Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27188 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 409 z 680 (komentarze od 16321 do 16360):

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 21:36

niestety to ustawienie na ten mecz bardzo słabe.

Cała drużyna może prócz Ozila i Nacho gra słabo nie tylko Ramsey, który notabene uratował nam raz dupę

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 21:29

ma ktoś linka bo mam takie opóźnienie

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 21:20

U mnie 0-1 wciąż

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 20:54

Brawo Ramsey :)

Komentowany temat: Giroud rozpoczyna rozmowy z Chelsea 30.01.2018, 19:10

@miki001:

Nie martw się nikogo już nie kupią zobaczysz :)

Komentowany temat: Giroud rozpoczyna rozmowy z Chelsea 30.01.2018, 19:10

Arsenal zawsze się ugina od nas za negocjacje to jakieś baby odpowiadaja

Komentowany temat: Ornstein o sytuacji Aubameyanga, Girouda i Batshuayi'a 30.01.2018, 17:50

Ja pierdziuuu kurde ponoc na Bume i wymiane z Mu mielismy kase ,a teraz sie okazuje ,że jescze musimy sprzedać Żwira ja pierdooo...........

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 17:25

@CFC20:

Obyś miał rację, daj im panie :)

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 17:20

@CFC20:


Jeśli przyjdzie tylko Buma i Miki za Sancheza , Girouda, Theo i Coqa to wcale to nie jest tak super okno. Ja był bym zadowolony te transfery plus Żwir zostaje lub kolejny transfer.

Kurde na potęge musimy sprzedawać ,żeby kupić 1-2 graczy

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 16:23

Trzeba przyznać, że w Rosenbergu całkiem nieźle Benkowi idzie :)

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 12:51

Spadam bo robotę mam :)
Jutro się pewnie okaże co i jak

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 12:50

To bardziej wygląda na takie mialczenie na Wengera jak zwykle, Benzeme weźnie. Wenger się przygotowuje do meczu, reszta ekipy ogarnia deal.

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 12:48

@Chlopek:

Znam rynek nie ma czasu na Benzeme przyjdzie buma chcesz zakład?

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 12:45

@Chlopek:

Ja się odniosłem do benzemy u nas to jest s-f

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 12:41

@Chlopek:

Taaa a jasne

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 12:34

@GKS_AFC:

Ja wolę, żeby Żwir został, Al ejak już ma odejść to za kogos do nas. Conte za luizem nie przepada wszystko możliwe

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 12:26

@Molas:

To tylko świadczy o poziomie kibiców. Co innego w emocjach na meczu co innego na chłodno w komentarzach. Wydaje mi się, że Oli jest dość lubiany w porównaniu do kilku innych

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 12:25

@Chlopek:

Podawaj źródło jak już piszesz byle nie śmieszne :p

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 12:22

@_Dennis_Bergkamp_:

To ja bym brał :)

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 12:11

Jak są plotki o luzie jak on się spisywał na dp?

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 09:42

@ZelGrey:

Ta bvb ma na tygodniowe Zlatana już to widzę hehe

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 30.01.2018, 09:09

Dokładnie kibice powinni wspierać takich graczy jak Oli bo ich coraz mniej

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 29.01.2018, 21:38

Na szczęście to tylko DiMarzio ,a nie Orstein :P

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 29.01.2018, 21:37

Jak opchną Oliego za 15mln to są frajerami

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 29.01.2018, 20:55

@pLYTEK:

Widziałeś mecz? Obama grał jakby się nie chciał zmęczyc, przyjdzie nawet bez zastępstwa

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 29.01.2018, 20:54

@imprecis:

Tutaj się z tobą zgodzę, Auba przyjdzie jestem pewny. Myślę, że bvb jakoś ogarnie napastnika

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 29.01.2018, 20:53

Ornstein coś pisał czy afc kogoś kupi gdyby faktycznie odszedł Żwir? Bo jak nikogo to śmiech na sali

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 29.01.2018, 20:51

Wkurza tylko to, że musimy oddać 5-6 graczy żeby kupić 2

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 29.01.2018, 20:50

Ja mam wrażenie, że w naszym klubie przy obecnym sztabie i wengerze to nawet najlepszy obrońca straci na potencjale, taktyka u nas leży

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 29.01.2018, 20:47

Coś było, że bvb ma wziąść batshuayia i moim zdaniem to byłby dobry ruch z ich strony, tylko wtedy Cfc musi mieć zastepstwo

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 29.01.2018, 20:41

@Frytas_16:


Nie ma szans, przecież nie było info żadnego o medycznych nawet od Sky czy bbc

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 29.01.2018, 20:40

Skrzydłowi I cesc Cfc potrafią dosrodkowywac, a Giroud jest genialny na główki

Komentowany temat: Zaczynamy nowy rozdział. Swansea - Arsenal 29.01.2018, 20:39

@RIVALDO700:

Ja myślę, że inne drużyny wykorzystają dużo więcej z potencjału żwiru :) bo u nas czasami gość na boisku i podają po ziemi Wtf

w tyłku miałem Sancheza w Utd, ale Żwirek w CFC po czymś takim Wenger powinien stracić ostatnich swoich obrońców. Dramat oddawanie dobrego gracze jeszcze do rywala.

@call_me:

Dokładnie tak jak mówisz zabraknie czasu, może jutro ogłasza oficjalke. Ja się z żoną założyłem, że będzie transfer ona była zdania, że to koniec.

Co do Evansa jeśli będzie za 3mln zostawił bym go w spokoju zima i tak to jest tylko zastępstwo za mertesackera jeśli chcemy walczyć o coś więcej trzeba kupić lepszego

Dzisiaj nie ma szans na oficjalke jeszcze medyczne. Niestety to chyba koniec transferów, nie wierzę za bardzo w SO. Latem za marne 3mln Evans za mertesackera to dobry plan o ile przyjdzie nowy so klasy światowej.

Nie chce mi się wierzyć, że oddamy żwirka do Chelsea. Spokojnie by go do Bvb puścili i mniej zaplacili

Komentowany temat: BBC: Arsenal bardzo bliski pozyskania Aubameyanga 29.01.2018, 08:01

Żwir nigdzie nie odejdzie gdyby go chcieli sprzedać dali by go do bvb

Komentowany temat: BBC: Arsenal bardzo bliski pozyskania Aubameyanga 29.01.2018, 06:25

Super wiadomości z rana :) nie myślałem, że tak szybko to się potoczy myślałem, że nasi do środy będą dopinac transfer

Nasz idiota dał mu 18, dał był 18.5 i było by podium. Nasi sędziowie są do dupy zawsze słabe noty naszym

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady