Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27181 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 256 z 680 (komentarze od 10201 do 10240):
Trzeba przyznać ,że tak jak pisał romano nasi działają po cichu jak coś dziennikarze się dowiedzą i coś wyjdzie od ornsteina czy romano to już są zaawansowane negocjacje i na 99% już nikt nam gracza nie podbierze tak było z vieira i teraz z zinchenko.
@Slaviola:
Nie bądź 60 : d
@Marcinafc93:
Dzieks
@sickstick:
Dzięki
@_Dennis_Bergkamp_:
Nie oglądałem go w zeszłym sezonie ,ale w Kanadyjce lepsze liczby od Serga
Jest jakaś strona-forum o całej Premier League.?Taka co ma więcej niż 5 userow.
@Garfield_pl:
W Kanadyjce lepszy wynik niż gnabry ,3k minut.
Ja bym go nie kupił bo mimo wszystko duże ryzyko ,że będzie szklanka.
@XandeR:
Ty swojego zdania nie masz czy w premier league tylko Arsenal oglądasz ?
@filo94:
Wychodzi na to ,że niepotrzebnie kupiłem viaplay od playa bo i tak miał bym za free bo jestem abonentem c plus
Paqueta lepsza 8 niż Tielemans ograny w epl.
Dla mnie też to jest zła droga. Ten paqueta poza zeszłym sezonem przeciętnie.
@Rynkos7:
Właśnie jest to transfer ,który podnosi poziom na lewej obronie. No chyba , że Tierney będzie zdrowy cały sezon , ale to chyba niemożliwe.
Nie wiem ile prawdy w tym ,że chce grać na sp, myślę ,że arteta go tam nie widzi.
@Rynkos7:
Jest to mega upgrade bo jak Tierney się połamie to zagra tam Tavares
Wreszcie jakieś sprawdzone info o zawodniku bo już się nudno robiło. Niech tylko to nie trwa tyle co transfer jesusa.
@mallen:
To zależy kto odejdzie jeśli xhaka zostaje i nie sprzedamy nikogo ważnego to 8+/10
Oczywiście zakładając ,że Partey będzie grał od 1 kolejki jak nie to 7/10
Athletic to już nie The Sun może coś jest na rzeczy.
Co do sprzedaży to tylko ,jeśli Gabriel chciał by odejść w innym wypadku absolutnie nie możemy sprzedawać nikogo z pierwszej 11 jeśli ten proces ma wypalić.
@imprecis:
Warty 40 jest to się wola 70 sprzedaje za 60.
Paqueta jest warty 65 czy Raphinia ?
Mam nadzieję ,że nasi wiedzą co robią.
Dla mnie to Rudzki i Twardowski są najlepsi przynajmniej jakieś emocje przy ogladnaniu, a nie padnie gol i zamula. Gutka jest spoko do studia tak samo Kosowski. Niestety chyba i Rudzki i twaro zostają w c+
@Marcinafc93:
Chodzi i jej wysokość ? Jeśli tak to super wiadomość :) ciekawe czy będą mogli chociaż skróty pokazywać ?
@XandeR:
Na kanonierach też się nic nie zmienia okienko nie zakończone ,ale trzeba pomarudzic.
Ja wierzę ,że to będzie lepsze okienko niż te poprzednie, które było dobre.
No more Party
@EZ_22:
Szkoda? To mieli się bić z MU ,a i grubo przeplacic, a koniec końców i tak mógł wybrać Mu ,szkoda czasu.
Bardzo dobra decyzja AFC
Milan ogladam zawsze po kilkanaście meczy w sezonie , a jak doszedł Giroud to prawie każdy mecz chyba ,ze koliduje z AFC. Złe dobralem slowa :D
Post wyzej poprawilem
@pierre_afc:
Ja nie mówię ,że by się nie sprawdził w Arsenalu.
Chodzi o to ,że na ten moment jest wart może z 30 to po co dawać dwa razy tyle. Ten sezon w L1 super ,a poprzedni już jednak słabszy
Ogólnie Milan to jedyny zespół na który patrzę kiedyś co sezon jak Olek gra to już w ogóle.
Juventus nie cierpie
@amiapsycho:
No spoko ja go widziałem w Milanie bo to jedyny zespół ,który oglądam za sprawą Girouda.
W francuskiej swietny poprzedni sezon ,ale gość warty na tą chwilę z 30 baniek jak dla mnie
@amiapsycho:
Więc uważasz ,że paqeta jest wart 65mln? gość nie ma startu do Brazylijczyka. Nie wiadomo jak by się odnalazł w epl. Ile zagrał dobrych sezonów bo w Milanie kopał się po czole
@amiapsycho:
To chyba oczywiste
Zgadzam się ,że 65mln euro za Raphinie to było przepłacanie ,ale on by się raczej sprawdził bo ograny w epl. Wolał Barce i luzik.
Paqueta za te pieniądze to jest kradzież nie wierzę w to po prostu
Dokładnie spo i do jak i bramkę mamy dobrze obstawiona teraz wzmocnić inne pozycje potrzebujemy 8 i bocznych obrońców i skrzydlowego
@Be4Again:
Gabi ma finalne podanie lepsze on nie jest od rozgrywania. Ja nie jestem za sprzedaniem esr na tą chwilę to świetny gość do rotacji. Wyżej stoją jednak notowania ode, gabiego
@Be4Again:
Nie wiem czy ma lepsze podanie, ale na pewno mial więcej asyst.
@kaman17:
Mnie nic nie dziwi nawet zakup tego typa przez tyle lat widziałem rozne kombinacje za Wengera.
Najpewniej plotka, totalne nudy z transferami trzeba czekać.
Paqueta kolejnyspo jest już vieira , esr i ode co ten Arteta. To chyba plotki bo dziwne te transfery
Rudzki niech jeszcze pójdzie do Via i ogólnie cała ekipa z Canal Plus.
Fajnie by było jakby zrobili na YouTube jej wysokość epl lubiłem to oglądać.
Ja mam VIA za 25zl przez rok potem normalnie 37 umowa na 2 lata. Skończyła mi się umowa z Play to musieli coś zaproponować bo chciałem rezygnować.
Za 2 lata dostaniemy dziką kartę i Liga mistrzów będzie bez problemu :)
@TlicTlac:
Szkoda, ze na AO juz pewnie nie zagra nie wiem jak bedzie z US Open. On juz w tym momencie by mial tyle co Nadal moim zdaniem.
Djoko wygrywa , swietny dzien Kyrgios w tiebreaku nie udzwignal presji.
@arsenallord:
Dzięki za info no te 2k to jeszcze moge polozyc, ja mieszkam 4 rok , ale dopiero co taras skonczylem robilem deski kompozytowe to na sam material 6k poszlo. Wyglada zajebiscie ,tylko teraz zbierac kase na jakies meble ratanowe w przyszlym roku i mozna imprezy robic :)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@darek250s:
O co chcesz się założyć ,że to nie ostatni transfer ?