Komentarze użytkownika Barney
Znaleziono 27162 komentarzy użytkownika Barney.
Pokazuję stronę 94 z 680 (komentarze od 3721 do 3760):
@Dawid04111:
Tylko glupinby sie nie domysli ,ze to sciema.
Oni sa obsrani ,ze przegraja wszedzie info o huligance , teraz o tym.
Muranski to zwykly cpun tusk nie zrobil researchu ludzie tego nie lykna.
Za to finansowanie kampani trzaska oni sa 100% winni tylko ,ze rzadza wiec nikt im nic nie zrobi.
@Jack_Herrer:
Indo czerwca nie zobaczysz , ale zubimendi , cunha czy tah to juz raczej pewniaki
@Jack_Herrer:
Tah juz w Bayernie
Arsenal wie co to godnosc i tego gamonia nie sprowadzi.
Gracz roku w Arsenalu
Rice
Gabriel
Saka/Raya
@adek504:
latwej drabinki xD nie mielismy najtrudniejszej ,ale tez nie mielismy latwej.
Typowe kanonierzy.com zaloze sie ,ze jak w koncu wygramy to tez fartem bo cos tam
Teraz czekac do 1 czerwca jak oficjalnie sie zacznie okienko bedzie wiecej plotek
od Trossarda lepsza kanadyjke mial tylko Saka ,a za duzo kasy za niego nie uzyskamy jeszcze sezon moze grac.
Saka zniszczony przez artete
@pablofan:
No w takim meczu to haalans by nie pomogl gra pozycyjni to sno weszla podstawa i to samo gówno gramy.
Niech arteta spada juz
Chcialbym asysty Rice
Villa desperacko broni ,teraz ma czego
Na ten moment Newcastle leci
Raya zdobyl zlota rekawice
@Elastico07:
Baranie to sobie mozesz do brata mowic.
Jakim gramy skladem dosc silnym ,zeby dominowac i tworzyc okazje z najgorszym zespolem w lidze.
Za artety to my nic nie wygramy ladnie grsmy z topem za czesto mursrka jest przeciwko nam skuteczna. Nie widze z artety top trenera
Zalosnie gramy
Utd dominuje Ville chyba nie chce Unai LM
m.sadol.pl/panowie-co-sie-tutaj-odpla-vt522537.htm
Nasza policja w akcji ,gowno moga. Gosciu sie rzuca od razu pala przez ten glupi leb powinno byc
Mikel to zwolnienia ja bym mu nawet sezonu nie dal przeciez to jest jakis sabotazysta. Sterling daje , on chce go wykupic czy co??
OSczedza podstawwych graczy przed Finalem LM.
Dobrze ,ze Ode nie gra
Dobra walic polityke sa sklady ,ale tragedia odechcialo mi sie ogladac.
Tak w ogole pomijajac to czemu glosujesz na trzaska co obiecal ,ze tak w to wierzysz ?
@Oldgunner3:
Niemcy to taki sam narod jak wczasie wojny takietam 80% ludzi nie chce reperacji dla Polski.
Niemcy oficjalnie mieli byc poprzec RT oficjalnie przeciez to by przynioslo odwrotny skutek. Nie wierze co ty piszesz w ogole.
Trzasek ma juz wsparcie tvp ,tvn i z zagranicy musza pchac bo bez tego by przegral.
Ja nie zaglosuje na typa co chwila ma inne poglądy.
Trzasek nie potrafi nawet Warszawa zarzadzac widac ,ze typ nie lubi rozmawiac i jego wyslac do USA czy gdziekolwiek.
Tak musza przyjść imigranci byle nie islamskie bydlo bo bedziemy mieli to co w Anglii, Szwecji i tak dalej. Anglii to juz w sumie nie ma jak tam do wladzy juz sie dostali.
Myslisz ,ze po przy granicy jest oboz sla uchodzcow , zeby ich latwo do nas przewalic po wyborach rusza jak nalezy.
@Oldgunner3:
Ty lykasz ta propagande jak pelikan.
Glupi widzi ,ze tylko wszedzie o nawrockim nawijka.
Finansowanie kampani nielegalne z zagranicy to jest przestepstwo. Zamietli sprawe pod dywan ,nagle nask nastraszony udawal,ze info od wp mial jak pisali o tym dwa dni przed nimi.
Nawrocki zadnego przestepstwa nie popelnil, za to finansowanie kampanii to juz grube przestepstwo
Swiety pis nie jest ,ale trzaskowski to zmienia zdanie co 5m.
Jak tusk gadal ,ze bral udzial w ustawiach tez afery nie było to jest wlasnie propaganda.
@Oldgunner3:
Pisiory nie wpuscily ich tak duzo jak zrobi to platforma ,poczekaj sam sie przekonasz.
@Dawid04111:
Poczekaj ,az ich bedzie wiecej i beda mieli wlasne osiedla zobacz co sie dzieje w szwecji. Jeszcze sie policja z nimi szczypie. Tego typa co by prawie goscia zabil w silowni puscili wolno. Smieszne gosc by sie nie uchylil i byl by trup.
@Dawid04111:
Za dwa lata juz murzyni beda ci skakac po glowie
Wywalone w LFc ja sie nie zdziwie jak Salah i Van Dijk juz w następnym sezonie beda grac piach
@miki9971:
Były oficjalki ? Tak samo mozna powiedziec ,ze Zubimendi juz u nas. Liverpool ostatnimi laty mial najwiecej wtop ,ze ich na lodzie zostawiali.
@Garfield_pl:
Ja sie wkurzam na meczach ,ale to trwa dzien potem znow patrze w przod na kolejny mecz. I uwielbiam ten zespol i tak jak mowisz czekamy na sukcesy ja wierze ,ze nadejda. Tak czy siak ten zespol dal mi sporo radosci
@Garfield_pl:
Na mnie to akurat Arsenal dziala pozytywnie nawet jak sa jakies problemy ,zawsze czekam do tego meczu, a teraz bedzie najciekawsze okienko transferowe.
@thegunner4life:
nie ma szans nawet jak sie spina kibice za rok to sami go na taczkach wywiozą.
Czuje, ze mimo wzmocnień Arteta poleci w następnym sezonie. Sesko za 80mln to jest dopiero przepłacanie.
Braun gra do jednej bramki z Trzaskowskim sprzedawczyk ,a tak udawal wielkiego wybawce Polski. Dobrze ,ze konfa sie gonpozbyla kolejny oszolom jak Korwin.
To juz nie jest śmieszne, malo czasu mieli na rozważania?
@Woziulek:
Nie ma szans ,ze zostanie w Lizbonie nie wiem co za pudelka czytasz chociaz zdodla podawaj.
@Mastec30:
Tak myslalem ,niech dzialaja z tym kontraktem zanim mu inne kluby beda mieszac w glowie.
Teraz patrze na transfermarkt ma kontrakt do 2030 to jakis blad to podpisal juz czy nie.
To byc moze lepszy talent od Saki jak odejdzie to niech Arteta zawija stad bo to przez niego.
Jak nwaneri nie wyjdzie od poczatku na Soton to sami sobie kopiemy grob.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@Be4Again:
Trzaskowski zaliczyl jeszcze wiecej wpadek, a lapali go na klamstwie mnostwo razy. Plagiat programu Mentzena to zenada, w ostatniej debacie to z demagogiem tez dobre. Co chwila zmienia zdania gadanie bzdur ,ze to nie PIS mur wybudowal. Chwali sie caly czas co nie zrobil w Warszawie ,ale kazde pytanie o afere czy z finansoweniem kampanii czy z czym innym to on zawsze nic nie wiedzial, ale sie temu przyjrzy. No kto w to w ogole wierzy.
Gest Nawrockiego to byla jego glupota ,ale te ustawki to nic nie znacza.
Sprawy rozdmuchane do potegi bo Trzaskowski w promocji ma wielka przewage ,a i tak moze przegrac.