Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27181 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 271 z 680 (komentarze od 10801 do 10840):

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 19.03.2022, 15:26

Pepe spakowac w 1 walizke razem z Lacazettem

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 19.03.2022, 15:13

Myslalem, ze juz nic nie wkur## mnie bardziej niz brak czerwa dla villi , ale Laca sie odpalil dobrze , ze zszedl

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 19.03.2022, 15:07

Nasi bez sil moglismy zamknac mecz , dzieki Laca

Komentowany temat: Skromna wygrana w Birmingham, Aston Villa 0-1 Arsenal 19.03.2022, 15:06

Lacazette czlowiek glupek chciwi sie jak moze podac na setke

Komentowany temat: Szybko wrócić na właściwe tory: Aston Villa vs Arsenal 19.03.2022, 14:08

Tierney klapki na oczach byle kopnac pilke.

Komentowany temat: Szybko wrócić na właściwe tory: Aston Villa vs Arsenal 19.03.2022, 14:04

Ten Var to jest zenada

Komentowany temat: Szybko wrócić na właściwe tory: Aston Villa vs Arsenal 19.03.2022, 10:48

@arsenallord:

Dla mnie to dobry bramkarz , wiecej uratowal niz stracil. Oczywiscie ramsdale i Martinez duzo lepsi. Pytanie jak Leno zagra po takiej przerwie , druga sprawa , ze otwarcie krytykowal artete. Ja mam nadzieje, ze jednak zagra anglik.

Komentowany temat: Szybko wrócić na właściwe tory: Aston Villa vs Arsenal 19.03.2022, 10:38

@Freo98:

Na kanonierach da tylko dwie opcje ,albo jest do dupy , albo wybitny innej nie ma : d

Hejka wiecie gdzie obejrzec losowanie LM ?

Siemka gral ktos w Life is Strange 3 ?

Widzieli ta cala miss world babka ma 23 z ta tapeta na twarzy wyglada na 10 lat wiecej. W ogole te wszystkiw miss wygladaja podobnie z twarzy.

Troche sie boje meczu z Villa oby nie byli przemeczeni. Po tym meczu jest przerwa na repre wiec musza byc 3pkt bo kazdy inny wynik to tragedia i 2 tygi lamentu.

Dobrze , ze w mojej 2 ulubionej dyscyplinie swiatek idzie jak burza

@Qarol:

Jesli sie zlapiemy do LM yo latem rozbijemy bank z ta roznica , ze mozemy sprowadzic wieksze gwiazdy grajac w pucharach.
Bedziemy tylko lepsi. Wywalic xhake i lacazetta i zastapic kims lepszym.

Utd ma latwiejszy terminarz od nas trzeba wygrac z villa koniecznie.

@FromCradleToGrave:

Nie zdecydowalo to ,ze lfc ma u siebie skuteczniejszych graczy myslisz , ze tabela strzelcow to przypadek.

@Marzag:

Unai to mi umilil wieczor eliminujac stara ku##

Nie ma co plakac sa od nas leosi zreszta prawie jak zawsze

@Marzag:


To jest roznica ie potrafimy wrocic jak przegrywamy z lfc

@Marzag:

Cooo kiedy przegrywalismy z lfc i wygralismy mecz?

@ArekKanonier: .

Ja mam to gdzies tu sie punkty licza

@Elastico07:

Bo my nie mamy killerow zobacz najlepszych strzelcow ligi.salah ,mane , jota.

Laca moze sobie byc rezerwowym do podstawy musimy miec killera

Mowilem , ze zie zemsci brawo odegarrd , ramsdale tez slabo

@Dziadyga:

Laca to pieknie zrobil pretensje do norwega mozna miec

Przegramy ten mecz jak odegaard robi cos takiego

@Arsenal2004:

Przeciez to byla zolta ewidentna

Gramy dobry mecz , ale to lfc wiec zesrany bede do ostatniego gwizdka

Gabi ,Ramsdale i Soares najlepsi.

Sedzia jest stronniczy zolta jest za przerwany kontratak , a gracz czerwonki fauluje troche przed 16 Lace i oczywiscie bez kartki. Bez tego faulu moglismy strzelic , a te szmaty nawet zoltej nie dostali.

Czy ukonczymy mecz w 11 ciekawe ?

Siema gral ktos moze e najnowsze Life is strange ?

Ja sie tylko boje ,zebysmy z lfc nie przegrali przez sedziego. Jak nas pokonaja , ale nie bedzie kontrowersji moge to przetrawic. Z city to bylem wsiekly. Ostatnio sedziowie sie odpalili everton przekrecony z city , wczoraj pomoc cfc.

Faktycznie reka jak nic z tej powtorki juz widze

Z tej powtorki nie wiadomo jak juz to musnal to pilke.

Niech ten zasrany ruski klub zdycha

I typ ktorego nie powinno byc na boisku strzela gola dla cfc

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 12.03.2022, 10:34

@M4rcin:

Cieszyl bym sie jakby utd go kupili rozwalil by szatnie do konca

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 10.03.2022, 09:55

@enrique:

O co chodzi mecz psg ? Nie ogladalen

Komentowany temat: Taylor poprowadzi mecz z Leicesterem 10.03.2022, 08:52

Smiesza mnie komwntarze ,ze zawsze piszecie koemnty najgroszt mozliwy sedzia niemal co tydzien, ale w sumie prawda zaden nas nie lubi : d

Komentowany temat: Henry: Zajęło mi rok, zanim doszedłem do siebie 09.03.2022, 11:48

@Catalonczyk:

Ty gejuchu ty :d

Kiedy tu trafi ktos klasy Henryka czekam

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 09.03.2022, 11:32

@Dominik17:

Jestes uposledzony jakis ?

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 09.03.2022, 09:30

@Dominik17:

XD nie no super masz agrumenty , zyj dalej w bance.

Komentowany temat: Piękne gole i nerwowa końcówka: Watford 2-3 Arsenal 09.03.2022, 08:54

@gabilondo:

To ,ze jestesmy wrogiem Putina to juz wiadomo od dawna tylko teraz dajemy mu pretekst , zeby sie za nas zabral.

Oddawanie samolotow za darmo to tez zenada. Tylko my mamy Migi w Europie.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady