Komentarze użytkownika Cesc1994
Znaleziono 4613 komentarzy użytkownika Cesc1994.
Pokazuję stronę 86 z 116 (komentarze od 3401 do 3440):
QuaresmaMiz14---> 3:0
Polecam link: livescore.com
Ależ piękna akcja!!!
A Liverpool nadal tylko remisuje :) Oby tak do końca...
Ale ładna akcja :)
A nasi kibice jak zwykle 0 dopingu. Jest tak cicho że słychać jak zawodnicy ze sobą gadają :/
burnog10---> Na sopie: kanał 112233
2:0
Bramka dla MU uznana za samobójczą W. Browna.
Czyżby jakaś pomoc? ;D
Ale ładna była ta wrzutka Jenkinsona.
VERMAELEN!!!!!!!!!
beliar---> Sagna na początku 2012 a Wilshere poźniej o miesiąc-dwa :/
Ten kretyn z WBA powinien za to żółtą dostać.
Najlepsze jest to że mam kilkudziesięcio sekundowe opóźnienie i patrze na forum a tu: 'Robin', 'Rvp'! :D
Ale piła od Ramseya :O
Jak można grać tak jak dzisiaj WBA?!
Autobus :/
Co ten sędzia tak zwlekał z podniesieniem tej chorągiewki?!
Ars3n---> Dzisiaj?
featon_
nie :/
W końcu Thomas z Laurent'em na ŚO :)
rafal1987----> Czego to już media nie wymyślą :D
Zaraz się zacznie saga z Lewandowskim bo jak już się nim interesuje Liverpool i Chelsea (xd) to czemu nie promujący młodych Arsenal ;p
afc1192---> Dwie. A trzecia do LE
A ja myślę że dzisiaj zagramy świetny mecz. Obyśmy od początku przycisnęli Marsylię. Mamy dobry bilans na własnym stadionie. To też ma znaczenie.
mój typ: 3:1
Jedyną zmianę jaką chciałbym dzisiaj zobaczyć to Vermaelen za Pera.
Mam też nadzieję że szybko wyjdziemy na prowadzenie. Wtedy w drugiej połowie można wprowadzić Parka. I mam tu na myśli mniej więcej 60 minutę, nie 80 ;)
Kiedy będą ocenki? :(
Shinev---> Załóż konto na allgoals.pl
Tam jest ten mecz z polskim komentarzem :)
Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Cieszy się ze zwycięstwa zespołu w którym jest. Rozumiem gdyby napisał jakieś niepochlebne słowa o Chelsea ale nic takiego nie miało miejsca.
Faktycznie, transfer Koscielnego to strzał w "10". Kto by się spodziewał...
A kiedy drodzy redaktorzy będą ocenki? :)
Ja jednak liczę na to że Carl się nie wyleczy. Koscielny na prawą stronę i będzie dobrze.
Ciekawe ile czasu to zajmie...
Zaloguj ----> racja :)
A ja widzę że na 3:1. Coś się schrzaniło na LiveScore
1:1 Na$ri
Połowa wymienionych grajków to jakaś kpina.
PEDRO?!?!?!?
Ale to Yossi asystował przy bramce Andrzeja...
Tak. Mecz z Chelsea będzie testem. Ciekawe czy zagra już Thomas... A jeśli tak, to za kogo...
Szkoda że go z nami nie ma. Dla przykładu, zagrałby w meczu ze Stoke i jestem pewien że zaprezentowałby się o niebo lepiej niż ciamak.
Mam przed oczami jak ten napastnik odbiera piłkę Wojtkowi :p
Szczęsny ma stalowe nerwy...
?
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
KondzioElite---> To o czym mówisz to za tydzień :)