Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27181 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 280 z 680 (komentarze od 11161 do 11200):
@GioFANafc:
Dcl to pewniak tylko te kontuzje chyba wolal bym jednak zaryzykowac jonathana dawida z Lille, zreszta tak samo Vlahovic moze byc niewypalem.
Jak bym mial obstawiac to na mysle ,ze uda sie go sprowadzic ,ale to potrwa do ostatniego dnia okienka.
@Qarol:
Nir wladze ao tylko m rowniez australii myslisz ,ze czemu sprawdzali jego wyniki na covid kiedy przechorowal etc . Jakby bylo jasne ,ze ma byc szcepiony to by to w dupie mieli.
@mel75:
O widze ,ze kolega nawiedzony nie znam sie ,ale sie wypowiem.
Po 1 wladze Australii na jesien zarzekaly sie ,ze w turnieju beda grac tylko ci zaszczepieni i trzeba bylo sie tego trzymac.
Potem zmienili zdanie i stworzyli furtke dla nieszczepionych jesli ci przechoruja covid i beda mieli negatywmy test moga zagrac.
Djokovic spelnil te warunki mimo to rzad nie chcial go wpuscic, w sadzie wygral serb.
Sam minister imigracji alex hawke stwierdzil ,ze nowak stwarza niskie zagrozenie.
Potem nowak znow zatrzymany , rzad zmienil taktyke. Obecność Djokovicia w Australii ma zagrażać nie tyle rozprzestrzenianiu się wirusa, co rozprzestrzenianiu się ideologii antyszczepionkowej xD xD xD
Dla mnie sie osmieszyli i jest to totalny brak konsekwencji.
Podczas caleej sprawy szefowie AO zapadli sie pod ziemie.
W dodatku na jakims meczu AO jakis tenisista stwierdzil podczas meczu ,ze ma covida bo sie hujowa czuje i jest to zenada ,ze nikt tu ich nie sprawdza.
Co ty na to panie kolego ?
Wiadomo cos ilu graczy wroci ma czwartek?
Przynajmniej odpoczywalismy w weekend ,a lfc gralo.
Ale wladze w Australii to jednak dzbany ostro sie skompromitowali ta szopka z djokovicem
Co ja tu czytam laska nawet jak sie jej podobasz sama 1 ruchu nie zrobi w 90 na 100 przypadkow.
@Mechaj:
Wszyscy eksperci z canal plus i na wyspach doceniaja Martineza to jest topka tej ligi.
Swoje zdanie mozesz miec
Wiadome jest to ,ze do konca okienka beda sie bujac z napastnikiem proponuje o tym zapomniec do ostatniego dnia stycznia.
Ogladal ktos Juve jak zagral Melo ?
@Mechaj:
Prawda jest taka , ze to swiet bramkarz ,a wy sie zachowwujecie jak dzieci, chodz w sumie moze nimi jestesxie nie wiem?
Ja tam zycze dobrze bylym gracza moze poza colem czy nasrim,ale to wyjatki.
Martinez mial prawo nawet troche na nas psioczyc bo klub go nie traktowal dobrze.
Mamy Ramsdale i jest jeszcze lepszy ,ale tez moze sie mu zdarzyc blad ,a nawet zdarzyl z lfc w ostatnim meczu
Nie posikajcie sie co niektorzy ,ze Martinez blad zrobil.
Ogien , villa zasluzyla dusza w odslonie
Jesli chodzi o caloksztalt to Villa zrobila swietny transfrer ,ale my o dziwo nie mamy co zalowac
@arsenallord:
Zobaczymy Son wraca dopiero 9 lutego
Most capitained fpl : Salah xD
@erykgunner:
No teraz lepiej :) ,swoja droga swiezo po meczu pewnie dał bym podobny tytul jak nie gorszy.
@Garfield_pl:
Zrodlo ?
Tytul mocno przesadzony.
Auba po covidzie tez jakies zmiany na sercu ja pierdziu
Ilu Liverpool mial pilkarzy niedostepnych mniej niz my jak odrzuca to tylko sie przyznaja do korupcji
Hej ,a po meczu 23 stycznia czemu ,az 2 tygi ptzerwy mamy reprezrntacja i fa cup w weekend ?
Z drugiej steony na rewanz beda mieli Sona. I tak lepoej przelozyc bo kim my zagrwmy Patino
@Garfield_pl:
Co to za bzdury ,ale ilu mial graczy niedostepnych liverpoool
@mizio:
Raz to moze smieszy , dwa razy ,ale ile mozna. Zaczynalo to irytowac i wreszcie ktos sie za to wzial. BRAWO
@mizio:
I bardzo dobrze ,ze dostales bo z dupy pisales ten tekst kawalarzu. Ciesz sie ,ze tylko 2 nie 100 tych ostrzezen ;)
W pucharze ligi jest zasada goli na wyjezdzie ?
JEstem z nich dumny , brawo :)
Nawet jak przyjdzie Melo to z kim zagra z Lokonga na toty, West Ham ma latwy terminarz masakra chyba zaraz sie skoncza marzenia o top4
z tej akcji to nawet gola by nie bylo typowi pilka odkoczyla
@fighterPL:
To nie trzeba byc debilem, Bernardo tez ciagnal za koszulke by tego nie robil to by karnego sedzia nie dal
Pieknie mi zepsuł humor, na Toty nie wiem jak wyjdziemy ,ale w sumie lepiej ,że bez niego. Mam juz go dosc nie chce go widziec juz w tym klubie
@ArekKanonier:
to juz lepiej gola stracic i gramy po 11 , a znow sie odechciewa ogladac bo nas zmasakruja
srodek pola na toty super teraz dwoch so trza kupic szlag trafia ktora to jego czerwona
Nie chce go widziec w tym klubie skonczyla sie taryfa ulgowa
ten szwajcarski idiota musi zniknac
juz po Cedricu pieknie
@ArekKanonier:
no oglądam ,ale jest opoznienie szukalem czegos innego
macie linka ?
Wkurza mnie Arsenal ,że nie próbowali nawet tego przekladac, ehhh oby nie bylo kompromitacji jak przegramy to max 1 golem
Ja juz pezed sezonem mowilem, Lukaku to nie jest top class i 20 goli w lidze to jego max.
Walic liverpool i Klopa. Klopp to najgorszy hipokryta jedyny trener w epl ,ktorego mozna nienawidzic.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@mel75:
Ja ci napisalem mase aefumentow , to ty miales odpowiedziec,ale cos ci nie wyszlo.