Komentarze użytkownika Bukayoforever
Znaleziono 3636 komentarzy użytkownika Bukayoforever.
Pokazuję stronę 9 z 91 (komentarze od 321 do 360):
@Aniiaa: Depay wydaje się za mało dynamiczny. Martinelli i Saka potrafią jednak pójść skrzydłem, a po naszych celach transferowych na te pozycje (Neto i Raphinha) widać, że szukamy właśnie skrzydłowego z tym "odejściem", a nie technicznego Depaya.
Diaby z Leverkusen i można już umierać.
@Marzag: mnie tam nikt o nic nie podejrzewał jak pisałem tu prawie dwa lata temu czyli prawdopodobnie jednym z najgorszych momentów Arsenalu, wtedy szansa na śmiechy ze strony junajtowców była jeszcze większa, a jednak pisałem sobie w spokoju. Nie ma sensu się doszukiwać jakiś rzeczy, bo może się okazać, że to prawdziwa osoba, a troll zawsze sam z czasem się zdemaskuje, ale po części rozumiem czemu jest to tak ciągnięte, bo tematy wojenne czy covidowe się wyczerpały i trzeba czymś zapełnić dziurę pomiedzy tematami Arsenalu.
Teraz już nie wiem, chodziło wam o to, że to może być troll, czy o to, że jesteście zdziwieni jak baba może mieć dostęp do internetu i bezkarnie się wypowiadać.
Napisała czy napisał (nie interesuje mnie kto jest po stronie), byście dali się nacieszyć junajtowcom.
Xander czy kto inny wyzywali zawodników Arsenalu i naśmiewali się z Arsenalu cały czas, a nikt mu nie truł dupy, że jest junajtowcem (parę razy tylko się zdarzyło by ktoś tak napisał) i nikt go nie banował za to czy coś. Zresztą Xander już tego nie robi chyba, więc wielkie brawa.
Dajcie se już spokuj i lepiej powiedzcie mi czy już jest jakiś przełom z Neto.
bez tego zbilla
@filo94 napisał: "Kto to Zbillu?" @Garfield_pl napisał: "Bo nie jest dziewczyną;)"
No i co to zmienia czy jest czy nie jest. Jeśli pisze z sensem, to może być i helikopterem kibicującym UTD i KFC.
@Marzag: oby
@ArekKanonier: Martinelli 76 incoming... jak mu dadzą te 80 to chyba koniec świata będzie.
@Marzag: Zawsze można swoje uwagi zostawić dla siebie, bo szczerze wątpię, by takie coś zachęcąło do dalszego pisania tu, a jak wiemy strona się trochę sypie. Można ewentualnie potem zwyzywać kogoś od outowców czy czego innego :)
@ArekKanonier: Szczerze też myślałem, że dostanie maks 82, ale najwidoczniej coś im się przestawiło i chyba nikoniecznie na dobre, bo Mbappe będzie miał najwięcej oceny czyli 92, a taki Benzema, Lewy, Salah, Messi czy KDB 91.
Z takim nastawienim, to szczerze nic dziwnego, że na stronie było tylko 6 dziewczyn.
Zresztą po drugiej stronie może i siedzieć ten Arek, ale jeśli pisze z głową i nie prowokuje, to co to zmienia.
Jako, że jest już strasznie dużo wycieków odnośnie Fify 23, to wyciekły też oceny niektórych kart. Z Arsenalem, to wygląda tak.
Jesus 84
Saka 84
Na ten moment tylko tyle wiadomo.
Serio musicie robić dochodzenie, bo ktoś nie jest chłopemXD?
Kurde postawiłem na 2:2, ale najwidoczniej LFC jest jeszcze bardziej ujowe niż myślałem.
Tragicznie się ogląda ten mecz, poziom piłkarski nie istanieje, nie wiem czy oglądam dwa najlepsze zespoły w historii ten ligi czy Bournemouth vs Norwich.
Co odwala ten Xhaka, 3 mecze, 1 gol i 2 asysty, chłop tak zamiata i gra naprawdę mąrze. Nawet jeśli mu w następnym meczu odetnie prąd i coś odwali, to nie powinno, to przyćmić tego, co teraz prezentuje, bo aktualnie mamy pomocnika realnie mogącego walczyć o bycie w jedenastce sezonu grając tak do końca.
@Bukayoforever napisał: "jak narazie wilki jedzą kurczaki, ale to oznacza, że totki i tak wygrają"
Chodźcie dzieci, opowiem wam o piłceXD
jak narazie wilki jedzą kurczaki, ale to oznacza, że totki i tak wygrają
a przynajmniej tak powinno być na logike
@Arsenal96l: czwartek
i co z tym Caicedo, jeśli te plotki to prawda, to jaram się strasznie, ale szczerze nie wiem jak głupie by musiało być Brighton by po tym jak oddali Cucu i Yva, oddali kolejnego zawodnika z posdtawowej 11-stk
@Slaviola: Dziś oglądałem mecz czelsi z totkami, to raz miałem obraz 720p, a raz 144p, że musiałem się skupiać by piłkę zobaczyć. Tak jak w fifie, raz masz 20 pingu, a raz 200 na tym samym internecie.
@ArsenalChampion napisał: "bo on nigdy nie grał na tej pozycji w Porto."
przecież wystarczy na tm sprawdzić i widać, że grał na śpXD
@stanyal: z jednej strony prawda, a z drugiej UTD ma wszystkich zawodników, a my w tych pierwszych 3 meczach mieliśmy 10 nieobecnych, grając w defie Marim, Robem, Chambersem, a nawet Kolasinacem.
Balogun, 2 mecze, 2 bramki, 7,2 średnia ocena meczowa (w obu przegranych meczach, więc gdyby tylko koledzy trzymali ten sam poziom co Flo i wygrali, to zapewne było by to koło 9 oceny meczowej)
Tavares, 2 mecze, 2 bramki, 8,5 średnia ocena meczowa
U nas praktycznie nie grali, a jak tak, to nie na miarę naszych oczekiwań, a w L1 zamiatają, a ludzie Mbappe złote piłki dają, a za bramy w takiej lidze.
XD
Saka słabo dziś, tak samo jak z CP
@lordoftheboard napisał: "Natomiast nie pamiętam za dużo sytuacji, że ktoś wymiatał w pl i nie sprawdził się w innej lidze"
hehe
Hazard
Coutinho
a to przykłady pierwsze z brzegu
@lordoftheboard: czyli tylko pl to nie liga ogórkowa?XD
LaLiga jest drugą najlepszą ligą na świecie, oczywiście jest dużo słabsza od Premier League, ale "ogorkowa".
Pierwszy pełen sezon :
Pino : 24M/3G/1A = 4 G+A
Saka : 26M/1G/5A = 6 G+A
Drugi pełen sezon :
Pino : 31M/6G/4A = 10 G+A
Saka : 32M/5G/3A = 8 G+A
Wygląda to tak samo, tylko że Saką wszyscy się tu jarali, a o Pino mówicie, że to leszcz, bo robi słabe liczbyXD
Śmieszna sytuacja, coś w tym polecanym Philipsie spaliło i dostałem zwrot kasy, bo nie chcę go wymieniać i teraz pytanie, który TV.
LG 55UP80003LR
czy
LG 55UP81003LR
cena taka sama, a na tym co jest w środku, to się jakoś nie znam, ale oba były polecane
@miki9971: Diaby gra na dwoch skrzydłach, gdy Saka zmęczony, to za niego wchodzi Martinneli lub Smith i Diaby zamienia się z nimi stroną.
@kwiatinho: z Leao już nas łączą od roku
@krzykus1990 napisał: "Diaby skrzydłowy za 70 mln , który ma pełnić rolę zawodnika do rotacji?"
Jak do rotacji, wskakuje za Martinelliego z buta, mimo że lubię Gabiego.
@Jack_Herrer napisał: "Misie, a jakbyście mieli wybrać swoj idealny środek pola to jaką parę byście wybrali? Ja postawię na duet Tonali-Bellingham, dobra juz pomarzylem, teraz mozna isc spać..."
Kimmich - Parejo(gdyby był 10 lat młodszy niż jest, a tak to chyba Soler)
@Matelko: Nketiah jest, który spisuje się świetnie.
Już pisałem w połowie sezonu by zrobić z Nuno takiego naszego Adame Traore, któremu też na początku kazali grać na boku obrony, potem wahadle, a aktualnie jest skrzydłowym. Jest strasznie szybki i widać, że silny, a na dodatek umie w drybling. 1:1 Adama
Jak wam w FPL poszło? U mnie marne 63 pkt...
@GunnersFan9: gdyby grał u nas to był by kotem
Naprawcie tego typera, ludziom 1:1 w Newcastle vs Nottingham uznaje jako trafiony typ (było 2:0), a trafione typy na czerwono.
po obejrzeniu powtórki meczu Chelsea - Everton, wyniosłem z niego tylko wiedzę, że straciłem półtorej godziny życia
tragiczny poziom sportowy i widowiskowy
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
@kwiatinho napisał: "Przecież mogliby wysłać po kilka ofert 100 mln + za przehajpowanych gwiazdorów"
Wysłali, za Isaka 70 baniek i idealnie wpisuje się w ramkę przehajpowanego gwiazdora. Chyba że spróbowaliby grać nim na skrzydle, gdzie wg mnie mógłby szaleć jak mało kto.