Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27181 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 277 z 680 (komentarze od 11041 do 11080):

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:35

Mowilem przed meczem ,ze bedzie ciezko.


Oby zdobyli gola jeszcze przed przerwa

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 15:27

Zle wyglada ten mecz siedza w 11 w polu karnym musimy byc skuteczniejsi i szybciej musi pila chodzic

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 13:37

@Ashburton:

No pewno tak Angole maja pełno gwiazd tam mniej stąd ta liczba.

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 13:29

Nudziło mi się i tak sobie patrzylem na insta naszych graczy i sie wbilem w szok Elneny 4,2mln fanow :D Taki Gabriel i White 0,5k , Saka 2,5mln, Odegaard 3mln.

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 12:23

@Catalonczyk:

Tak byl w skladzie na livesports potem zmienili.

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 12:21

Cagliari ma taki szpital ,ze moze nawet niemrawy piatek cos strzeli

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 23.01.2022, 11:17

Posobno Vlahovic z covidem

Komentowany temat: Przełamać złą passę: Arsenal vs Burnley 22.01.2022, 21:21

Nie ma zadnego znaczenia ,ze to Burnley przeciez strata pkt jak co sezon zawsze sie takie zdarzaly mozna sie obawiax bo ostatnio znizka formy , rewanz z lfc i mecz z nottingham byly beznadziejne

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 17:50

spalony

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 17:38

@grzegorz1211:

lepiej ,żeby spadli z ligi tak bedzie lepiej

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 16:37

@Sobieski14:

Nie wiem czy wyglada z lepiej slabo gral z utd

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 16:36

Czemu przerwali mecz wilkow nje ogladam bo jestem z dzieciakiem u lekarza

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 14:11

Hej ,a denis bedzie mogl zagrac z burnley ?myslalem, ze mecz pauzy po tym, ale nie widze ,zeby byl na czerwona odznaczony w fantasy.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 12:30

@songoku95:

Mysle ,ze na pewno bedzie napastnik skoro mamy kase i rzucamy fiorentinie o to jestem w miare spokojny pod koniec tygodnia cos sie wyklaruje.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 12:25

@songoku95:

Wy lykacie wszystki co pisza czekajcie ile razy wyszlo ,ze bglo zupelnie inaczej niz myslicie bedzie napastnik jak nie vlabo to kots inny ,ale trzeba czekac so konca okna. Nigdzie nam sie nie spieszy Burnley to ostafni nasz mecz w styczniu, no chyba ze zalegly nam wcisna jakis. Na obecna chwile lonad 2 tygosnie wolnego po meczu z Burnley dlatego beda nwgocjowac do ostatniego dnia

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 12:16

1 Vlahovic
2 darwin nunez
3 dcl

Ja innych opcji nie widze

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 11:59

Ten el nesyri rozwali la lige spadlem z krzesla co krolem strzelcow byl ?

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 11:57

Z tym Vlaho nie placzcie bo jeszcze przyjdzie to sie okaze na ko
niec okienka tak jak juz pisalem wczesniej.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 11:56

@songoku95:

Nie zauwazylem dcl nie mowie o tym drugim kurdemy potrzebujemy typa co walnie kolo 30 goki jak auba czy rvp , sanchez w prime . Ten gosc to sredniak z la liga. Dcl u nas sadze strzeli wiecej i jest ograny w lidze ,ale martwia urazy. Wolal bym ryzykowac vlaho bo dcl tez 30 nie kropnie ,ale moze te 20 pare da rade uwazam ,ze u nas zrobi lepszy wynik jak w eve.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 11:26

@songoku95:

Kolejny napastnik po lace co malo strzela ja podziekuje.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 09:06

Dobra Swiatek jazda z ta kasatkina jak dobrze pojdzie to polfinal jest do zrobienia bo sabalenka w slabej formie.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 22.01.2022, 08:16

@adias:

To on jeszcze jest w planach mi sie wydaje ,ze to juz jest jak z ozilem niezaleznie od sytuacji nie zagra juz dla Arsenalu

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 21.01.2022, 23:03

Denis na kapitanie :) mialem Gabiego jak zobaczylem ,ze watford gra dwa razy to go dalem

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 21.01.2022, 17:52

Bieda z tymi napastnikami straszna

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 21.01.2022, 17:22

@arsenallord:

Nie chce tu zadnego bylego pilkarza Barcy czy totow nie moge patrzec na te mordy.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 21.01.2022, 17:20

@arsenallord:

Nie za cholere nie , goac past prime w dod tgg by chcial z kosmosu

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 21.01.2022, 16:54

@Kaczaza:

Richarlison to nie jest prawdziwy napastnik ,a jesli tak to slaby

Kogo lepszego chcecie latem wybor bedzie ten sam

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 21.01.2022, 16:27

@Marzag:

Jeszcze Kane , wiadomo ze w tym sezonie bez formy ,ale mimo wszystko.

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 21.01.2022, 16:25

Zagramh z Juve za rok w LM i im spuscimy lomot : d

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 21.01.2022, 16:24

@Kaczaza:

Dcl i tak zjada kazdego naszego napastnika

Komentowany temat: Odpadamy z Carabao Cup: Arsenal 0-2 Liverpool 21.01.2022, 14:41

@silvano95:

Czy ten dcl nam pomoze po kontuzji formy szuka my musimy grac o LM.

Komentowany temat: Arsenal z ofertą za Matta Turnera 21.01.2022, 14:34

CYzby Leno jeszcze zima sprzedany ?

@Mizii:

Hahahaha gosc warty 25 ,a my mamy za 50 brac. Kawalarze w tym Juve

@songoku95:

To jak inaczej to wyjasnic ? Nie znam go ,ale mnie takie rzeczy nie dziwia miejscowosc w ktorej pracuje gez miala fajnego burmistrza co robil walki.

@songoku95:

Co ma do tego Wielun ,moze jest bogaty co z tego. Pan burmistrz moze chce nowe auto.

@Marzag:

Ale to 10 tys dla miasta ,a wiesz ile pan burmistrz mogl dostac pod stolem.

Widzieli konfe Niedzielskiego , po 2 latach bedzie obowiazek przyjecia pacjenta osobiscie , tylko dla ludzi 60+ przeciez to jest chore z jakiej racji lekarze moga tak olewac ludzi ,ze kogos nie przyjma.

@losnumeros:

Niewykluczone ja to juz wole o tym nie myslec nawet.

@losnumeros:

Dokladnie z tymi 3 muszkieterami dobre :p

Rosja juz od dawna sprawdza na ile moze sobie pozwolic i przekracza kolejne granice.

@ZielonyLisc:

Tak jak mowisz nasz kochana Polsja to sie chyba nigdy nie nauczy.

Nasz mecz leci w tv bo widzialem reklamowali

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady