Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27181 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 269 z 680 (komentarze od 10721 do 10760):
@Qarol:
To prawda , mnie by bardziej sukces zespolu interesowal niz ZP. Lepiej wygrsc Lige Mistrzow zwlaszcza , ze to 1 w historii.
Oczywiscie jestem za Bayernem , ale nie widze tego za slabo w obronie sobie radz
@Qarol:
Ja mysle, ze to w koncu bedzie rok City.
Co do Bayernu to niech sie ciesz , ze nie dostali wiecej tam z 3-0 powinno byc.
@damianARSENAL:
Mysle , ze to wystarczy zeby uwazac go za zwykle scierwo nie czlowieka.
@coooyg11:
To git w ci grasz na ps5 ja w sumie zamowilem dla The Quarry bo uwielbiam until dawn. Jak juz dali ten Horizon to sprawdze chodz nie gralem w 1
@Hans_Zimmer:
trochę mnie to uspokoilo :) Zamówiłem w rtv euro 3149 więc w miarę spoko ,dwa pady + Horizon. Ostatnio patrzylem dzien w dzien i poza 3600 nie schodziła.
Chcę kupić grę The Quarry
@Hans_Zimmer: \
Ja wiem ,ze wciskaja tylko akurat kumplowi faktycznie sie zepusla po miesiacu. W sumie jest 2 lata gwarancji musza uznac z ustawy.
Biore normalna bez ubezp jak ci wytrzymala. Dzieki za odp
Potrzebuje pomocy gosc mi wciska ubezpieczenie na ps4 , 3 lata (40 pare zl przez 10m ) lub 5 lat 78z l przez 10 miesiecy na 5 lat.
Ja mam nachodzie od premiery ps3 i ps4, on mowi, ze ps5 maja duzo zgloszen ,ze sie psuja ogolnie bym nie uwierzyl, ale ziomek kupil i tez sie roze****la po miesiacu.
Nie wiem co robinc
Myslicie , ze ps5 bedzie jeszcze ponizej 3k ?
Czytałem artykul , ze w polowie roku maja taniec. Tylko , ze to bylo zanim Putin wojne zrobil
@Catalonczyk:
Niech Niemcow boli ,ze to polak na czele.
Druga rzecz nie tylko oni ogladaja bundes
@MCX018:
Lepiej zostac legenda bundesligi i pobic rekord goli Mullera , dlugo tam nikt tyle goli nie strzeli. W Barcy bedzie nikim chyba , ze dla kasy idzie
Na szczescie teraz gramy z fatalnym Brighton.
Do konca sezonu ,a to nie wiedzialem looo panie to zle to wyglada.
Nagle arteta jest juz slaby bo przegral z CP xD xD
Auba w tym sezonie byl gorszy od Laci bez dwoch zdan. Jak mial wyealone nie szlo nic zrobic.
Moze przynajmniej nasi pojda po rozum do glowy i juz nie beda mysle o kontrakcie dla laci
Ja wczofaj studzilem jednego odklejenca , kfory juz nas widzial w top4 bez problemu.
Brakuje jeszczw czerwa xhaki
Po co ten faul zaha byl sam nie mial zadnych partnerow , a naszych bylo 3
Odegaarx zenada byli w 3 po co go kopal
Gani to jedyny ktory cos gra
Smith rowe jest ostatnia cieniem siebie marnuje nam pilke meczowa
Spokojnie jakby Laca uderzyl i tak by nie wpadlo.
Moze po przerwie wyjdziemy natchnieni przez artete , ale ja jestem obesrany , ze zaraz 3 stracimy
Cp ma dobry def , a tu Gabi mjsi byc juz od poczatku 2 polowy. Ostatnio w repce tez przekiwal cala obrone przeciwnika.
Zenujace zagrywki laci
1 gol moze wszystko zmienic , ale do przerwy watpie ze strzela.
Niektorzy juz nam tu top 4 dawali przy tak marnej przewadze jaka mamy
Kara za te pyszalkowate wypowiedzi co niektorych , ze utd juz nie walczy , ze my bez problemu top4.
brakuje mi newsa z raportem zdrowotnym co z Saka i Tomiyasu ?
@arsenallord:
Dokladnie jesli ten zespol ma sie rozwijac to musimy byc w LM. Jesli nasza jedyna ambicja jest byc przed totami to jest dramat.
Myślę, ze na szczescie Atek ma wieksze ambicje niz czesc naszych uzytkownikow.
@marcingus1:
Dokladnie ja wierze top4 mamy szanse , ale jak slysze po 1 wtopie MU takie teksty , ze my jestesmy juz pewni top4...
Nie lubie takiego pyszalkowatego zachowania potem sie z nas smieja. Ja sie bede cieszyc najbardziej , ale jak juz top4 bedzie matematycznie pewne.
@The088:
Top4 to dla nas formalność , no nieźle ci się odkleiło.
@enrique:
Ciezko powiedziec Lewy jest mega popularny , ale juz stary co sie odwlecze...
W tym roku zalezy czy lewy wygra LM moim zdaniem nie wtedy swiatek zasluzy zwlaszcza jak dolozy chociaz jednego szlema
Swiatek w formie oby tak do French Open :)
@Sobieski14:
Napisz do JanikKa on ogarnia te tematy :)
@FabsFAN:
Utd -Lisy to moze byc spoko meczyk
@Rynkos7:
Widzisz to tylko twoja opinia zrobmy ankiete i zobaczymy na kanonierach kto bardziej woli klub czy repke. Bedziesz w duzej mniejszosci gwarantuje.
SuperLiga to skok na kase nic wiecej.
Liga z 20 zespolow z topu to shit codziennosc rutyna wlasnie dlatego sie czeka na LM bo rzadko ,ale graja najlepsi. POZATYM superliga zabija male kluby gnoji je. To jest wlasnie piekne ,ze taki villareal klepie juve czy Warford Utd,giant killing.
Superliga to niszczy wiec ja tego nie chce.
Bogatsi napychaja jeszcze bardziej portfele i male kluby staja sie coraz bardziej biedne
I nie moze byc tak , ze perez i real rzadza suoerliga jak to ma byc uczciwe?
@Rynkos7:
Reprezentaxje to gowno to jest fajne jak jest raz na 4 lata. Copa America jest co dwa i juz nie jest tak atrakcyjna. Kazdy tutaj juz woli Euro ktore i tak nie dorowna mundialowi.
Wenger jest stary i dlatego chce co dwa lata.
Samo trofeum jest mniej warte z automatu skoro teraz jest szansa 2'x czesciej o nie grac.
@Rynkos7:
Mundial co dwa lata juz nie bedzie tak atrakcyjna impreza dla wiekszosci to jest za czesto.
@enrique:
Ja obejrze w robocie :) reszte przy piwku w domu :)
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Dziadyga:
Porownujesz jakies dyplomy do szantazowania kumpla sez tasma.lewy bezposrednio tymi dyplomami nikomu krzywdy w zyciu nie zrobil, nawet nie wiem czy mu cos udowodniono. To co zrrobil Benzema jest obrzydliwe i tyle.