Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27181 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 269 z 680 (komentarze od 10721 do 10760):

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 07.04.2022, 10:05

@Dziadyga:

Porownujesz jakies dyplomy do szantazowania kumpla sez tasma.lewy bezposrednio tymi dyplomami nikomu krzywdy w zyciu nie zrobil, nawet nie wiem czy mu cos udowodniono. To co zrrobil Benzema jest obrzydliwe i tyle.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 07.04.2022, 09:29

@Qarol:

To prawda , mnie by bardziej sukces zespolu interesowal niz ZP. Lepiej wygrsc Lige Mistrzow zwlaszcza , ze to 1 w historii.
Oczywiscie jestem za Bayernem , ale nie widze tego za slabo w obronie sobie radz

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 07.04.2022, 08:38

@Qarol:

Ja mysle, ze to w koncu bedzie rok City.

Co do Bayernu to niech sie ciesz , ze nie dostali wiecej tam z 3-0 powinno byc.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 07.04.2022, 07:53

@damianARSENAL:

Mysle , ze to wystarczy zeby uwazac go za zwykle scierwo nie czlowieka.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 20:13

@coooyg11:

To git w ci grasz na ps5 ja w sumie zamowilem dla The Quarry bo uwielbiam until dawn. Jak juz dali ten Horizon to sprawdze chodz nie gralem w 1

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 19:24

@Hans_Zimmer:

trochę mnie to uspokoilo :) Zamówiłem w rtv euro 3149 więc w miarę spoko ,dwa pady + Horizon. Ostatnio patrzylem dzien w dzien i poza 3600 nie schodziła.

Chcę kupić grę The Quarry

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 19:05

@Hans_Zimmer: \

Ja wiem ,ze wciskaja tylko akurat kumplowi faktycznie sie zepusla po miesiacu. W sumie jest 2 lata gwarancji musza uznac z ustawy.

Biore normalna bez ubezp jak ci wytrzymala. Dzieki za odp

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 18:54

Potrzebuje pomocy gosc mi wciska ubezpieczenie na ps4 , 3 lata (40 pare zl przez 10m ) lub 5 lat 78z l przez 10 miesiecy na 5 lat.

Ja mam nachodzie od premiery ps3 i ps4, on mowi, ze ps5 maja duzo zgloszen ,ze sie psuja ogolnie bym nie uwierzyl, ale ziomek kupil i tez sie roze****la po miesiacu.

Nie wiem co robinc

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 18:41

Myslicie , ze ps5 bedzie jeszcze ponizej 3k ?
Czytałem artykul , ze w polowie roku maja taniec. Tylko , ze to bylo zanim Putin wojne zrobil

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 16:46

@Catalonczyk:

Niech Niemcow boli ,ze to polak na czele.
Druga rzecz nie tylko oni ogladaja bundes

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 06.04.2022, 15:05

@MCX018:

Lepiej zostac legenda bundesligi i pobic rekord goli Mullera , dlugo tam nikt tyle goli nie strzeli. W Barcy bedzie nikim chyba , ze dla kasy idzie

Komentowany temat: Arteta po meczu z Crystal Palace 06.04.2022, 09:38

Na szczescie teraz gramy z fatalnym Brighton.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 16:28

Do konca sezonu ,a to nie wiedzialem looo panie to zle to wyglada.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 16:09

Nagle arteta jest juz slaby bo przegral z CP xD xD

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 05.04.2022, 13:43

Auba w tym sezonie byl gorszy od Laci bez dwoch zdan. Jak mial wyealone nie szlo nic zrobic.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:40

Moze przynajmniej nasi pojda po rozum do glowy i juz nie beda mysle o kontrakcie dla laci

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:36

Ja wczofaj studzilem jednego odklejenca , kfory juz nas widzial w top4 bez problemu.

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:35

Brakuje jeszczw czerwa xhaki

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:32

Po co ten faul zaha byl sam nie mial zadnych partnerow , a naszych bylo 3

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:31

Odegaarx zenada byli w 3 po co go kopal

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:22

Gani to jedyny ktory cos gra

Komentowany temat: Fatalne wejście w kwiecień: Crystal Palace 3-0 Arsenal 04.04.2022, 22:21

Smith rowe jest ostatnia cieniem siebie marnuje nam pilke meczowa

Spokojnie jakby Laca uderzyl i tak by nie wpadlo.

Moze po przerwie wyjdziemy natchnieni przez artete , ale ja jestem obesrany , ze zaraz 3 stracimy

Cp ma dobry def , a tu Gabi mjsi byc juz od poczatku 2 polowy. Ostatnio w repce tez przekiwal cala obrone przeciwnika.

Zenujace zagrywki laci

1 gol moze wszystko zmienic , ale do przerwy watpie ze strzela.

Niektorzy juz nam tu top 4 dawali przy tak marnej przewadze jaka mamy

Kara za te pyszalkowate wypowiedzi co niektorych , ze utd juz nie walczy , ze my bez problemu top4.

brakuje mi newsa z raportem zdrowotnym co z Saka i Tomiyasu ?

@arsenallord:

Dokladnie jesli ten zespol ma sie rozwijac to musimy byc w LM. Jesli nasza jedyna ambicja jest byc przed totami to jest dramat.
Myślę, ze na szczescie Atek ma wieksze ambicje niz czesc naszych uzytkownikow.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 03.04.2022, 08:31

@marcingus1:

Dokladnie ja wierze top4 mamy szanse , ale jak slysze po 1 wtopie MU takie teksty , ze my jestesmy juz pewni top4...

Nie lubie takiego pyszalkowatego zachowania potem sie z nas smieja. Ja sie bede cieszyc najbardziej , ale jak juz top4 bedzie matematycznie pewne.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 02.04.2022, 22:56

@The088:


Top4 to dla nas formalność , no nieźle ci się odkleiło.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 02.04.2022, 21:17

@enrique:

Ciezko powiedziec Lewy jest mega popularny , ale juz stary co sie odwlecze...

W tym roku zalezy czy lewy wygra LM moim zdaniem nie wtedy swiatek zasluzy zwlaszcza jak dolozy chociaz jednego szlema

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 02.04.2022, 20:36

Swiatek w formie oby tak do French Open :)

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 02.04.2022, 15:45

@Sobieski14:

Napisz do JanikKa on ogarnia te tematy :)

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 02.04.2022, 15:06

@FabsFAN:

Utd -Lisy to moze byc spoko meczyk

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 02.04.2022, 12:09

@Rynkos7:

Widzisz to tylko twoja opinia zrobmy ankiete i zobaczymy na kanonierach kto bardziej woli klub czy repke. Bedziesz w duzej mniejszosci gwarantuje.

SuperLiga to skok na kase nic wiecej.
Liga z 20 zespolow z topu to shit codziennosc rutyna wlasnie dlatego sie czeka na LM bo rzadko ,ale graja najlepsi. POZATYM superliga zabija male kluby gnoji je. To jest wlasnie piekne ,ze taki villareal klepie juve czy Warford Utd,giant killing.
Superliga to niszczy wiec ja tego nie chce.
Bogatsi napychaja jeszcze bardziej portfele i male kluby staja sie coraz bardziej biedne
I nie moze byc tak , ze perez i real rzadza suoerliga jak to ma byc uczciwe?

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 02.04.2022, 11:57

@Rynkos7:

Reprezentaxje to gowno to jest fajne jak jest raz na 4 lata. Copa America jest co dwa i juz nie jest tak atrakcyjna. Kazdy tutaj juz woli Euro ktore i tak nie dorowna mundialowi.
Wenger jest stary i dlatego chce co dwa lata.
Samo trofeum jest mniej warte z automatu skoro teraz jest szansa 2'x czesciej o nie grac.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 02.04.2022, 11:47

@Rynkos7:

Mundial co dwa lata juz nie bedzie tak atrakcyjna impreza dla wiekszosci to jest za czesto.

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 02.04.2022, 10:39

@enrique:

Ja obejrze w robocie :) reszte przy piwku w domu :)

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady