Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27181 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 277 z 680 (komentarze od 11041 do 11080):
Zle wyglada ten mecz siedza w 11 w polu karnym musimy byc skuteczniejsi i szybciej musi pila chodzic
@Ashburton:
No pewno tak Angole maja pełno gwiazd tam mniej stąd ta liczba.
Nudziło mi się i tak sobie patrzylem na insta naszych graczy i sie wbilem w szok Elneny 4,2mln fanow :D Taki Gabriel i White 0,5k , Saka 2,5mln, Odegaard 3mln.
@Catalonczyk:
Tak byl w skladzie na livesports potem zmienili.
Cagliari ma taki szpital ,ze moze nawet niemrawy piatek cos strzeli
Posobno Vlahovic z covidem
Nie ma zadnego znaczenia ,ze to Burnley przeciez strata pkt jak co sezon zawsze sie takie zdarzaly mozna sie obawiax bo ostatnio znizka formy , rewanz z lfc i mecz z nottingham byly beznadziejne
spalony
@grzegorz1211:
lepiej ,żeby spadli z ligi tak bedzie lepiej
@Sobieski14:
Nie wiem czy wyglada z lepiej slabo gral z utd
Czemu przerwali mecz wilkow nje ogladam bo jestem z dzieciakiem u lekarza
Hej ,a denis bedzie mogl zagrac z burnley ?myslalem, ze mecz pauzy po tym, ale nie widze ,zeby byl na czerwona odznaczony w fantasy.
@songoku95:
Mysle ,ze na pewno bedzie napastnik skoro mamy kase i rzucamy fiorentinie o to jestem w miare spokojny pod koniec tygodnia cos sie wyklaruje.
@songoku95:
Wy lykacie wszystki co pisza czekajcie ile razy wyszlo ,ze bglo zupelnie inaczej niz myslicie bedzie napastnik jak nie vlabo to kots inny ,ale trzeba czekac so konca okna. Nigdzie nam sie nie spieszy Burnley to ostafni nasz mecz w styczniu, no chyba ze zalegly nam wcisna jakis. Na obecna chwile lonad 2 tygosnie wolnego po meczu z Burnley dlatego beda nwgocjowac do ostatniego dnia
1 Vlahovic
2 darwin nunez
3 dcl
Ja innych opcji nie widze
Ten el nesyri rozwali la lige spadlem z krzesla co krolem strzelcow byl ?
Z tym Vlaho nie placzcie bo jeszcze przyjdzie to sie okaze na ko
niec okienka tak jak juz pisalem wczesniej.
@songoku95:
Nie zauwazylem dcl nie mowie o tym drugim kurdemy potrzebujemy typa co walnie kolo 30 goki jak auba czy rvp , sanchez w prime . Ten gosc to sredniak z la liga. Dcl u nas sadze strzeli wiecej i jest ograny w lidze ,ale martwia urazy. Wolal bym ryzykowac vlaho bo dcl tez 30 nie kropnie ,ale moze te 20 pare da rade uwazam ,ze u nas zrobi lepszy wynik jak w eve.
@songoku95:
Kolejny napastnik po lace co malo strzela ja podziekuje.
Dobra Swiatek jazda z ta kasatkina jak dobrze pojdzie to polfinal jest do zrobienia bo sabalenka w slabej formie.
@adias:
To on jeszcze jest w planach mi sie wydaje ,ze to juz jest jak z ozilem niezaleznie od sytuacji nie zagra juz dla Arsenalu
Denis na kapitanie :) mialem Gabiego jak zobaczylem ,ze watford gra dwa razy to go dalem
Bieda z tymi napastnikami straszna
@arsenallord:
Nie chce tu zadnego bylego pilkarza Barcy czy totow nie moge patrzec na te mordy.
@arsenallord:
Nie za cholere nie , goac past prime w dod tgg by chcial z kosmosu
@Kaczaza:
Richarlison to nie jest prawdziwy napastnik ,a jesli tak to slaby
Kogo lepszego chcecie latem wybor bedzie ten sam
@Marzag:
Jeszcze Kane , wiadomo ze w tym sezonie bez formy ,ale mimo wszystko.
Zagramh z Juve za rok w LM i im spuscimy lomot : d
@Kaczaza:
Dcl i tak zjada kazdego naszego napastnika
@silvano95:
Czy ten dcl nam pomoze po kontuzji formy szuka my musimy grac o LM.
CYzby Leno jeszcze zima sprzedany ?
@Mizii:
Hahahaha gosc warty 25 ,a my mamy za 50 brac. Kawalarze w tym Juve
@songoku95:
To jak inaczej to wyjasnic ? Nie znam go ,ale mnie takie rzeczy nie dziwia miejscowosc w ktorej pracuje gez miala fajnego burmistrza co robil walki.
@songoku95:
Co ma do tego Wielun ,moze jest bogaty co z tego. Pan burmistrz moze chce nowe auto.
@Marzag:
Ale to 10 tys dla miasta ,a wiesz ile pan burmistrz mogl dostac pod stolem.
Widzieli konfe Niedzielskiego , po 2 latach bedzie obowiazek przyjecia pacjenta osobiscie , tylko dla ludzi 60+ przeciez to jest chore z jakiej racji lekarze moga tak olewac ludzi ,ze kogos nie przyjma.
@losnumeros:
Niewykluczone ja to juz wole o tym nie myslec nawet.
@losnumeros:
Dokladnie z tymi 3 muszkieterami dobre :p
Rosja juz od dawna sprawdza na ile moze sobie pozwolic i przekracza kolejne granice.
@ZielonyLisc:
Tak jak mowisz nasz kochana Polsja to sie chyba nigdy nie nauczy.
Nasz mecz leci w tv bo widzialem reklamowali
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Mowilem przed meczem ,ze bedzie ciezko.
Oby zdobyli gola jeszcze przed przerwa