Komentarze użytkownika Barney

Znaleziono 27162 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 92 z 680 (komentarze od 3641 do 3680):

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 05.06.2025, 14:24

Rogersa powinnismy brac to by bylo cos.

Tymczasem Ben Jacobs donosi ,ze LM nie jest priorytetem dla Gyokeresa o ile Manchester Utd spelni jego wymagania finansowe.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 05.06.2025, 12:02

A pamiętacie svena Nypana ,wszsycy sie o niego bili ,a w koncu zostal w Rosenborygu.
Patrzac na wiek to ten grek mlodszy i gra w lepszej lidze.
Transfermarkt
Nypan 12mln
Konstantin 13mln

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 05.06.2025, 11:55

Ten csly konstantinos za 45mln to chyba ukryty talent odkryty orzez artete tak jak z tym Garcia rok temu bo tak nie kapuje tej ceny.
Gosc nie jest chyba oewniakiem w Genk bo ma poniezej 2k minut. Z drugiej strony ma 17 lat dopiero.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 05.06.2025, 09:53

@Mastec30:

Z tym realem to bzdury od poczatku ,ale ludzie lykaja jak pelikany.

Testy medyczne to on dawno juz mial miec to ja juz nie wiem.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 05.06.2025, 08:08

@aguero10:

Jakiego bramkarza gosciu xD

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 04.06.2025, 20:36

Chris weatley potwierdza zubimendiego w Arsenalu potwierdzenie transferu koniec czerwca ,poczatek lipca z uwagi na ksiego w sociedad.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 04.06.2025, 16:13

Jak w przyszlym sezonie sie okaze ,ze odegaard znow gra padake to nic nam nie pomoze.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 04.06.2025, 14:33

Breaking:Bryan Mbeumo has completed his medical at Man Utd.

Doctors have reported something is wrong with his brain after he decided to join Manchester Utd.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 04.06.2025, 10:30

@kamo99111:

Mbeumo wyrazil chec transferu, brentford nawet oferty nie zaakceptowal wiec o czym ty piszesz.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 04.06.2025, 06:55

Jak puszcza Parteya to ten Zubimendi nic nie cieszy nadal bedziemy miec marna lawke

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 03.06.2025, 15:14

A kary dla city jak nie bylo tak nie ma

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 03.06.2025, 12:19

@alexis1908:

Jak mozna zostawiac ta szklanke Jesusa.

Pozbywac sie trossarda to czysta glupota ,duzo nie dostaniemy ,a gosc jakby nie gral w kazdym sesonie robi liczby. W tym sezonie 10g,10a.
W zeszlym 17 g i pare asyst. My musimy wie wzmacniac , a nie pozbywac waznych graczy.

Wywalic jesusa ,zinchenke tych co i tak sie nie nadaja

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 03.06.2025, 12:04

@Ech0z:

Palmer to w ogole wyglada jak seba z pod bloki

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 03.06.2025, 11:10

Zle to wyglada z kontraktami Nwaneri ,Skelly i Partey. To powinien byc priorytet ,zeby podpisali

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 03.06.2025, 07:07

@Marcinafc93:


Uuuuu no to lipa.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 03.06.2025, 07:02

U nas zawsze to dlugo idzie , ciekawy co z tym Zubimendim juz przeszedl medyczne powinna byc oficjalka ,a tu cisza.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 02.06.2025, 21:40

Mbeumo bym nie chcial u nas

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 02.06.2025, 16:57

Obawiam sie ,ze Partey odejdzie ma kontrakt do konca niesiaca nasi powinni naciskac na nowa umowe ,za darmo jest lakomym kaskiem dla innych zespolow

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 02.06.2025, 15:25

@adek504:

Uuu wytarles nim podloge :d

Kazdy by chcial juz transfery ,ale dopiero 2 dzien okienka oszacujcie rumaki

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 02.06.2025, 15:06

Dla mnie Mbeum jest wart moze z 60mln wiec jak gosc ma kosztowac 50 z rocznym kontraktem to dla mnie drogo.

Skoro Zubimendi orzeszedl testy mogli by juc dac oficjalke.

Okienko trwa 2 dzien ,wle juz wiadomo ze skonczymy z Davidem lub kims gorszyn.
Kanonierzy.com w pigulce.

Lfc kupil tylko Frimponga i nikogo wiecej

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 02.06.2025, 10:22

@Snapi:

Jest przestepstwo to dziwne ,ze nie siedzi z wladza po. Tyle wiesz co zjesz. Jakby by nie byl uczciwy to by sie nie musial przyznawac mial akt ,ze zaplacone 120k.


Arsenal co wyprawia z Parteyem zaraz za free go nam zgarna.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 02.06.2025, 10:06

@Snapi:

Nawrocki sam mowil ,ze skoro sie umowili ze bedzie mu placil i to ribil to nie jest to przestepstwo.
Kase mu zaplacil jakby bylo to przestepstwo to juz by go dojechali.

Podzielić po co wystawia w szkolach niemiecke flagi wywalic ich wszystkich.

Boli ma bolec ,bardzo dobrze.

Komentowany temat: Arsenal rozważa transfer Joao Pedro z Brighton 02.06.2025, 10:04

Po pierwsz to leszcz ,a po drugie nie walcie kazdej plotki z gownianego The Sun

50mln funtow za mniej to niech sie gonia

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 02.06.2025, 09:27

Dokladnie Nawrocki nagle przestepca na pare dni przed wyborami ,a tutaj tez imbecyle powtarzaja te teksty o przestepcy. Abw nic na niego nie ma bo jest czysty. Propoganda swoje robi , ludzie nie musza myslec tv i internet za nich to zrobi

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 02.06.2025, 09:24

@timiiiii:

Taaa za nikt nie jestes hahahahha

Co z tymi testami Zubiego mialy byc juz i co juz by dali oficjalke

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 02.06.2025, 07:56

Wiadomo ,ze wyniki sie mogly zmnienic ,a ten cymbal juz pierwsza dame przedstawial ,heheh

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 02.06.2025, 07:53

@Snapi:

Udowodnili mu cos? , tusk tez sie bal powiedziec ,ze to przestępca u rymanowskiego. Nakrecali afery i tyle.

Przestepca jest Trzaskowski,ktoremu nielegalnie kampanie finansowali z zaagranicy.
I tak przegral ,gosc jest skończymy

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 02.06.2025, 06:22

Bonżur kanonierzy :)

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 01.06.2025, 22:43

Za dwa lata zeby nie przegrac uznaja konfe za ekstremistow i ich usuna.


Browna pewnie za chwile nic mnie nie zdziwi , konfa nie moze sie ostac bo to pewne ,ze po bedzie mialo mnie niz pis i konfa

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 01.06.2025, 22:08

Platforma to porazka , jeszcze gdzies w szkole flage niemiecka wywiesli zamiast naszej.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 01.06.2025, 21:57

Piszcie poki moze bo zaraz podpisze ustawe o mowie nienawiści ,a to i tak pretekst do inwigilacji.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 01.06.2025, 21:55

@Marcel90:

Spokojnie minimalna roznica jeszcze sie moze zmienic.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 01.06.2025, 20:15

Zarobilismy kupe kasy ,a jak do tego by doszla jeszcza kasa za kms to bysmy z 300 mogli wydac.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 01.06.2025, 18:00

Ja bylem od zeszlego sezonu za szwedem ,ale im wiecej tu czytam tych stat no i sesko wiecej razy widzialem to chyba wole slowenca.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 31.05.2025, 23:02

@marcin04c:

Ok , no tak mi sie wydawalo.

Ale wpierdziel i Inter konczy z niczym to dembele moze wygra zlota piłkę,a nie yamal i dobrze.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 31.05.2025, 22:51

Czy to jest najwyzsza wygrana w historii LM w finale czy ktos tez pocisnal bo nie pamietam ?

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 31.05.2025, 16:47

@Mastec30:

Tez sie nie moge na dziwic co sie z nim stalo juz w 1 sezonie gosc byl kliniczny proponuje zobaczyc te gole.

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 31.05.2025, 13:33

@Mastec30:

Co ty za bajki opowiadasz kupimy go za 80mln euro bedzie gral slabo i za ile go spienierzysz , na pewno bedzie strata. Juz ktorys raz ktos tak napisal i jakos za nikogo kasy nie odzyskalismy.

Ja jednak uwazam ,ze sesko to nie bedzie flop

Komentowany temat: Jorginho żegna się z Arsenalem 31.05.2025, 12:22

@ArsenalChampion:

Przylomnij sie co bylo z Wengerem , a ten nie mial tyle pieniedzy na transfery ,a Mikel po tym okienku sie juz kreci wokol miliarda.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady