany
@notopyk:
Dokładnie wcześnie się zaczyna bo mistrzostwa.
@notopyk:
Start na pewno 5 sierpnia
A okienko trwa do końca sierpnia tak ?
Tu były ploty, że do dzisiaj chcą mieć skompletowana cała kadrę zad no nie pyklo
Ja tam bym wywalił firewire za nieprofesjonalne zachowanie i te głupie wywiady. Gość nie ma mentalności sam się poddał bez walki
@alexis1908:
Też to powtarzam cały czas ,że Gabi ma wszystko żeby być najlepszym piłkarzem nawet całej ligi.
@Rynkos7:
Czy ja wiem zobacz sobie 4 gol z lfc gdzie walnął 4 bramy
@Rynkos7:
Arshavin był w miarę szybki Hleb na pewno szybkości nie miał. Nasriego nikt o zdrowych zmysłach nie nazwie szybkim gość nawet przyspieszenie miał średnie.
Kiedyś to mieliśmy najszybszych graczy w lidze w jednym składzie ox, Alexis, Theo , bellerin.
@XandeR:
Hleb dla mnie był mega kotem mijał rywali jak tyczki. Najlepszy dla mnie był Alexis to był potwór w prime
@miki9971:
Jeśli chce tam grać jego wola ,ja szanuje takich piłkarzy co cała karierę grają w jednym klubie.
Inni gnili w Arsenalu i też nic nie osiągnęli.
@gabilondo:
Jak myślisz ?
@_Dennis_Bergkamp_:
Co to A ploty jakies słabe źródła. Nic od romano nie ma więc lipa konkretna. Oskarżenia Parteya o gwałt raczej nie pomogą.
Robinho został skazany,ale do paki chyba nie poszedł bo siedzi w Brazylii tam ekstradycji nie ma nawetj jak ma udowodniona winę.
1 sezon Partey grał na żenującym poziomie był gorszy od Granita.
@Marcinafc93:
Faktycznie jak wchodziłem w google to wyskakiwał jak już wszedłem na profil to nie ma, ale jaja
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@arsenallord:
Z ciekawości ile kosztuje takie cudo ?