Komentarze użytkownika Cesc1994

Znaleziono 4613 komentarzy użytkownika Cesc1994.
Pokazuję stronę 91 z 116 (komentarze od 3601 do 3640):

Komentowany temat: Wenger zaoferuje Nasriemu 110 tys. funtów tygodniowo 08.07.2011, 16:31

Oby podpisał ale jeśli potem będzie mówił że wcale nie chodzi o pieniądze to już mu nie uwierzę ;/

Komentowany temat: Arsenal Dream Team: Freddie Ljungberg 01.07.2011, 13:39

Ale powalił Johna :D

Komentowany temat: Agent: Bendtner nie narzeka na brak zainteresowania 01.07.2011, 12:26

A ja już kolejny raz powiem że żałuję. Mam do niego sentyment. Nie raz strzelał dla nas ważne bramki. Nawet w tym sezonie.

;(

Komentowany temat: Prasa: Jest porozumienie z Southampton! 27.06.2011, 09:32

Ma ktoś z Was link do meczu Arsenal vs Aston Villa 3:0 z polskim komentarzem? To jest ten mecz gdzie Fabregas strzelił 2 bramki. Może być jakiś skrót w którym zawarte będą te bramki...

Komentowany temat: Fabregas: Koniec z Barceloną! 24.06.2011, 21:25

Kurcze, jeszcze nie zdążyłem się nacieszyć tym artykułem a wy mówicie że to fake...

najgorsze jest to że chyba macie rację :(

Komentowany temat: Fabregas: Koniec z Barceloną! 24.06.2011, 20:59

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO CESC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentowany temat: Kolejka chętnych po Diarrę 22.06.2011, 12:21

Kurcze, taki zawodnik. Bardzo mi się podobał jego mecz przeciwko Barcelonie.

Komentowany temat: Sissoko transferowym celem angielskiej czołówki 21.06.2011, 19:43

schade---> Oby tak nie było chociaż to bardzo prawdopodobne. A taki Liverpool da od razu 8 i po sprawie :/

Komentowany temat: Frimpong wierny Arsenalowi 21.06.2011, 19:41

Już go lubię. Mam nadzieję że nie będzie większego śladu po tej kontuzji :)

Komentowany temat: Gael Clichy 2010/11 21.06.2011, 13:45

Ja chcę żeby został bo nie kupimy lepszego od niego a Gibbs jak zwykle pewnie będzie pół sezonu się leczył.

Komentowany temat: Barcelona nie przepłaci za Fabregasa 21.06.2011, 13:36

Najgłupsza wypowiedź jaka tu się pojawiła (oczywiście chodzi mi o Rosella).

Komentowany temat: Wojciech Szczęsny 2010/11 21.06.2011, 08:39

Ale to będzie świetna rywalizacja :) Ja osobiście wolę Łukasza..

Komentowany temat: Miyaichi bliski kolejnego wypożyczenia 20.06.2011, 13:32

No i super. Niech zagra teraz cały sezon. Ciekawe jak sobie poradzi :)

Komentowany temat: Ucieczka z płonącego statku 20.06.2011, 12:32

Szkoda że to nie Lech a Wisła startuje w tych eliminacjach. Europejskie puchary bez Lecha to nie to samo...

Komentowany temat: Harry Redknapp wyklucza transfer Defoe 19.06.2011, 17:48

No i dobrze. Jak dla mnie jest za słaby na Arsenal.

Komentowany temat: Enrique odchodzi, Arsenal zainteresowany 18.06.2011, 11:46

Kurcze, nie mogę uwierzyć że Gael odchodzi (jeśli to prawda). Jakoś dziwnie będzie bez niego...

Komentowany temat: Matuidi wyceniony na 15 mln euro 13.06.2011, 15:15

Dobrze by było go wziąć. Nie mamy już przecież zmiennika dla Songa. Poza tym są przecież "środki" jak powiedział p. Kroenke :)

Komentowany temat: Wenger: Fabregas zostanie w klubie na długie lata 13.06.2011, 15:12

Ciasteck2---> Chyba na "A"...

Komentowany temat: Van Persie: To był mój najlepszy sezon 11.06.2011, 19:53

Jak dobrze że Go mamy...

Komentowany temat: Podsumowanie sezonu 2010/11 według Kanonierzy.com 10.06.2011, 17:56

Dziękować

Komentowany temat: Podsumowanie sezonu 2010/11 według Kanonierzy.com 10.06.2011, 17:10

Wie ktoś z Was kiedy jest kolejny towarzyski mecz naszej reprezentacji???

Komentowany temat: Man Utd zrobił pierwsze podejście po Nasriego 10.06.2011, 16:38

Dla mnie jeśli odejdzie, zachowa się tak jak Gallas. I to znowu będzie częściowa wina Wengera:/

Komentowany temat: Gervinho "zaklepany", kwota - 10 milionów funtów 10.06.2011, 16:36

Ja chcę jutro news: "Oficjalnie: Gervinho Kanonierem" ;D

Komentowany temat: Diaby nie ma nic przeciwko Spurs? 10.06.2011, 10:13

No cóż...

Komentowany temat: Przyszłość Gervinho wciąż niejasna 08.06.2011, 17:30

Tym bardziej droższego...

Komentowany temat: Przyszłość Gervinho wciąż niejasna 08.06.2011, 17:30

Ja go chcę bo pewnie nikogo lepszego nie kupimy;)

Komentowany temat: Bendtner: Klamka zapadła. Odchodzę! 02.06.2011, 18:38

A jednak trochę żałuję odejścia Nicklasa.
Jak cieszę się z odejścia Denilsona tak Bendtnera zawsze lubiłem.

Komentowany temat: Higuain nie zamierza opuszczać Realu 02.06.2011, 18:20

Ciasteck2---> Z tego co wiem to właśnie Mou go bardzo lubi i uważa go za pierwszego napastnika w Realu. To Perez chce jego odejścia.

Komentowany temat: Kroenke potwierdza: Mamy fundusze do wydania 29.05.2011, 14:39

Nie mogę się doczekać tych newsów kiedy ktoś do nas dojdzie;)

Komentowany temat: Kroenke potwierdza: Mamy fundusze do wydania 29.05.2011, 14:23

Szkoda że nie powiedział ile mamy tych funduszy.

Komentowany temat: Jack Wilshere najlepszym Kanonierem sezonu 2010/11! 29.05.2011, 14:13

xThierryHenry---> Masz rację. Ale właśnie chcę jeszcze raz usłyszeć komentarze po bramkach bo mój tata był za Farsą i nie do końca wszystko słyszałem ;D

Komentowany temat: Jack Wilshere najlepszym Kanonierem sezonu 2010/11! 29.05.2011, 13:59

Mam pytanko: czy ktoś wie gdzie znajdę bramki z finału LM z komentarzem z Polsatu lub Nsport?
Bo szukałem na youtubie ale tam te filmy są już zablokowane...

Komentowany temat: Kolejny rywal w spotkaniach przedsezonowych 28.05.2011, 17:00

kcpr; kosiara144----> Chcę tego ;D

Komentowany temat: Agent: Vela zostaje w Arsenalu 28.05.2011, 16:59

Cieszę się że zostaje. Zawsze przyda się nam taki inny typ napastnika niż Robin.

Komentowany temat: Wenger daje 8 milionów funtów za Sambę 28.05.2011, 13:21

Mam nadzieję że to prawda a nie kolejna wiadomość z The Sun;)

Komentowany temat: FoxSports: Alvarez wkrótce Kanonierem! 20.05.2011, 22:05

Mam nadzieję że dzięki niemu zaczniemy zdobywać więcej bramek z dystansu.

Komentowany temat: The Mirror: Cahill przygotowany na transfer do Arsenalu 18.05.2011, 20:11

Fuck yeah ;D

Komentowany temat: Van Persie: Do Polski i Ukrainy jedziemy po złoto 18.05.2011, 19:25

Holandia na mistrza!

Komentowany temat: Parker na celowniku Wengera? 17.05.2011, 19:33

Ja go chcę! Przydałby się taki "walczak".

Komentowany temat: Niekonsekwentna gra Kanonierów, Arsenal 1-2 Aston Villa 15.05.2011, 20:21

Żal:/ jak nas na koniec sezonu wyprzedzi City to będzie porażka sezonu po prostu.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady