Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27181 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 276 z 680 (komentarze od 11001 do 11040):

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 26.01.2022, 13:24

@XandeR:

Z waszych komentarzy tez jest niezla beka ,ja mam ubaw po pachy :)

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 26.01.2022, 12:49

Dobra przed letnim okienkiem tez plakaliscie oceniajcie okienko po zakonczeniu bo znow wyjdziecia na durni.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 26.01.2022, 11:05

@krzykus1990:

Ja mysle ,ze przy transferach moga sie utrzymac ,ale jest szansa Norwich sie ogarnelo i ostatnio gra calkiem niezle.
To glownie bedzie walka Norwich i Newcastle bo ja nie wierze w spadek Leeds czy evertonu.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 26.01.2022, 10:36

Jak Newcastle sie utrzyma w lidze to 2-3 sezony i beda mieli ekipe conajmniej tak silna jak my ,lepiej zeby spadli.

Nigdy im tego nie zyczylem bardzo dlugo sa w EPL, ale feraz sytyacja sie zmienia.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 26.01.2022, 09:12

@Catalonczyk:

Tak sie zawsze zaczyna ,ale wszyscy wiemy jak to sie skonczy :p

Komentowany temat: (Aktualizacja): Vlahović o krok od Juventusu 26.01.2022, 08:50

A tam gadacie glupoty, a na poczatku zimowego okna nie wiedzieli ,ze potrzebujemy napastnika ?

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 21:34

@Gunner18AFC:

Ty normalny jestes ?porownanie ze szczepieniami xD

Ps- przestancie plakac po Vlahovic plus taki ,ze jest jasna sytuacja i teraz musza skupic sie na kims innym.

Komentowany temat: William Saliba chce zostać w Marsylii? 25.01.2022, 17:16

Saliba juz wczesniej sie obrazil rsczej nie bedzie chcial tu grac

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 13:35

Teraz nagle wszyscy Lukaku krytykujecie oj wykopal bym przedsezonowe bukkake jakie tu urzadziliscie jak go Chelsea kupila.

Ja od poczatku mowiken ,ze lukkaku to zaden top, bardzo dobry napastnik te 20 goli noze zdobyc w lidze stac go jakby byl w formie,ale to wszystko najlepsi w epl robia 30 minimum

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 13:25

@arsenallord:

Ja jestem prwny ,ze zostawia kogos z dwojki eddie/Laca

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 25.01.2022, 07:42

@ds95:

Ten The Thomas to porazka przecietniak drugi Lucas gosc ma 27 lat i 12 goli w LL calkiem niezle ,ale poprzednie sezony pewnie mizeria

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 16:04

Co wy zobaczcie na youtube Krzysiy Piatek to jest dzik :) w Genoie ladowal co dopiero w lepszym klubie

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 16:00

@ksowa90:

To moze dajmy te 90mln za Krzysztofa Piatka bo nas stac xD

Jeszcze jedna taka wtopa jak z Pepe i Stanley sie w****i i zakreci kurek.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 12:56

Isak 18 meczy i 4 gole w la lipie no sory mnie to przeza jeszcze za 75 baniek

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 12:39

Jak damy 75 baniek za isaka to nas chyba pogrzalo

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 24.01.2022, 12:34

AO konfiskowalo koszulki z wizerunkiem peng shuai bo tlumaczylo sie ,ze nie zezwalaja na znaki, banery polityczne lub marketingowe. Juz teczowa flaga lgbt mozna machac. To chyba sa podwojne standardy :)

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 19:58

@Rafson95:

Nie porownowj wloskiej do bpl. Tutaj nikt 32 goli nie przekroczyl tam rekird jest wyzszy ,a na konieec sezonu krol strzelcow ma dwucyfrowke z karnyh

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 17:18

Teraz to bedzie seria kilku meczy bez wygranej ,wilki na pykna jak nic.

W kazdym sezonie mamy taka serie proponuje sprawdizc

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:58

Najlepsi ci co pisali ,ze z Burnley vez trudu wygramy pisalem przed meczem ,ze bedzie pewnie wtopa.

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:57

@ZielonyLisc:

Mial tez strzal po sowim rajdzie w teybuny gdzies go poslal

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:57

@losnumeros:

Tak sobie wmawiaj

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:56

Do saki pretensji nie mam ile on nam rzutow wolnych zalatwil w tym meczu tak samo jexyny co probowal

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:55

@ksowa90:

Nketiah jak by mial takie podanie jak laca od esr to bysmt wygrali

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:54

@losnumeros:

Taka roznice ,ze do pustej bramki nje umie trafic zabojad

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:53

Zegnam sie bo cisna mj sie same niecenzuralne slowa na jezyk jeszcze cos glupiego napisze

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:51

Ale mnie akurzyl odegaard

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:51

Odegaard zD zamiast zapieprzac xD

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:50

@pierre_afc:

Doklasnie Giroud byl lepszy od Laci co dopiero RvP czy Heniek

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:46

Brawo eddie

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:45

Arsenal zawsze musi miec takie wpadki , to jest zenada

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:43

Jak bez pucharow nie umiemy sie doatac do LM to ja dziekuje . Lacazette najgorszy w tym spotkaniu moze przejrza na oczy i kupia zima CF

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:39

Lacazette wychodzi partner ,ale po co mu podac

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:26

Plus jest taki ,ze wreszcie przycisnelismy

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:26

@Slaviola:

To nie pech

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:25

Hahahah Lacezete Alexander wez ty juz spier#### do domu co

Komentowany temat: Bez zwycięstwa w styczniu, Arsenal 0-0 Burnley 23.01.2022, 16:07

Czulem w.kosciach przed meczem ,ze bedzie strata pkt , blagam chodzby1-0 nawet po samoboju

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:56

@mruw:

Dlatego jestem wkurzony ,ze nie mamy tskiego rvP tylko lace fajnie minal graczy i uderzyl tylko co z teggo jak pilka nawet w swiatlo bramke nie zmierzala. Wlasnie dlatego tu musi byc TOP napastnik

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:51

Dobrze,ze walnalem 2 drinki bo ciezko sie to oglada

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:45

Tym spotkaniem mozemt zniszczyc marzenia o LM

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:39

Tierney o bozeee

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady