Komentarze użytkownika Czeczenia

Znaleziono 13123 komentarzy użytkownika Czeczenia.
Pokazuję stronę 130 z 329 (komentarze od 5161 do 5200):

Komentowany temat: Xhaka podsumowuje 2016 rok 29.12.2016, 19:29

Wywalił Szwajcarię z turnieju, w AFC nie dojeżdża.Szkoda, bo podobno coś tam umie.

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 29.12.2016, 14:15

Ekstraklasa nie jest jedną z najsilniejszych lig w europie.

Komentowany temat: Dołącz do redakcji Kanonierzy.com! 29.12.2016, 14:03

Nikolic > Prijo, bez dwóch zdań. Ale i tak Juventus to stara dama a Legia to... Więc obojętne kto tam zagra. Na wiosnę tylko dwa mecze. Jak Arsenal?

Komentowany temat: Wymęczone zwycięstwo, Arsenal 1-0 West Brom 26.12.2016, 18:02

Jedynie trzy punkty cieszą. Gra to cierpienie.

Komentowany temat: Wrócić do gry w świątecznym nastroju: Arsenal vs WBA 26.12.2016, 17:01

- z lepszymi nie idzie wcale
- ze slabszymi idzie ciezko, bo muruja
- ze sredniakami przeciez nie mozna wszystkiego wygrac

Ozil i Alexis po podwyżkę, Wenger przedłuży kontrakt i top4 gwarantowane.

Komentowany temat: Wrócić do gry w świątecznym nastroju: Arsenal vs WBA 26.12.2016, 16:52

Brawo, brawo, brawo. Jeden celny strzał, norma wyrobiona. Oby tak dalej.

Komentowany temat: Daily Mail: Arsenal nie przedłuży kontraktu z Wilsherem 26.12.2016, 15:28

Słabe źródło, ale on Arsenalu nie zbawi.

Komentowany temat: Top 100 zawodników 2016 roku 25.12.2016, 19:34

Ozil? Zgadza się. Cały rok był średni. Na pewno duuużo słabszy niż 2015. U Sancheza momenty były, wygrał CA. Ale ja oczekuję więcej w AFC.

Komentowany temat: Wrócić do gry w świątecznym nastroju: Arsenal vs WBA 25.12.2016, 18:16

Arsenal wygra pewnie z WBA. Może nawet odrobi coś w trzech najbliższych meczach do top3. Może nawet efektownie, ale ja nie uwierzę w rzeczy wielkie dopóki Arsenal wielkich rzeczy nie pokaże w wielkich meczach. Póki co wielki wstyd.

Komentowany temat: Porażka po słabej grze, czyli Man City 2-1 Arsenal 21.12.2016, 16:59

Wenger powinien uczyć się od swoich byłych zawodników. Mieli w dupie Arsenal i... sukcesy przyszły. Może pora zrezygnować z usług kilku zawodników dla dobra AFC?

Komentowany temat: Porażka po słabej grze, czyli Man City 2-1 Arsenal 20.12.2016, 22:20

Nie zna Gundogana? Nie dziwne, że część piłkarzy uważa się za lepszych niż w rzeczywistości skoro oni meczów nie oglądają. Jak pozna Gundogana to niech zgłosi się po podwyżkę, bo sama gra niczego nie urywa.

Komentowany temat: Porażka po słabej grze, czyli Man City 2-1 Arsenal 20.12.2016, 16:53

Arsenal się nie rozwija, to fakt. Natomiast w przypadku odejścia Wengera, spodziewam się wysłania na zieloną trawkę wielu piłkarzyków-pajacyków.

Komentowany temat: Porażka po słabej grze, czyli Man City 2-1 Arsenal 18.12.2016, 21:06

Po TAKIM meczu jakiekolwiek słowa o sędziowaniu są nietaktem.

Komentowany temat: Porażka po słabej grze, czyli Man City 2-1 Arsenal 18.12.2016, 20:13

Brawo Arsenal. Jak na wkłady do koszulek to genialny występ.

20 lat i wystarczy? Za Ozilem nie zapłaczę, za Alexisem też nie. Arsenal gra średnio cały sezon. No, może w kratkę, ale kryzys to nie ostatni tydzień.

Komentowany temat: Wielki hit na Etihad, City vs Arsenal! 18.12.2016, 10:55

Jakie liczby Wilshere'a? Asysty, gole?

Komentowany temat: Wielki hit na Etihad, City vs Arsenal! 17.12.2016, 15:06

Skoro Chelsea nie da się oglądać, to kogo się da? Z zespołów liczących się w walce o mistrza. Na dziś drużyna która ma najmniej słabych punktów. Ale do końca sezonu daleko. Pytanie czy jutro Arsenal -9?

Komentowany temat: Wielki hit na Etihad, City vs Arsenal! 17.12.2016, 15:05

Skoro Chelsea nie da się oglądać, to kogo się da? Z zespołów liczących się w walce o mistrza. Na dziś drużyna która ma najmniej słabych punktów. Ale do końca sezonu daleko. Pytanie czy jutro Arsenal -9?

Komentowany temat: Fatalny Arsenal przegrywa na Goodison Park 1-2 16.12.2016, 15:15

Alexis? Jest Chamberlain. Poprawi technikę, dynamikę, głowę, strzał, pidanie i fryzurę i w końcu odpali.

Komentowany temat: Fatalny Arsenal przegrywa na Goodison Park 1-2 15.12.2016, 15:11

Czy Arsenal odda więcej niż dwa celne stezały z City?

Komentowany temat: Fatalny Arsenal przegrywa na Goodison Park 1-2 14.12.2016, 15:25

Jak to, przeciez Chamberlain poczynił progres, a ktoś jeszcze marudzi.

Komentowany temat: Fatalny Arsenal przegrywa na Goodison Park 1-2 13.12.2016, 22:51

Gratulacje dla Arsenalu. Seria nastu meczów bez porażki w lidze, a jeszcze przed świętami może być -9 do lidera.

No, ale przecież najlepszy sezon od lat. Kpina.

Komentowany temat: Premier League przyspiesza: Everton vs Arsenal 12.12.2016, 20:05

Żeby tylko Arsenal oddał celny strzał w tym dwumeczu. Kiepsko Arsenal gra walcząc o życie, grając pod presją z wyrównanym rywalem. No, ale z każdym da się wygrać.

Da się wygrać, ja w to wierzę. Ale niestety Arsenal grał słabo w tym sezonie z zespołami o podobnych aspiracjach, tj. PSG, MU. Nie mówiąc o KFC I LFC. No, ale zawsze można zagrać jak z Chelsea. No i Ancelotti jednak umie w ligę mistrzów.

Komentowany temat: Dobra passa trwa: Arsenal 3-1 Stoke 11.12.2016, 11:11

Ale, że o 130 urodzinach AFC trzeba przypominać sobie z weszło to trochę Siarka Tarnobrzeg.

Komentowany temat: Dobra passa trwa: Arsenal 3-1 Stoke 11.12.2016, 10:50

Dość solidny to może być Holding, który w porównaniu do Stonesa przyszedł za frytki. Wypada czegoś oczekiwać wydając tyle siana.

No, ale Arsenal też niemało wydał na kandydata na zapchajdziurę. Obecnie wypożyczony do Boro.

Komentowany temat: Dobra passa trwa: Arsenal 3-1 Stoke 11.12.2016, 09:22

Oni (anglicy), za przeproszeniem srają pieniędzmi nawet za Benika Afobe, więc kwota za "najbardziej utalentowanego" obrońcę zupełnie nie dziwi. A że to drewniak? To wie każdy mający zdrową parę oczu. Ale to też nie wstyd. Po prostu anglicy są słabi.

Komentowany temat: Zwrot akcji, Arsenal wygrywa grupę A! Basel 1-4 Arsenal 08.12.2016, 17:23

Trudną? Dla nich jak widać tak. A myślałem, że odpuścili i skupią się na lidze.

Niech wylosują Legię. Zawsze fajnie wygrać na Wembley.

Komentowany temat: Zwrot akcji, Arsenal wygrywa grupę A! Basel 1-4 Arsenal 08.12.2016, 17:07

Mówię o LM. Przecież Pochettino robi taką dobrą robotę. Kogo wylosują? Borussia, Barca? Może Atletico.

Komentowany temat: Zwrot akcji, Arsenal wygrywa grupę A! Basel 1-4 Arsenal 08.12.2016, 16:31

Dobra, dobra, ale ciekawe kogo Tottenham wylosuje w 1/8?

Komentowany temat: Przełamanie: Arsenal 3-1 Bournemouth 29.11.2016, 13:35

Sprzedać Ozila, grać Ramseyem.

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 26.11.2016, 12:18

Dwa dni o pedałach, forum kolarskie?
A z tymi oszczerstwami w stronę Chamberlaina, to i tak nic przy tym jak lubi zabawiać swoją dziewczynę Kyle Walker. Na tym polu jednak Arsenal w cieniu. Tylko, że to wszystko to tylko idiotyczne wymysły internautów.

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 26.11.2016, 03:16

Słaba czy nie (to Londyńskie kluby mają mocne?), opinia została wydana. Że mistrz ma lepsze rozstawienie to wiedzą dzieci.

Ciekawe czy Arsenal odda w niedzielę więcej niż jeden cekny strzał. Obstawiam, że tak, ale nie więcej niż trzy.

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 26.11.2016, 01:00

Miała być szyderka z Leicester, mieki wstyd przynieść Anglii, a tylko oni pewnie wygrają grupę.

Komentowany temat: Słaba gra i spadek na 2. miejsce, Arsenal 2-2 PSG 23.11.2016, 22:46

Trzeci test i trzeci oblany. Wenger rzucił na atak wszystkie siły a Arsenal kończy z jednym celnym strzałem. Znów żenada. Przyszłość? Jak co sezon. Nic się nie zmieniło.

Komentowany temat: Hector Bellerin przedłużył kontrakt z Arsenalem 21.11.2016, 16:58

Najlepsza wiadomość dotycząca AFC w tym miesiącu. Chociaż tyle, bo Hector to bardzo ważny zawodnik.

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 15:35

Ozil nie jest nawet najlepszym pomocnikiem AFC, a co dopiero świata.

Komentowany temat: Punkt rzutem na taśmę: Man Utd 1-1 Arsenal 19.11.2016, 15:28

Haha, ci parodyści zagrali jeszcze gorzej niż w 1 połowie, ale cudem wydarli remis. Dobry i punkt, ale jak przeczytam jeszcze, ze Ozil to najlepsza dycha świata, to uznam to za prowo.

Ramsey gra tak 10 lat, nic nowego.

3 punkty? Tylko fartem, bo Arsenal pokazuje dno. Dno.

Xhaka póki co transfer w stylu Krychy - wzmocnienie ławki. I nie zanosi się na zmiany.

Komentowany temat: Derby bez fajerwerków: Arsenal 1:1 Tottenham 14.11.2016, 18:07

Ktoś tam pisze, że nie można zastąpić Ozila czy Sancheza. Póki co obaj mają zero mistrzostw Anglii. Warto czasem napić się zimnej wody.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady