Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27162 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 87 z 680 (komentarze od 3441 do 3480):

Jak 3 do offu to my wydamy z 250 baniek jak nic

@Dziadyga:

Za ladna ona nie jest , moze figura w miare.

Mam nadzieje ,ze pierwsze 3 mecze to minimum 7pkt i potem nie przewalic z NU

@arsenallord:

No wtedy moze by wygrali minimalnie 2-1 : d

Obawiam sie ,ze chlopny z naszej okregowki by nie daly rady

Ja juz wczesniej mowilem ,ze polowa tych bylych pilkarzy dostaje robote za nazwisko. To co Edu wyprawial to amatorka moim zdaniem Berta szybko zdobedzie sympatie kibicow. Jak narazie bardzo madre ruchy i potrafi zadzialac szybko.
O napastnika jestem spokojny.

@alexis1908:

Zdecydowanie nie jest to polka co sesko delap sie pokazał raptem w 1 sezonie. Te wyceny na transfermarkt nie sa tak zupelnie z dupy jak sobie myslisz. Oczywiscie moze im wypali,ale nie zdziwie sie jak nie

@kamo99111:

Byla okazja to go kupili na co mieli czekac,az ktos inny go zwinie? nie wiem o co chodzi z twoja krytyka. Oni negocjuja parę zawodnikow na raz transfer Kepy w niczym nie hamuja napastnika.

@alexis1908:

Za slaby na 1 napastnika , kupili go za 30 baniek i tyle jest warty. Ma potencjal ,ale czy na ten sezon do druzyny walczacej o mistrza.

@kamo99111:

Nie kompromituj sie kontuzja moze byc zawsze nawet tacy tytani jak saka czy gabriel wypadali.
Trzeba miec ogarniety ne 2 ,a za 5 baniek yo grzech nie kupic takiego Kepy bo to promocja

@Ech0z:

Chelsea robi lepsze transfery hahahaha
A kogo to kupili juz widze jak by tu cisneli jakbysmy tego Delapa kupili na atak

@Jack_Herrer:

Tak trudno zrodlo podać?

@XandeR:

MI sie nie chce wierzyc, ze ty jestes kibicem ARsenalu, non stop tylko mendzisz , zadnego sensownego postu nie napisales, jak ARsenal wygrywal wazne mecze to cie nie ma. Tylko po porazkach sie pokazujesz ,zeby ponarzekac.

@Artetaballer:

Ty akurat wiesz kto za ile jest do wyciagniecia

@Artetaballer:

Ziomek znow wszystko ci sie pomyliło uzywaj googla jak nie jetes pewny.

Gosc ma za 3 dni 27 urodziny i mowi sie o 68mln funtow skad ty wytrzasnakes te 87 ja pierdu

@KapitanJack10:

Havertz tez ma LM i co z tego.

Z Rodrygo nic sie nie wyklaruje zanim nie skoncza sie kms. W ogole gosciu woli zostac w Realu.

@alexis1908:

No napisalem ,ze super deal gosc juz jest ceniony 30mln wycena w tym wieku to dobry wynik.
Podatawe grac w tak mlodym w wieku juz 2 lata to jest cos ,nie bierzemy go z ligi bulgarskiej

@KapitanJack10:

Ten rodrygo wcale nie pokazal nie wiadomo czego gosc jest z realu i wycena jest kolo 100mln rmjak gosc warty z 50-60 dla mnie tyle co eze.
Nie ta polka co Saka czy Sanchez

@alexis1908:

Dokladnie Gordona nawet bym nie chcial.

Super deal raptem 17mln , pieknie to Berta ogarnal.

Porównywanie Rodrygo do Sancheza xD
Gosc nie dorasta do piet Alexisa.

Eze za 68 duzo zgadzam sie ,ale tak samo Rodrygo za 90 -100

Eze ti juz dobry transfer i na LS zagra i za Odegaarda i wreszcie ktos kto umie bic wolne.
Ciekawe czy Ricowi wyszly te wolne czy teraz cos tam bedzie trafial w sezonie

Jutro dopiero 21 urodziny wyceniany na 30mln na transfermarkt. Wyglada obiecujaco ,1,91 wzrostu.
Arteta robi druzyne do NBA : D
Chyba mamy najwyzsza srednia wzrostu w calej lidze

@darek250s:

Rozumiem krytyke jak nikt nie przyjdzie do tego 19 lipca jak wyjezdzamy na tournee,ale teraz to jest placz glupich malych dzieci. Po to jest okienko ,ze jest czas na negocjacje i jak mogą zbic cena to zrobia to. Nie ma roznicy ,ze oglosza kogos w maju czy dopiero 16 lipca.
Na ocene przyjdzie czas

@Lysy1111:

Takiego obronce w tym wieku to kazdy by chcial jesli byl by do kupienia. Takie psg jak by wiedzialo ,ze moze go kupic za 90-100 to bym sie nie zdziwil jak by rzucili taka kwote.

@pawel_1986:

140 na pewno nie jak dunczyk zarabiak 35-40 tam to u nas 70k dostanie ,a Zubim 100 do 150k bym obstawial.

@adek504:

Niby tak ,ale u nas mial by i tak duzo sytuacji nawet stojac w tym polu karnym. Podejrzewam ,ze bedzei skuteczniejszy niz.nasi obecni ofensywni gracze.

@Piotrek_175:

Jorginho 110tys., tierney tez 110tys ,partey 200tys

@kamo99111:

Gosciu zobacz sobie poprzednie okienka Liverpoolu i sobie odpowiedz na pytanie.
My tez raz wydalismy. pelno siana Rice ,Havertz, timber w jedne okno ci nie znaczy ,ze co rusz tak mozna.
W tym i tak moim zdaniem pojdzie sporo siana

@enrique:

Tak Zinchenko kilka klubow ma na radarze w tym Milan

W ogole nie rozumiem sensu szukania PS zamiast grac Nwanerim i kupic napastnika ,a tak potwm zabraknie paru baniek.

Norgaard 15mln max wiecej jak damy to z nas frajerzy

@Dzulian:

Jak ktos da za Semenyo 60 to juz grubo przepłaci typ robi wiatr ,ale tez marnuje mnostow akcji

Jak dla mnie powinien grac Nwaneri ,a nie ps szukamy.

Widze ,ze zwiekszamy wzrost w druzynie Norgaard 1,87 i Kepa 1,88.

Norweg gral na dm w Brentford bo 6g 4a to bardzo duzo na ta pozycję.

@Szogun:

Bylo 100 lat temu

@SoulStorm:

Dobry on nie widzialem go ani razu w akcji widze wycena raptem 8mln na transfermarkt.

@Womanizer:

Aston Villa niech sie jenie w glowe bo nik tyle nie da za tego dziadka. Na najblizsze dwa lata to gosc moze i lepszy niz sesko czy gyo,ale 40mln to max.
Kasa nie do odzyskania.

Melis Lewis Skelly podpisał wczoraj nowy kontrakt z Arsenalem w obecności rodziny oraz gosci z klubu i akademi (Hale End.)

Charles Watts

@coooyg11:

Zawsze media podawaly wyzsze kwoty sa to pewnie sumy z transfermarkt ,ktory podaje tylko podstawe bez bonusow.

Komentowany temat: Barcola poza zasięgiem Arsenalu i Chelsea 24.06.2025, 08:06

Z tego co widzie to zostaje jedynie Rodrygo lub zostajemy z tymi LS co sa i bierzemy kogos uniwersalnego jak Kudus/Eze.
Bo jak mamy brac jakis leszczy to dziękuję bo nie ma wielu lepszych niz Gabi M obecnie na rynku.
Kupowac jakiegos Mitome czy innyego typa co nie zrobi kepszych liczb.

Co do Barcoli dla mnie Doue bije go na glowe.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady