Komentarze użytkownika Embix

Znaleziono 507 komentarzy użytkownika Embix.
Pokazuję stronę 4 z 13 (komentarze od 121 do 160):

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 03.07.2021, 12:05

Akurat wypożyczenie kolejne do L1 Saliby dla mnie mija się z celem. Z jednej strony już się ograł i pokazał parę razy że się tam nadaje i gra. Jakbym miał grać to spróbowałbym go albo w innym zespole PL albo zostawił z zamiarem aby grał. Jeśli trener miałby takie nastawienie to nie raz by wyszedł

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 02.07.2021, 00:17

@davorsuker: skoro nie wchodzisz w dyskusję poza ciałem czemu dyskutujesz na temat wiary katolickiej wedle której jesteśmy chwilowo na ziemi a potem mamy życie w innym świecie z tego co wiem "wieczne" bo terminowych wzmianek nie znalazłem i nad tym wszystkim to się rozchodzi. Przyklad nawet takiego potopu - może Bóg chciał po prostu skrócić męki "dobrym niewinnym osobom" i zawołał od razu do siebie a "tych złych pokarał"? :)
Gadki gadki. Dobrej nocy wszystkim życzę

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 02.07.2021, 00:08

Należy też pamiętać że wedle naszej wiary jest też ta "ciemna strona" która namawia nas do złego. A człowiek jako istota rozumna decyduje na którą stronę schodzi i odpowiada za swoje czyny

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 02.07.2021, 00:06

@Jacek1s: w sumie masz rację źle się wypowiedziałem. To tam samo jakby nazwać złym tego co skazał mordercę do więzienia

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 02.07.2021, 00:03

@davorsuker: być może każdy ma swój dymomierz i do tego każda rasa ma swój. Jak przekroczą ogółem skalę to idzie kara i rozpiernicz. Tak samo karą były plagi egipskie za zachowanie rasy ludzkiej. Jakbyś miał w okolicy stado dzikich psów które atakowałyby ludzi to byś wszystkie chciał wytępić czy byś poszedł i szukał który jest dobry a który nie zawinił? Idzie grupa i papa.
Każdy po śmierci też jest wedle tej wiary rozliczany. Jeden idzie do nieba za dobre sprawowanie. Inny na miesiąc do czyśćca aby odpokutować, inny na 200 lat, a kolejny do piekła i boi schylić się po węgiel do kotła. Wedle tej wiary życie na ziemi jest chwilowe a dużą idzie dalej. Pozostaje mi wierzyć że ci niewinni mieli szczęśliwie skrócony pobyt tu na korzyść raju w niebie :) kurcze ja się skupiam na życiu na ziemi a tutaj wyjątkowo zaczynam rozmyślać już po

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 01.07.2021, 23:47

@davorsuker: nasz Bóg nie jest wcale miłosierny i dobry. Jest tym co za dobre nagradza a za złe karze. Potop został spowodowany tym że ludzkość ogólnie sobie wedle Boga przeskrobała i postanowił zalać wszystko wpi*du, zostawić po trochu i aby odbudowalo się od nowa. Tak samo zapowiedziane jest że najdzie dzień sądu ostatecznego. Ześle jeźdźców Apokalipsy ( takich przekoksów) i rozdupcy wszystko w drobny mak :)

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 01.07.2021, 23:29

Tak szczerze to cały problem udowodnienia całej wiary polega na tym że początki wielu wiar tyczą się takich czasów że nikt nie jest w stanie udowodnić ani nie było to nigdzie udokumentowane że tak naprawdę było. Nie wiadomo czy któraś religia jest wogóle wlaściwa. Okaże się czy coś istnieje czy jest tylko piach. To jest WIARA

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 01.07.2021, 23:25

@Szogun: przepraszam bardzo to ktoś chciał argumentów i odbiłem piłeczkę na podstawie wypowiedzi autora. Jak wogogóle można podawać argumenty na coś w co się wierzy? To jest WIARA.
Tak samo jakbym napisał że "wierzę w to, że będę żyć 300lat" jakie mogę podać na to argumenty? Żadnych

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 01.07.2021, 23:18

@davorsuker: ale ja nie chcę wygrać. Po prostu cały czas mówię że wierzę a Ty nie musisz i cię do tego nie namawiam ale widocznie to do ciebie nie dociera.
Ja tak szczerze cały czas nie podaje ci żadnego argumentu żeby cie przekonać tylko krążę wokół tego co jest napisane wyżej a ty cięgle się rozpisujesz.
Przepraszam cię za to że nie jesteś tolerancyjny i jestem cały czas przez ciebie dyskryminowany.
Przepisze się "oficjalnie na Islam, zacznę glosić tutaj swoją wiarę. Podważysz ją i będziesz mieć przesrane :D

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 01.07.2021, 23:07

@Szogun: ja pierdziele. Chyba mówię prost że po prostu wierzę, mam do tego prawo i nie muszę nikomu nic udowadniać. Namawiam was do tego?
Mogę i w Megawęża9 wierzyć :) on jest wszędzie on może wszystko....

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 01.07.2021, 23:03

@davorsuker: przepraszam bardzo. Ale to ty tak szczerze zaatakowałeś mnie?
Moja prosta odpowiedź na twoje pytania: A dlaczego nie? Ty sobie gdybasz i starasz coś podważyć a tak szczerze dowodów że tak nie było nie masz.
Koledzy naprawdę dali ci dużo odpowiedzi i jak widać żadnej nie byłeś w stanie zaakceptować. Problem masz Ty a nie ja bo tak szczerze to nie muszę ci nic udowadniać.
Tak krótko zwięźle i na temat:
"Ja mam takie swoje poglądy i w to wierzę, ty nie musisz i się pan ode mnie odpier*ol. Mogę wierzyć nawet w to że sterują nami kosmici i jesteśmy zabawkami i nie muszę nic udowadniać. Moje życie moja sprawa" - tego typu mam zdanie i tak szczerze nie wiem po co się tak szczerze tak fatygujesz bo nic swoimi wypocinami nie zmienisz i nie wiem po co się trudzisz. Nie przekonasz i tyle. Zauważ że ja cały czas nic ci nie udowadniam i cię nie namawiam że mam rację tylko ty. Więc kto tu kogo atakuje.
Odczep się i zajmij się swoim życiem.
Moje życie - moje klocki LEGO

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 01.07.2021, 22:52

@davorsuker: "rozum, racjonalizm, zdrowy rozsądek". No nie wiem to ja może mam coś więcej lub mam inny pogląd na świat? Dlaczego mi to podważasz? Czy ja chcę coś ci udowodnić? To ty chcesz narzucać swoje "rozumowanie" nikt cię do tego nie namawia chyba z nas? Ktoś cie wyśmiał i mówi że nie ma racji? Mówi że Wierzy a ty atakujesz. Ale jak rozum rozsądek racjonalizm mówi człowiekowi że LGBT jest ble to już się nagle da bulwersować i mówić "niech se robią co chcą".
To i tak samo daj robić nam co nam się chce.

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 01.07.2021, 22:45

@davorsuker: szczerze co do twojej wypowiedzi w stylu "dlaczego musicie ciągle udowadniać" "podaj przykłady, podaj argumenty". "Wy chrześcijanie".
Dlaczego my mamy udowadniać? Dlaczego my mamy uargumentować? Dlaczego my mamy dawać dowody?
Dlaczego Ty mi nie udowodnisz?
Dlaczego Ty nie uargumentuhesz?
Dlaczego Ty nie dasz dowodów?

To nie chrześcijanin Ciebie atakuje tylko Ty zaczęłeś mnie atakować. Skąd w Tobie od razu taka nie nienawiść? Czemu tak atakujesz? Czemu mówisz że to stek bzdur?

Skoro Ty mówisz otwarcie że "jestem głupi" i nie mam racji to mi to udowodnij.

Właśnie problem polega na ludziach takich jak Ty że potraficie tylko atakować chrześcijan prostymi słowami i nie macie argumentów nie wiecie czy to prawda czy nie i to MY musimy wam udowadniać.

Udowodnij że to jest nie prawda bo tak samo gdybasz i podważasz moja Wiarę. Proszę bardzo podaj mi w 100% argumenty że to nie prawda. Jak to zrobisz? Umrzesz i zmartwychwstaniesz?

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 01.07.2021, 20:56

@mikowhy: hmmm... Najpierw pasowałoby się wybrać i posłuchać o czym rzeczywiście oni gadają. Ogólnie to raczej nie namawiają "zabijcie"

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 01.07.2021, 20:50

@davorsuker: wiesz co ja jestem akurat wierzący. Suma summarum uczono mnie od młodego "moralności" " co dobre a co zle" "grzech będzie". Akurat tej wiary nie ma co się czepiać bo do złego nie namawia :).
Nie jestem jakiś głębokiej wiary ale "moja sprawa jestem wierzący". Pamiętam tylko jak akurat moja matula jest mocno wierząca zabrała mnie na jedną taką mszę że jacyś księża tam przyjechali. Przy podniesieniu sakramentu jedną osobę jakby "opętało" padła wrzeszczała wiła się jakby ukropem dostała. Na koniec chodzili błogosławili ludzi po czole i jedni nic a tak z 1/4 dosłownie padała na glebę, w tym obok mnie moja matka jakby jej prad odłączyli.
Zatem każdy ma swoje prawo i opinię. Ale ja jednak wierzę :)

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 01.07.2021, 20:42

Co do zapomóg dla rodzin na dzieci.... 8 lat temu skończyłem szkołę i już mnie uczyli że statystycznie 1 młody pracuje na emerytów.
Będąc realnie na umowie odcinając z mojej wypłaty + koszta pracodawcy od takiej najniższej krajowej wyjdzie ze 30% mojego zarobku netto.
Zatem zamiast takiego 500+ powinno być 1/3 najniższej krajowej na dziecko.
Płaciliby na Mnie 20 lat- 45 bym im oddawał przez lata mojej pracy. Wiele osób nawet jakby miało 3 dzieci jeden w domu i wypłatę żeby się nimi zajmować jak nie jeden by myślał ok niech sobie robi jak chce. Tyle że wtedy jakbym brał emeryturę "na którą mi odcinano 45lat" to jeszcze zamiast 1 dziecko pracować na 2 rodziców to pracowałoby 3.
W sumie pisząc to jakie te argumenty z niżem są głupie ze 1 pracuje na 2 skoro na tą emeryturkę miałem odcinane tyle lat :)

Wspomaganie osób niepełnosprawnych? Jak najbardziej na tak. Skoro takie miałoby nie dostać to tak samo nie powinno należeć się za L4 czy chorobowe czy renta wskutek wypadku

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 01.07.2021, 20:25

@Jacek1s: w sumie mam dla ciebie podpowiedź. Po co walczyć ci o takie prawa. Pojdz sobie "jajca" zawiąż/zaciśnij/wytnij. Masz kilka opcji i prawo wyboru :)

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 01.07.2021, 20:19

@Ups147: A mnie bawi to, że 90% kobiet co tam stoi "bo równość, wolność, uprawnienie" ma tylko te 3 słowa w głowie, nie wie dokładnie jak większość społeczeństwa TU co się wypowiada za czym tam stoją, jakie to "chore po*eby" i jak dokładnie by się że wszystkim zapoznali to 90% by się pod tym nie podpisało. Walka o ich równość polega na atakach na innych głównie na kościół i ludzi którzy są w większości wierzący, czy mają swoje poglądy. Tak szczerze jeśli sobie chodzą mi tam to by nie przeszkadzało i niech sobie robią co chcą ich sprawa się nie wtrącam by było. Ale np to że ja mam być taki tolerancyjny i ich poprzeć jak jestem Automatycznie wrogiem bo mam inne poglądy oraz że jestem hetero to już mi to przeszkadza i to bardzo. Już nie mówię o dewastacjach, niszczeniu mienia, przerabianiu celowo tęcz - jawna obraza religii.
I to wygląda trochę tak np w moich oczach że... jest celowe plucie na czlowieka, albo np by wzieli stłukli grupkę ludzi, czy moralnie zrównali ich z ziemią. I w takiej osobie na którą publicznie atakują, plują szukają poparcia. Gdyby robili to z głową poparcie by mieli myślę w jakiś 50-60%. Tak teraz realnie to nie uważam aby mieli więcej niż 5-10%.

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 01.07.2021, 20:03

@Jacek1s: domyślam się że jesteś młody i nie masz dzieci.
Pierwsza rzecz skąd będziesz wiedzieć że dziecko jest niepełnosprawne i jakie się urodzi.
Druga - no nie wiem jak ale np miałbyś dysplazję w kolanie/biodrze.
Trzecia - znajomy miał uszkodzoną rękę przy porodzie i podnosi max do brody - odstrzał
A teraz najlepsze co ciężko ci by było przedstawić skoro dzieci nie masz. Wyobraź sobie masz 10-15 letnie dziecko. Spójrz mu w oczy i powiedz: jakbyś nie urodziło się zdrowe to bym cię zabił.
Kolejnym takim przeczbym argumentem do twojej wypowiedzi to chcesz mieć prawo wyboru i decydowania o życiu twojego dziecka. Niech ci będzie swoim. Chcesz takich praw a z drugiej strony jest równoznaczne to z tym że zabierasz to prawo komuś automatycznie. Teraz jesteś cwaniak i chcesz o wszystkim decydować a wyobraź sobie że takie prawo miałoby prawo bytu i by cię zabili twoi rodzice "bo żeś gówniarz/płód/rzecz". Pełnoletność fajna sprawa bo człowiek sam za siebie decyduje i odpowiada. Tylko że sam nie miałeś 18lat takiego prawa i mogliby ci igłę w łeb zastrzyk i pif paf. "Nie dorosłeś, gówno masz do powiedzenia, papa".
Mógłbym to jedynie zrozumieć w przypadkach "naprawdę skrajnych", że rodzi się bez połowy narządów, całe życie do wyra przykutym, jakieś worki doczepione, czy bycie "warzywem" całe życie. A z drugiej strony tak moralnie... Rodzisz się, całe życie na wózku, od małego się do tego przyzwyczajasz nawet nie znasz innego życia funkcjonujesz tak od urodzenia jesteś przyzwyczajony. To nie tak jak np teraz funkcjonujesz normalnie i nagle stajesz się kaleką.
Zrozumiałbym tylko taki skrajny przypadek że dziecko MĘCZYŁOBY się od urodzenia, ciągłe jazdy po szpitalach, operacje zabiegi w celu przedłużenia życia. Jak np znajomym urodziło się dziecko niepełnosprawne że tam pół odbytu nie miało, oczy w zeza, chodzi okrakiem, ma z 8 lat cofa się w rozwoju, operacji ile miało głowa mała, coś tam z tym odbytem porobili. Ma powiedziane że może żyć rok, 5, może 30. W takim wypadku jedynie mógłbym być w stanie zaakceptować tego typu prawo

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 30.06.2021, 11:44

Skoro NBW tak broni tęczowych i "w co kto lubi jak se chce i jest spoko" to już sobie wyobrażam dyskusje i bronienie praw zoofili jak przyjdzie ten ze Sportingu, że "Z czym kto tam i w co sobie lubi jest spoko" :D

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 30.06.2021, 08:32

@mel75: że co? A w Benfice? I tym przebijaniem się to Real to ktoś tam to Bayern i gadki o 80mln. Wkoncu poszedł do Bayernu za 35 + bonusy chyba. Tam się nie wgryzł, potem pół roku słabe w Swansea. W Benfice w lidze portugalskiej i LM przed transferem naprawdę wymiatał. Poza tym Sanches przed Euro był przyklepany przez Bayern już

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 28.06.2021, 10:00

@Simpllemann: no ok. Ale myślę że taki przypięty na górze temat do luźnych gadek byłby dobrym rozwiązaniem i w tematach "klubowych" byłyby rozmowy na temat klubowy

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 28.06.2021, 09:23

@Alonso: no ok ale mógłby być przypięty np na początku temat "luźne gadki" np i tam sobie gadać

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 28.06.2021, 09:18

Administracja nic sobie z tego nie robi. Niczym rodzina Kroenke w Arsenalu. Co z tego że brak ładu i składu, ważne że cyferki się zgadzają. Pozostaje tylko jak typowy kibic Arsenalu wierzyć w "Trust on the process".
Sry za takie słowa ale naprawdę to dobrze nie wygląda i irytuje ludzi. Jak tu ma być nowych członków skoro zamiast czytać o klubie czyta o bolączkach całego świata

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 28.06.2021, 09:12

Trochę irytujące się robi że wchodzisz coś poczytać i off topy tylko jakieś Geje Trans, Gadka na PiS czy Covid. Może by założyć wkoncu jakiś przypięty temat na luźne gadki a jak nie to na temat transferów czy coś? Kurde wchodzi człowiek poczytać nowinek klubowych a napotyka się na rozmowy o całym świecie. Nawet mecz jakiś jest to 3 strony trzeba przewinąć aby coś znaleźć. Już zaczyna mnie to irytować. Wejdę na sknerusów na FB to się więcej dowiem i czegoś takiego nie ma i wiem więcej niż tu. Kiedyś dało się wejść jeszcze coś przeczytać a teraz tylko wlazisz i czytasz czy ktoś jest za tym że ktoś lubi wkładać w coś lub czy to toleruje czy nie

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 27.06.2021, 14:19

@Joker_224: czemu ArsenalLille skoro jeden gracz tylko stamtąd by przyszedł? Mallen byłby akurat dobra opcją. VdB za 20 mln też spoko

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 27.06.2021, 13:09

Lokonga, Van de Beek, Renato Sanches, Mallen w atak, White obrona :) fajne by to było

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 27.06.2021, 13:06

Według jakiegoś portalu 90min interesujemy się Renato Sanchesem. Źródło transfery.info

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 27.06.2021, 13:05

@Kaczaza: moim zdaniem przy odejściu Łączy i kwocie powinnyśmy się za niego brać a nie jak łączą nas z Andre Silvą. Gość pokryje i szpicę i skrzydło. Nawet jako zmiennik idealny chociaż myślę że wgryzł by się do podstawy

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 27.06.2021, 12:32

Podobno Liverpool zagina patrol na Mallena. Kwota w granicach 30mln

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 27.06.2021, 12:28

Co do dyskusji na temat Xaki to tak naprawdę:
Na DM ma braki w umiejetnosciach
Jako rozgrywający też braki w umiejętnościach
Ogólnie średni gracz dla mnie. Tak się buja pomiędzy tymi 2 pozycjami ale na żadnej jakoś dobry nie jest.
Co do jego mentalności przywódcy - problem jest taki że uważa się za nie wiadomo kogo, ego ma wybujałe i to go gubi ten brak pokory i tego że nie zdaje sobie sprawy w brakach umiejętności. Czasem choćby w reprezentacji potrafi błyszczeć ale to tylko przebłyski i gwiazdorzenie a uważa się za nie wiadomo kogo

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 26.06.2021, 14:21

@KapitanJack10: ty to tak serio mówisz że przy 182 przegra główkę z Kanem a przy 185 wygra bez problemu czy sobie jaja tak szczerze robisz? :) 3cm niżej wyskoczy lub nadrobi wyskokiem xD taki Mertesacker uja co wyskoku miał. Nawet taki Pazdan był niski a nadrabiał ustawieniem

Komentowany temat: Rozpiska przedsezonowych przygotowań Arsenalu 26.06.2021, 10:13

@Ech0z: chciałbyś takiego Stonesa :) bardziej z kontuzjami problemy miał

Komentowany temat: The Athletic: White o krok od Arsenalu! 25.06.2021, 19:36

@Michu: z Marim też nie panikuj. Jako 4ty wybór jest po prostu elegancki grajek. W obronie bym powiedział mamy grajków na równym poziomie. Najlepszy był Luiz z nich wszystkich taka prawda. Więc potrzebujemy w chwili obecnej stopera który będzie "półkę wyżej". Bierzemy reprezentanta Anglii a nie kolejnego "młodego" - jak Holding, Saliba, Mavro którzy kilka lat muszą się kopać w czoło aby się nadawać

Komentowany temat: The Athletic: White o krok od Arsenalu! 25.06.2021, 19:32

@Michu: no i jak dalej chcesz się rozwijać? Kupisz na ławkę Camavinge czy Locatelliego? Kto ci na to przystanie? To nie FIFA. Nawet w przypadku kontuzji Parteya to nie wrzucasz świeżak tylko "Ligowego średniaka" bo tak bym Elnenego nazwał. Niestety mamy Xake i przez to on grał za Parteya bo ja chętnie bym zobaczył Chambersa na tej pozycji. Jeszcze jak przyjdzie White to myślę że ta pozycja będzie zabezpieczona odpowiednio i nikogo nie będzie trzeba na DP dokupywać. Akurat tutaj cudów wianków nie trzeba

Komentowany temat: The Athletic: White o krok od Arsenalu! 25.06.2021, 17:12

@Michu: co ty chcesz od Elnenego. W sam raz na ławkę i nie marudzi. Jako zmiennik ok. Znajdź kogoś lepszego co ławę będzie grzał

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 23.06.2021, 14:31

@kaziu874: Wilshere kontuzje, Gibbs kontuzje, Ramsey kontuzje. Grali naprawdę dobrze

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 20.06.2021, 18:13

@Paul77: nie wiem co miałeś w tym momencie do powiedzenia

Komentowany temat: Terminarz na sezon 2021/2022 20.06.2021, 17:11

@Paul77: żeś wyjechał. Akurat Odegaard nakłada mocny pressing nie odpuszcza

@The088: co ci on przeszkadza? Zawodnicy z ławki są tez potrzebni. To może powymieniaj mi błędy jakie popełnia? Bo dla mnie to spoko rezerwowy co widziałem nic nie zawalał. Jak na defensywnego pomocnika dobrze się wywiazuje

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 22.05.2022 - godzina 17:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38296393
2. Liverpool38288292
3. Chelsea382111674
4. Tottenham382251171
5. Arsenal382231369
6. Manchester United3816101258
7. West Ham381681456
8. Leicester3814101452
9. Brighton3812151151
10. Wolves381561751
11. Newcastle3813101549
12. Crystal Palace3811151248
13. Brentford381371846
14. Aston Villa381361945
15. Southampton389131640
16. Everton381162139
17. Leeds389111838
18. Burnley387141735
19. Watford38652723
20. Norwich38572622
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2213
Son Heung-Min217
Cristiano Ronaldo183
H. Kane168
K. De Bruyne157
Diogo Jota154
S. Mané152
J. Vardy142
R. Sterling134
W. Zaha131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz kwietnia wybór redaktorów
6
Gracz kwietnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl