Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27162 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 90 z 680 (komentarze od 3561 do 3600):
Nie widze nic o Hato na facebooku u Romano oisal gdzies indziej o tym?
Ale w sumie na sam przyszły sezon to najbardziej pewny byl by Watkins. Jesli chcemy ugrwc mistrza.
Nie glupim pomyslem bylo by kupic Watkins + mlody sesko. Watkins nie bedzie kosztowal fortuny ,zima bylismy ood sciana aston nie może sobie za duzo krzyknac ,a tez sa na musiku bo nie maja lm
@Matelko:
No bedzie mozna sprzedac po kilku sezonach za 20mln jak nie wypali nie wiem czy to wielki plus.
@Mastec30:
Co tak tanio mialo byc minimum 80mln euro.
Nie wierze cos w ta cene 65 to Zubi kosztowal.
Jak sie zgodzili na raty to predzej bedzie drozej.
Zobaczymy co dalej narazie to musza oferte wyslac.
@Adamarsenal1:
Zle to wrozy ,ze interesowalismy sie tym przecietniakiem. Widac jakie byly jego priorytety jak poszedl do Turcji,gosc juz tylko chce odlozyc na emeryturke nie wysilajac sie zbytnio.
@NaliniAFC:
Powiedz ty naprawde wierzysz w te bzdety ktore wypisujesz?
Liverpool za duzo nie utargowal no chyba ,ze raty.
@kamo99111:
Gosciunnie kompromitujnsie kogo liverpool kupywal przez ostatnie okna tyle bidowali ,ze bylo wiadomo ,ze w koncu wiecej wydadza.
W zeszlym roku do nich przyszedl tylko ten leszcz z wloch.
Watkins to by byla porazka ,stary juz jest ja wole Sesko lub Gyo
@Mastec30:
nie szans za Parteya juz nikt nie przyjdzie kupa kasy pojdzie na LS i napastnika , pewnie uja zostanie.
@Jack_Herrer:
to nie chodzi o to , w razie kontuzji Zubimendiego masz Parteya i na odwrot ,a tak zostaje z palcem w dupie. Arsenal na pewno nie kupi nikogo sensownego bo sa inne pozycje, niech daja Parteyowi te 250k kontrakt 1+1 i tyle.
Jak mamy wygrac mistrza to trzeba to zrobic.
@Adamarsenal1:
No to po tej wypowiedzi wynika ,ze che podwyzki zarabia 200 to pewnie 250tys ja bym mu dał bo i tak wyjdzie taniej niz zastepstwo na jego poziomie.
Oc do Zubiego jak go potwierdimy dopiero w lipcu to jeszcze bedzie gownoburza odczekaja z tysz znow cos napisza ,ze ktos go podwedzi i potem znow Romano ,orstein powtorza to samo
Mbuemo yo i tak pewnie MU klepnie
@Szogun:
Zobaczymy , ja jestem pewny transferu hiszpana.
Bardziej mnie martwi kontrakt Parteya i dwojki mlodych
@Szogun:
Wyksztalcenie to nie inteligencja, mozesz miec kwity i byc glupi jak but.
To tak samo jak z tym szukaniem info o transferach panikujesz ,a jak potwierdza zubiego to bedziesz siedzial cichutko
@Szogun:
ooo drugi uczony pewnie jestes z elity jak Gortat
@Marcel90:
Rozumiem od strony biznesowej ,ale skoro sie unowili to jest to na jednak zwykle zachowanie typowego smeicia i oszusta. Tak sie Sporting zachowal o ioe to orawda ,ze sie umowili.
@Szogun:
Ale wiesz ,ze to sie mowi w kierunku innych osob i tez pasuje i zazwyczaj wiekszosc tak uzywa tego cytatu.
@Szogun:
Skończ wasc wstydu oszczędź.
Romano cos powalił chodzilo o Sociedad ,a nie Madryt hehe
Jak sie okaze ,ze odegaard znow bez formy to po sezonie jak nie kupimy nikogo w jego miejsce.
Teraz czytam ,ze Sporting wy****al Gyokeresa i chce wiecej kasy za niego. Szwed przestal sledzic Sporting na insta. To niekoniecznie bedzie tanszy od Sesko
Gunnerblog: Fulaham zainteresowane transferem definitywnym Nelsona.
Romano napisze o Zubimendim i tyle info :d
@alexis1908:
ale to by nic nie dało i tak on miał to by nic nie dało nawet jakby przyszedl to nie dałoby nic
Za zubimendiego zaplacimy 4mln funtow wiecej bo w ratach sie ugadali. Dziwikem sie ,ze czekamy na lipiec bo tak wygodniej sociedad ,a teraz wiem dlaczego. Jakbysmy wplacili klauzule to moglismy miec wywalone z czekaniem na lipiec tylko ,ze płatność wtedy od razu.
Ciekawe czy dzieki temu wydamy wiecej i starczy na bramkarza, napastnika ls i moze jeszcze kogos.
@hanzo88h:
I bede to powtarzal , widac adminom pasuje gownoburza , ruch na stronie musi byc.
@Garfield_pl:
Ten hanzo to zwykly troll przeciez kazdy jego post to atak w Arsenal.
To nie jest kibic Arsenalu kolejny troll z czerwonki zy innego klubu
Tu ludzie chyba sami nie wierza w niektore informacje tylko wykorzystuja jakies info byle mozna bylo pocisnac z Artety i Arsenalu.
Marwuinhos oficjalnie orzechodzi do Cruzeiro za 2,5mln funtow.
@Garfield_pl:
Jak juz wrzucasz to by sie zrodlo przydało
@fabregas1987:
O ile kudus w 1 sezonie gral super drugi slabszy ,tylko kretyni by zaplacili klauzule. 50mln mozna dac , 60 to max i tak juz przeplacanie.
@Garfield_pl:
Pewnie chodzi o to,ze krytykowal ludzi glosujacych na Browna , a inteligent nie zna nawet tabliczki mnozenia i nie wie kiedy byl Chrzest Polski.
@Mastec30:
Chelsea i City zaraz musza grac oilkarze beda mieli krotsze urlopy i mniej czasu zeby sie zregenerowac rowniez mentalnie. Chelsea top4 max.
Tu nadal bedzie wyscig City,Arsenal, LFC.
City zostalo juz oficjalnie bezkarne ten caly proces to jakies jaja
Ja mysle ,ze Utd.bedzie nadal slabe znaczy nie az tak ,ale LM nie powachaja.
Ten Cherki raptem 35mln niezle
@arsenallord:
Nawet nie zaczynaj tematu ,czekamy i tyle.
Czy padło z liverpoolem her we go ?
@D14:
Watpie czy byl jakikolwiek telefon do lewego , jak to potwierdzili w ogole? Nie chce mi sie wierzyc ,ze az takim jest burakiem probierz ,zeby sie rozłączyć.
Lewy juz od dawna ma z nim konflikt
@Dziadyga:
Ty jestes taki goac co lyka kazda brednie jak pelikan
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@kamo99111:
Nie placz wystarczy ,ze przyjda na okres przygotowawczy ,ktory jest 23 lipca jakos tak.
Bez roznicy czy orzyjda teraz czy 20 lipca.
Jak juz napisałeś ten wysryw o zubimendim to przestalem czytac ile mozna to samo walkowac.