Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27181 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 276 z 680 (komentarze od 11001 do 11040):
Dobra przed letnim okienkiem tez plakaliscie oceniajcie okienko po zakonczeniu bo znow wyjdziecia na durni.
@krzykus1990:
Ja mysle ,ze przy transferach moga sie utrzymac ,ale jest szansa Norwich sie ogarnelo i ostatnio gra calkiem niezle.
To glownie bedzie walka Norwich i Newcastle bo ja nie wierze w spadek Leeds czy evertonu.
Jak Newcastle sie utrzyma w lidze to 2-3 sezony i beda mieli ekipe conajmniej tak silna jak my ,lepiej zeby spadli.
Nigdy im tego nie zyczylem bardzo dlugo sa w EPL, ale feraz sytyacja sie zmienia.
@Catalonczyk:
Tak sie zawsze zaczyna ,ale wszyscy wiemy jak to sie skonczy :p
A tam gadacie glupoty, a na poczatku zimowego okna nie wiedzieli ,ze potrzebujemy napastnika ?
@Gunner18AFC:
Ty normalny jestes ?porownanie ze szczepieniami xD
Ps- przestancie plakac po Vlahovic plus taki ,ze jest jasna sytuacja i teraz musza skupic sie na kims innym.
Saliba juz wczesniej sie obrazil rsczej nie bedzie chcial tu grac
Teraz nagle wszyscy Lukaku krytykujecie oj wykopal bym przedsezonowe bukkake jakie tu urzadziliscie jak go Chelsea kupila.
Ja od poczatku mowiken ,ze lukkaku to zaden top, bardzo dobry napastnik te 20 goli noze zdobyc w lidze stac go jakby byl w formie,ale to wszystko najlepsi w epl robia 30 minimum
@arsenallord:
Ja jestem prwny ,ze zostawia kogos z dwojki eddie/Laca
@ds95:
Ten The Thomas to porazka przecietniak drugi Lucas gosc ma 27 lat i 12 goli w LL calkiem niezle ,ale poprzednie sezony pewnie mizeria
Co wy zobaczcie na youtube Krzysiy Piatek to jest dzik :) w Genoie ladowal co dopiero w lepszym klubie
@ksowa90:
To moze dajmy te 90mln za Krzysztofa Piatka bo nas stac xD
Jeszcze jedna taka wtopa jak z Pepe i Stanley sie w****i i zakreci kurek.
Isak 18 meczy i 4 gole w la lipie no sory mnie to przeza jeszcze za 75 baniek
Jak damy 75 baniek za isaka to nas chyba pogrzalo
AO konfiskowalo koszulki z wizerunkiem peng shuai bo tlumaczylo sie ,ze nie zezwalaja na znaki, banery polityczne lub marketingowe. Juz teczowa flaga lgbt mozna machac. To chyba sa podwojne standardy :)
@Rafson95:
Nie porownowj wloskiej do bpl. Tutaj nikt 32 goli nie przekroczyl tam rekird jest wyzszy ,a na konieec sezonu krol strzelcow ma dwucyfrowke z karnyh
Teraz to bedzie seria kilku meczy bez wygranej ,wilki na pykna jak nic.
W kazdym sezonie mamy taka serie proponuje sprawdizc
Najlepsi ci co pisali ,ze z Burnley vez trudu wygramy pisalem przed meczem ,ze bedzie pewnie wtopa.
@ZielonyLisc:
Mial tez strzal po sowim rajdzie w teybuny gdzies go poslal
@losnumeros:
Tak sobie wmawiaj
Do saki pretensji nie mam ile on nam rzutow wolnych zalatwil w tym meczu tak samo jexyny co probowal
@ksowa90:
Nketiah jak by mial takie podanie jak laca od esr to bysmt wygrali
@losnumeros:
Taka roznice ,ze do pustej bramki nje umie trafic zabojad
Zegnam sie bo cisna mj sie same niecenzuralne slowa na jezyk jeszcze cos glupiego napisze
Ale mnie akurzyl odegaard
Odegaard zD zamiast zapieprzac xD
@pierre_afc:
Doklasnie Giroud byl lepszy od Laci co dopiero RvP czy Heniek
Brawo eddie
Arsenal zawsze musi miec takie wpadki , to jest zenada
Jak bez pucharow nie umiemy sie doatac do LM to ja dziekuje . Lacazette najgorszy w tym spotkaniu moze przejrza na oczy i kupia zima CF
Lacazette wychodzi partner ,ale po co mu podac
Plus jest taki ,ze wreszcie przycisnelismy
@Slaviola:
To nie pech
Hahahah Lacezete Alexander wez ty juz spier#### do domu co
Czulem w.kosciach przed meczem ,ze bedzie strata pkt , blagam chodzby1-0 nawet po samoboju
@mruw:
Dlatego jestem wkurzony ,ze nie mamy tskiego rvP tylko lace fajnie minal graczy i uderzyl tylko co z teggo jak pilka nawet w swiatlo bramke nie zmierzala. Wlasnie dlatego tu musi byc TOP napastnik
Dobrze,ze walnalem 2 drinki bo ciezko sie to oglada
Tym spotkaniem mozemt zniszczyc marzenia o LM
Tierney o bozeee
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@XandeR:
Z waszych komentarzy tez jest niezla beka ,ja mam ubaw po pachy :)