Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27188 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 414 z 680 (komentarze od 16521 do 16560):

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 15.01.2018, 06:16

@ArsenalChampion:

Zawodzil bo jego mentorem był Arsene W, który jest wypalony

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 21:40

@DontCry:

Ja liczę ,że Stoke spadnie z ligi nie lubimy z nimi grać , pozatym to drwale.

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 17:09

Chambo brawo !!!

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 16:27

Nie ma co marzyc o Top 4 powinni wszystko położyć już na le

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 16:20

@Mihex:

Odnosilem się do twojego posta, który brzmial, że jest na poziomie Welbecka. Osmieszyles się lekko bo Laca w porównaniu do dannego coś na boisku pokazywal

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 16:18

Śmieszy mnie pomnik Wengera jeśli on nie zakończył kariery ts legenda dawno poszła w pizdu

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 16:17

@Mihex:

No bez przesady, że na poziomie Welbecka co zagrał kilka ładnych piłek w tym meczu. Też go krytykowali, ale twój komentarz to zwykła frustracja

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 16:10

@kanonier91:

Kane ma więcej spalonych :p

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 16:08

Kolas powinien wejść za Welbecka, a ten czeka na zbawienie

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 16:07

Wilshere o losie

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 16:06

Nie możemy wygrać z bournemouth to ciężko to widzę dalej

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 16:03

@3rdpitch:

2 gol to akurat obrona nie cech

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 16:03

@schnor25:

Skąd masz takie info

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 16:01

I be z golem wreszcie :)

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 16:00

Brawo

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:59

Chambers schodzi niby okej, ale od razu trza wywalić Welbecka

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:58

Zmian Wenger nie robi już powinien wejść theo i Ramsey za dwójkę Parodystow

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:57

Wenger out

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:57

Dostałem osta za nazwanie welbza idio.....

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:56

Cech ooo losie @Arsenal96l:

Będziesz miał ostatnio ja dostałem za coś takiego :)

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:55

Yeeeeee

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:55

Brawo bou

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:54

Welbeck to nawet już szybkość stracił

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:54

Laca drugie ładne podanie

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:53

Laca zaraz zejdzie zbliża się jego czas


Iwobi Co za cienias

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:50

Iwobi znów źle wraca do swojej słabej gry

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:49

@PtoOk:

Oni nie lubią z nami grać bo obrona im nie idzie lubią otwarta piłkę,az tak Słabi nie sa

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:46

Zbliża się zmiana lacazette jak zawsze koło 65 minuty

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:43

Ewidentny faul

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:42

Mówiłem, że wcisniemy bo Wisienki slabo grają taktyczne z nami

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:38

Wpadł farfocel powinien podawać mimo wszystko

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:38

Jest na fakcie

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:37

Ja się dziwię czemu theo nie dostaje szans dużo lepszy od welbecka

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:29

Czuję, że wcisniemy coś może i wygramy, ale z CP ciężko widzę jak nie dojdzie do nas 2 nowych graczy bo oni są w formie

Komentowany temat: Żałosny Arsenal przegrywa z Bournemouth 1-2 14.01.2018, 15:28

@kubakanonier:

Juz na stronie mamy dość gimnazjum, proszę idź na devilpage.pl lub lfc.pl

Komentowany temat: Walki o TOP 4 ciąg dalszy, Bournemouth - Arsenal! 14.01.2018, 15:25

@Arsenal4Ever14:

Nie bo zaha raczej nie wejdzie już na wyższy poziom, a Malcom być może jak go Wenger nie zdarzy skrzywdzic

Komentowany temat: Walki o TOP 4 ciąg dalszy, Bournemouth - Arsenal! 14.01.2018, 15:15

Nie da się oglądać tego meczu dramat

Komentowany temat: Walki o TOP 4 ciąg dalszy, Bournemouth - Arsenal! 14.01.2018, 15:07

Wygramy jakoś czuje, ale tylko dlatego, że Wisienki nam dość leżą

Komentowany temat: Walki o TOP 4 ciąg dalszy, Bournemouth - Arsenal! 14.01.2018, 15:06

@pumeks:

LOL I tak powinni zrobić I

Komentowany temat: Walki o TOP 4 ciąg dalszy, Bournemouth - Arsenal! 14.01.2018, 15:01

Wisienki zawsze były dla nas łatwym rywalem bo grają otwarta piłkę, nie robią autobusu mimo to gramy mega piach

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady