Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27181 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 274 z 680 (komentarze od 10921 do 10960):
Karykatura napastnika od razu wiedzialem ,ze zjebie
Wy macie nagrzanw w glowach Rudzki bardzo dobrze komentuje
Partey zoltko i Xhaka nie skonxzymy w 11
Xhaka znow dyskrernie chcial....
Gol prawidlowy ,ale laca wpadl w niego juz gdy saa nie mial pilki
Co za nieporadne ciamajdy w ataku to musi byc gol
@DexteR_000:
Co takiego zleggo rudzki w tym meczu powiedzial
Pisalem przed meczem ,ze Oliver to pacan i juz zaczyna odpierdalac
Co wy sie spinaciejak bedzie LM to nie wierze w odejscie Saki. Jak nie bedzie to i tak bedziemy w dupie.
Za sake te 70mln to mysle dobra kwota ,ale to bez znaczenia nie mozemy sie pozbywac takich graczy.
@alexis1908:
Saka w kazdym meczu to lezy na glebie bo sa zmuszeni go faulowac. Nie patrzylem stat ,ale pewnie najczesciej u nas faulowany na polowie rywala. Gole i asysty to nie wszystko z reszta jest w tym progres u niego. 2 razy z rzedu najwiecej asyst w zespole ,a z napastnikami mizeria u nas.
Bedzie mial rok kontraktu tylko po sezonie stad ta cena
@Dominik17:
Tomiyasu nie zagra
Chambers wchodzi
Spalony jak byk
@Ech0z:
Wlasnie zobaczylem ,zaluje chce to wymazac z pamieci.
Greenwood jeszcze nie zostal skazany , malo tych kretynek sie odzywa z mee too.
Wydaje mi sie ,ze anglik jest winny jak nic tak damo zreszta CR
Mnie denerwuje caly ten ruch metoo wykorzystywany przez prostytutki dzisiaj aktorki.
Ja bym wensteina nawet nie skazal bo to nie gwalt te suki dawaly dupy za role w filmie zwykla prostytutka teraz po 15 latach sie im przypomnialo ,ze je zgwalcil to jest snieszne.
@TlicTlac:
Pogoda xD jaka przerwa rep, przerwe to ma kazdy my mowiny o tych meczach teraz co sa zobaczxie w fantasy na terminarz w ten weekend nie gramy potem gramy 2 krotnie w krotkim odstepie i potem kolejny weekend bez Arsenalu, a reszta zespolow normalnie gra. No debile
To mialo byc ospisane do Theo pomylka.
Mnie tez denerwuje ten terminarz.
@Furgunn:
Chyba nie lubia Arsenalu xD cholera wie noze w te wolne jednak jakis zalegly wcisna bo mamy 2
@widzar:
Jedyna opcja to placimy mu jesli gra bo moim zdaniem max 2 mecze i jak nie rywale to on sam sie polamie.
Giroud 1252 minuty 8 goli , 35 lat
Laca 1272 minuty 7 goli , 30 lat
Stary dobry Oli ratuje Milan , uwielbiam gościa :)
Sttutgart przegrywa ,a Augsburg prowadzi elegancko
@Joker_224:
Juz wy nie wymyslajcie swoih teorii.
Vlahovic tez sie wg. Was ,zegnal po meczu bo odchodzi do AFC xD
@Garfield_pl:
Jakie 100mln z 70 warty ,arsenal go kopnie za 50. Edu cos prrzytuli pod stolem jak z Pepe : p
@arsenallord:
Proces bedzie wlasnie o ile nie bedziemy wydawac gwiazd, ale ile mozna byc bez LM w koncu palka sie przegnie. Ja sie nie dziwie sace sam mam juz dosc.
Co tu bylo odpuszczas Villareal co to potega nasi dali dupy i tyle
@Sobieski14:
Na chokere nam skrzydowy , tylko 1napastnik to co Lace chcesz zostawic.
Rozumiem ,ze Soares ma byc zmiennikiem Tomiyasu? Jak starczy kasy i kupia juz napastnikow ,sp i po to okej moga kupic skrzydlowego ,ale w innym wypadku to bez sensu mamy kim grac chyba ,ze ktos jeszcze robi out.
Auba dostal 7baniek ,ale policz sobie ile by dostal jak by gral prze 1,5 sezonu. Zaplacili mu za pol roju i tak sa do przodu
Jaki LO
Na lato : 2 napastnikow
Srodkowy pimocnik
Prawy obronca, brac Lampteya
Takie musza bhc priorytety
@arsenallord:
Moze remis damy rade zrobic tez mi sie wydaje ,ze o wygranej nie ma co myslec.
Juz start z wilkami nam wiele powie bo to cholernie ciezki wyjazd ,a my potrzebujemy 3pkt tu i tetraz. Oglnie musimy wygrac z 2 ciezkie mecze jakos teraz nie wystarczy lac ogorkow.
Obiektywnie to Spurs maja wieksza szanse na top4 od nas maja 1 spotkanie mniej i z conte idzie im coraz lepiej.
Oliver ten pacan
@damianARSENAL:
Ciezke czasy nastaly ehhh
Jeszcze ten Arsenal nie pomaga
W biedrze bulki 29gr caly czas kosztowaly z tydz temu zmienili na 35i od dzisiaj 33gr i tak z kazdym produktem tarcA dziala jak cholera
@maci3j:
Dokladnie wiec to dobry deal bo zawsze moze wypalic.
@maci3j:
Przeciez Colorado to chyba jest wlascicielem to Trusty za free rwczej nawet na transfermarkt kwota ?
@enrique:
Ozil byl pala ,ale ja Aube dobrze wspominam swoje zrobil 92 gole dla nas.
Tez jestem zdania, ze gracza po 30 nie dawac takich kontraktow.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ogladam w strachu zle to wyglada nie mozemy przytrzymac pilki na chocbyy pare sekund tylko laga ,ktora nix nie daje