Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27188 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 410 z 680 (komentarze od 16361 do 16400):
To są statystyki z samego EPL
@Trequartista:
Moim zdaniem cały sezon 26 goli i 15 asyst :)
@Trequartista:
Robin cały pierwszy sezon w Mu wymiatal, król strzelców i gracz roku Premier League :) więc co do niego się z tobą nie zgadzam
Potem rvp dopadł wiek
@TomekO:
Oglądałem to kinie, bardzo dobry film :)
Federer to jest klasa ,najlepszy w historii :) Tytan po prostu
Chyba ty jesteś tym spambotem xD
@RIVALDO700:
Podstawowym składem to grał Liverpool nie totki zobaczyles, że gra Kane i już mówisz, że to podstawowy skład LOL
Ja tam myślę, że do końca spróbują z gabonczykiem, a jak się nie uda to nikt nie przyjdzie
Eeee tam tylko Sky sports i bbc reszta to gowno
@Er4s:
Pożegnanie w dzisiejszym futbolu oni będą na niego gwizdka za tą szopke i rzucać czym popadnie no chyba, że tylko kibice afc są takimi downami
Za ile Jankes kupił nasz klub pamięta ktoś?
Oby nasi mieli opcje rezerwowa
@mallen:
Nie dla Wengera to ta sama półka. Jest Francuzem dodaje mu to dwie klasy na plus :p
Jeśli Lucas mokra pójdzie za 25mln euro to dziwne, że wenger nie powalczyć o Brazylijczyka toć to mega promocja.
@new_star:
taa pisali już o 490 , a gdzieś widziałem 500. Ile źródeł tyle tygodniówek :P
@Marcinafc93:
aha rozumiem ,że obie pozycje naraz nie no spoko :D
@Marcinafc93:
Moura to nie poziom ,żeby grał w 1 składzie u na. Ty wiesz ,że u nas na skrzydle gra Mr Iwobi and Mister Welbeck?
Nie rozumiem was dla mnie to pewne, że gość już u nas nie zagra i dobrze bo nie wróci już do formy i jest wiekowy. Jeden z naszych najlepszych graczy, jednak dla klubu lepiej, żeby zwolnił tygodniowe. Nowy kontrakt to za duże ryzyko.
O co te konferencje są to nie wiem nie dowiesz się nic :)
@darek250s:
Bo to było gówniana info :p
Juz sprawdziłem sobie wszystko :)
Jakieś nowe info o bumerangu?
W sumie narazie z tego zrezygnuje skoro nie wiem co i jak nie chce zobaczyć jakiegoś chorego szajsu.
@Mico17:
Nie zamierzam nic kupować tak tylko chcieliśmy coś popatrzeć co tam jest z czystej ciekawości
Weekend wolny bez meczu, beznadzieja nie ma tych emocji
@Mico17:
No pomyliło mi się z Bogiem piorunow :d
Tak z kumplem się nudzimy w pracy chcieliśmy zobaczyć czy jest tam coś jak sadistic.pl tylko jakieś lepsze akcje :p
Czy raczej to za bardzo by obciążalo sieć i tam są filmy poblokowane?
Hejka korzysta ktoś z przeglądarki Thor jak to wygląda, przeglądac chyba można prawda?
Ostatnio sie zaciekawilem ta druga strona neta?
@Mihex:
Ja biorę pod uwagę 1 sezon żwirka i 1 laci.
Nawet w tym sezonie tyle co grał żwirek i tak 7 goli super, a Laca 9 gra cały czas
@Gunnerrsaurus:
Agurero jak i Alexis są mocni fizycznie dobrze zmudowani i ciężko ich przepchnac.
Laca może odpali, ale uczciwie na teraz Giroud jest lepszy
Kij z ortografia jak na tel nie przeczytasz to często zmienia autokorekta. Niektórzy w tej chwili pracują :)
@songoku95:
17 goli
Ja porownam
Ja porównaj pierwszy sezon laci i pierwszy Giroud do tej pory żwirek jest lepszy i tyle. Nie można tłumaczyć laci bo kosztował 53mln
Weźcie z tym benzema przestanie nie dał bym zlamanego grosza za tą szuje
@michalal:
Taaa wywieźli by chyba na wakacje :)
To ile. Wynosiła pierwsza oferta toć 50mln euro to strasznie mało za niego
Macie swojego iwobiego, piłkarz mierny
Nie wiem ile razy się kto pytał, ale. Mnie nie było na stronie dopiero wszedłem luzzzz
2-2 odpadami czy dogrywka?
To wina głupich kibiców, że tak sobie tą zinterpretowali bo on nic takiego nie powiedział.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Jak o tym napisze Sky lub bbc to się powiesze chyba