Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27181 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 255 z 680 (komentarze od 10161 do 10200):

@arsenallord:

Ja też nie jestem z tych co są źli na piłkarzy którzy odchodzą. Torreira tym gadaniem w mediach mnie zdenerwował to w dużym stopniu jego wina ,że nie możemy go sprzedać.

Haaland to jest potwór pytanie czy będzie Zdrowy

Siema mam pytanko do ludzi którzy mają soundbar działa wam dobrze na netflixie?
Jak odpalam ps5 czy filmy z dysku to działa , a na netflixie strasznie się zacina i krzaczy nie da się oglądać.

co ta Iga ?

Pozbyliśmy się Guendo i dobrze i tak nic wielkiego nie grał. Ja go kojarzę z mnóstwa strat na boisku. W Marsylii idzie mu dobrze ,ale niektórzy się tu zachowują jakbyśmy oddali typa o talencie Messiego za bezcen.
Już nie wspomnę o jego głupich wybrykach ,które robi regularnie.

Ja nie pisałem o nim to już nie nasz gracz co jakiś czas jest tu wyciągany jego temat ,a typ to nic specjalnego. Kto tu kogo głaszcze po jajkach ja się pytam ?

@sochagol:
Aha no czaje ,teraz to już muszą weryfikować czy to jego konto

@sochagol:

Skąd info ,że się przyznał?

@Lamoreaux:

Dla mnie 720p jest okej nie oczekuje lepszej jakości. Jak kupujesz platformę ,która służy do oglądania to zacinanie to jest kpina i powinienem mieć możliwość odzyskania pieniędzy bo nawet 34 zł to za dużo za te nerwy. Ja viaplay sprawdzałem tylko na chwilę i się mulilo. Mam nadzieję ,że to poprawia.

@Azde1:

Podłączam się do pytania ,też jestem tego ciekaw

@darek250s:

Spoczko , co do zakładu to myślę ,że do 1 kolejki już nikt nie przyjdzie trzeba sprzedawać. Tylko o Leno coś słychać.

@darek250s:

Tak ze mną :)

Coś się zmieniło bo nie czytałem komentow od paru godz

Te nowe ps5 to straszny syf

4k i 1080p na Canal plus ja żadnej różnicy nie widziałem. Co innego jak odpaliłem jakiś film w 4k.

Dla mnie 720p to jest minimum ważne ,żeby się nie zacinało.

U bukmacherów Arsenal jest 6 sila ligi z dupki to się nie wzięło.

Na tą chwilę nie byłbym pewny top4 i nie wiem skąd ten hurraoptymizm. Brakuje 8 i kogoś do rywalizacji na skrzydło. I nie zdziwię się jak się zdziwicie z rychłym upadkiem Chelsea.

Było by top 4.... Wypisz co chcesz
gdyby Tierney był zdrowy
Gdyby sędziowie nas nie udupili z totami
Gdyby był napastnik inny
Gdyby był babcia miała wąsy to by była dziadkiem.

Co do dyskusji Gabriel czy White dla mnie Gabriel nieco lepszy,ale biały też daje radę i nie uważam go za wiele przeplaconego. W sumie to każdy Anglik jest przepłacony taki rynek.

@sWinny:

Pewnie ,że można

@Jack_Herrer:

Jaki Melo to są bujdy na resorach.

Komentowany temat: Oficjalnie: Ołeksandr Zinczenko piłkarzem Arsenalu! 23.07.2022, 07:39

@Marzag:

Nie pisz tak bo zaraz się tu zleca liverpoolczycy jak muchy do gówna.

www.meczyki.pl/sportbuzz/veneziazaprezentowalatrzeciekoszulkinanowysezon/276255

Tak się prezentuje nowe koszulki ,Arsenal ucz się : d

Niestety nadal będzie nam ciężko jak będzie tyle szklanek w zespole , ciekawe czy to zawodnicy się źle prowadzą bo taki Giroud u nas był niezniszczalny.

@Reamoner:

Czytaj ze zrozumieniem.

Komentowany temat: Jesus strzela i asystuje! Arsenal vs. Everton 2:0 19.07.2022, 15:21

@QnLeo:

Grosza daj Wiedźminowi, sakiewką potrząśnij, sakiewką potrząśnij, ło, o, o! Grosza daj Wiedźminowi, sakiewką potrząśnij!

Komentowany temat: Jesus strzela i asystuje! Arsenal vs. Everton 2:0 19.07.2022, 15:16

@Ech0z:

Diablo się przy nim chowa powinni zmienić tytuł :d

Komentowany temat: Jesus strzela i asystuje! Arsenal vs. Everton 2:0 19.07.2022, 15:11

@Ech0z:

Ja grałem dawno temu z imprecisem w Diablo 3 dobrze się grało sporo mi pomógł i pamietam ,że miał strasznie skoksowana postać.

Komentowany temat: Jesus strzela i asystuje! Arsenal vs. Everton 2:0 19.07.2022, 12:08

Ronaldo to jest obusieczny miecz , jak odejdzie to nie będzie wielka strata.

Komentowany temat: Jesus strzela i asystuje! Arsenal vs. Everton 2:0 19.07.2022, 12:05

@sickstick:

Słabe dałeś porównanie każdy się cieszył z transferu Niemca grał dobrze w Valencii po prostu nie wypalił nie on jeden. Na papierze dobry transfer , zobacz na wiek. Perisic to już dawno past prime zwykły dziad ile on ma 34 lata , zaraz tu powiedzA ,że on pogra jeszcze 5 sezonów.

Komentowany temat: Jesus strzela i asystuje! Arsenal vs. Everton 2:0 18.07.2022, 10:53

Olivier Giroud: „Byłem tak zdesperowany, że dołączyłbym nawet do Tottenhamu”

Macie dam wam powód bo lubicie jeździć po byłych graczach.
Trzeba pamiętać ,że taki totti , sek Piero to 1% piłkarzy reszta to najemnicy.

Komentowany temat: Jesus strzela i asystuje! Arsenal vs. Everton 2:0 18.07.2022, 08:59

@Mizzou:
Jak to mówił Kucharczyk

Fatalny to ty jesteś xD

Komentowany temat: Jesus strzela i asystuje! Arsenal vs. Everton 2:0 18.07.2022, 08:10

Siema wiadomo co z tomiyasu i tierneyem ?

Komentowany temat: Jesus strzela i asystuje! Arsenal vs. Everton 2:0 17.07.2022, 09:07

Jeśli i w tym sezonie Tierney i Tomi będą pół sezonu w szpitalu to lepiej się ich pozbyć.
Uwielbiam zwłaszcza japonca,ale niestety nie ma zmiłuj jak mamy coś osiągnąć. Wiadomo coś ile pauzy ?

@czarny7777777:

White jest angolem, Martinez jest przepłacony grubo bo się biliśmy o niego z utd.

@Lamoreaux:

Guardiola chciał jesusa , jak Haaland ta szklanka wypadnie na pół sezonu to znów będą Bernardo na szpicy grać xD

@Jakubhaba11:

Kolego mają nurków jasne bardziej chodziło mi o.prowokatorow gości którzy pierwsi się przepychali np. jak z nas oszukali na bramkę.
Sterlinga wolę od buraka Fernandeza który jest nurkiem i pajacem boiskowym.

Wymieniłem z pamięci graczy, nawet ja City ma i 5 nurków i tak ich wolę gramy z kurami czy utd to w ogóle inne mecze.

@Slaviola:

No Sterling też nuras. Z utd to nie cieprilem lingarda pierwszy cwaniaczek do przepychanek.

Fernandez też buraczyna straszna z utd

Ashley young miało być nie lubiłem typa strasznie.

@arsenallord:

Dla mnie City jest neutralne z top6 najbardziej ich lubię.

-nie mają boiskowych prowokatorów lub nurków tak jak inni z top 6 np. Lingard kiedyś , DELE Ali , Son , alzpiliqeta , Terry ,Ashley going etc i tak bym mógł bez końca wymieniać.

-Guardiola to gość z klasą potrafi przyjąć porażkę nie to co Klopp.

Romano już pisał ,że saka najpewniej podpiszą nowy kontrakt.

@darek250s:

Okej przyjmuje zakład :)

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady