Komentarze użytkownika Embix

Znaleziono 507 komentarzy użytkownika Embix.
Pokazuję stronę 6 z 13 (komentarze od 201 do 240):

@Piotrek95: co ty panie pierdzielisz. Ja osobiście obawiam się jej dlatego że jest to produkt nie sprawdzony i nie wiem jakie będę mieć w przyszłości powikłania. Tak jak od świńskiej grypy szczepiła.sie cała Europa prawie a Polska się wstrzymała. Potem rodziły się dzieci upośledzone czy bez jakiejś kończyny. Mogę w skutek tego w przyszłości dostać jakiegoś udaru, zatoru itp. Zwykle szczepionka jest opracowywana rok, testy, potem testy na zwierzętach, następnie na ludziach rok i dopiero do obiegu puszczana. Tu mam produkt stworzony w 6 miesięcy, podawanie kilku dawek i wraz uważana jako "zmniejszająca ryzyko". Może pomóc ale nie musi. Poza tym 50 osób na 10000 zaszczepionych umiera co daje 0.5% i ryzyko jest bardzo małe jak przekonują media i ładnie mówią. Jak by ci powiedzieli inaczej że 1 na 200 osób umiera byś już się zastanowił. Kolejna rzecz że zaczęły się szczepienia to i ruszyła "trzecia fala". Ilości zachorowań.... Wcześniej były lockdowny bo było 600-1000 osób dziennie. Teraz jak jest 20000 to nikomu nie przeszkadza. Masz skutek swojej cudownej szczepionki. Ja nie chcę być tym 1 na 200. Wolę już zachorować i mieć nikły % że umrę od choroby niż zwiększać sobie ryzyko jeszcze szczepionką która nie daje mi gwarancji że jestem odporny.
Kolejna rzecz że ściągają do nas Astry bo się ich narobiło z tego względu że kilka krajów z niej zrezygnowało

Komentowany temat: Ciągle w grze! Slavia Praga 0-4 Arsenal (dwumecz: 1-5) 15.04.2021, 23:03

Jedyne czego mozna się uczepić to to że jak już wynik był pewny 4 gole musielibyśmy dostać to podstawowi gracze biegali prawie do końca. To była 2 sam raz okazja dla tych co wogole wprost nie grali. Przy 4 bramce Balogun Azez i inni co murawy nie wąchali powinni z automatu wyjść. Pepe do 84 minuty przy pewnym wyniku co gra cały czas czy Laca? Toc to dramat gdzie odpoczynek

Komentowany temat: Ciągle w grze! Slavia Praga 0-4 Arsenal (dwumecz: 1-5) 15.04.2021, 22:27

Kurde zamiast Baloguny, Azezy, Nelsony przy pewnym wyniku to wchodzi Elneny xD i co murujemy? :D

Komentowany temat: Ciągle w grze! Slavia Praga 0-4 Arsenal (dwumecz: 1-5) 15.04.2021, 22:11

Zmiany powinny już polecieć w przerwie.... Przecież żeby Arsenal odpadł Slavia musi 4 bramki strzelić teraz.... Gówniaki powinny dostać minuty

Komentowany temat: Wyjściowe jedenastki: Slavia Praga vs Arsenal 15.04.2021, 20:24

@Topek: Arteta na siłę gra lewonożnego na prawej i na odwrót. Willian wprost zawsze grywał na prawym skrzydle. Może ta pozycja mu po prostu nie leży. Chętnie bym go przestawił na drugą stronę. Może to marnowanie gościa jak Balea na prawym skrzydle w realu a na lewym zasuwał

Komentowany temat: Gra o wszystko: Slavia Praga vs Arsenal 15.04.2021, 12:59

Ciekawe jaki będzie mecz. Czy znowu zagramy z polotem czy Arteta faktycznie obsra się będziemy grać defensywnie i będziemy liczyć na kontry.
Zwykle to albo mamy polot do 1szej bramki i murarka, potem strata i nagle umiemy grać aby odrobić. I kiedy Mikel przestanie wyrzucać skrzydłowych pod linie autową zamiast grać im aby zbiegali w środek... Przy takich szybkich skrzydłach jakie mamy aż w oczy kuje. Jakby Pepe dostawał takie piłeczki to by się kiwał o okazję do strzału a nie żeby przebiec w szerz boiska i miejsca brak na kiwke.
A potem laga a'la Real Zidana jak im nie idzie

Komentowany temat: Porażka w szlagierze: Arsenal 0-3 Liverpool 04.04.2021, 11:14

Wczoraj powinniśmy zagrać w środku Mopem Elnenym lub Chambersem, przed nim Partey i Odegaard. Ceballos nieporozumienie. Auba z przodu dużo nie dawał, sporo za to pracował w defensywie. Pepe znikł to nie zamiast Auby powinien zagrać Martinelli tylko zamiast Pepe. Cedric ma ambicje ale po zejściu Kierana byliśmy jechani lewą stroną poza tym chyba Cedric grał z 1 min. Nie można było już przeczekać i zmiany zrobić w przerwie... Chambers grał na prawej solidnie.

Komentowany temat: Stuttgart chce zatrzymać Mavropanosa 04.03.2021, 19:22

Co tu gadac. Jak beda grac niech siedza w klubie jak maja zostac jak AMN np i grzac lawke to niech siedza i Saliba i Mavro na wypozyczeniu.

Komentowany temat: Arsenal pogodzony z utratą Baloguna 02.03.2021, 17:48

Nie chciał podpisać niech odchodzi. Mamy wiele "młodzieży". Mamy Nketiaha, Nelsona, AMN(wypozyczenie ale gdzie on ma grać bo na PO robi autostrade), Willocka, Holding tez nie urywa a o jego ciaglym lapaniu formy nie wspomne i ile lat czekania, Chambersa.... Mecze mamy ogolnie ciezkie, nie ma kiedy wpriwadzic, szalu ci gracze nie daja, co z tego ze wala goli w mlodziezowkach nie tacy pilkarze znikaja w seniorskich kadrach. Ciagle placz ze mlodzi nie graja, a potem wychodzi na to ze ogrywamy X lat gowniarza a jak zlapie forme odchodzi i zostajemy na lodzie.

Komentowany temat: Kolejna porażka w lidze: Aston Villa 1-0 Arsenal 13.02.2021, 09:21

@NineBiteWolf: Mustafi i Paulista to na wtedy były bardzo dobre transfery. Pierwszy sezon Mustafa też miał dobry potem obniżył loty. Paulista też był kozak ale jak potem się okazało głównym winowajcą była bariera jezykowa

Komentowany temat: Saka: Uwielbiam grać z Emilem 13.02.2021, 09:19

Tylko czekać aż Emil się nam rozhula :) Teraz wnosi a widać u niego jeszcze tą bojaźliwośc. Jak zamiast strzelać próbuje na siłę podać w niektórych sytuacjach

Komentowany temat: Saliba rozczarowany brakiem szansy w Arsenalu 01.02.2021, 21:36

@Embix: co z tego że 34 lata jak zjada większość naszych graczy

Komentowany temat: Saliba rozczarowany brakiem szansy w Arsenalu 01.02.2021, 21:35

@Alonso: co z tego że ma 34 lata? Luiz jest tutaj jako 3ci lub 2gi gracz. Gabriel, Holding, Luiz i kto dalej? Czemu się go pozbywać? Mari zagrał 2 mecze i niewiadoma i kontuzje. Nawet jako nr 4 gość nam się przyda. Jeśli będzie godne zastępstwo czemu nie. Narazie nasz najlepszy stoper.
Nie rozumiem czemu też nie wystawiamy go jako Defensywnego Pomocnika. To na tej pozycji Luiz miał swój Prime. Dlatego kupiło go wtedy z Chelsea PSG. Na obronę zbyt czasem elektryczny ale na DP mógłby być kocur nawet i teraz. Parteya na BoxToBox przestawić i już bolączek naszych by znikło sporo. A jak kontuzje w obronie to cyk tam Davida

Komentowany temat: Saliba rozczarowany brakiem szansy w Arsenalu 01.02.2021, 13:29

@Alonso: przy obecnej grze Luiza czemu nie?

Ogólnie to prawie przegraliśmy ten mecz. Mimo dominacji w posiadaniu piłki w 2 połowie i tym klepaniem nie było konkretów. Tak szczerze poza strzałem Pepe. United miało kilka setek za to. Czepiacie się Parteya. Kilka piłeczek prostych co on do przodu zagrał - patrze... kurde jako przecinak a jak rozgrywający. Xake chwalicie ponad Parteya. Wraz większość grał wszerz, bezpiecznie. Kilka razy kulo w oko jak pchał do pod aut a tamten... Spowrotem do tyłu. Bo wszyscy przesunięci i ścisk. Trochę Willian dodał dynamiki. Pepe przestał trzymać się linii autowych zaczął zbiegać do środka. Jednak mimo waszych pochwal był u niego straszny egoizm ile razy mógł zagrać do lepiej ustawionego kolegi. Tak samo jego najlepsza sytuacja to w tym momencie Laca miałby pustaka ESR widać stara się kreować na rozgrywającego - fakt młody może nie ma jeszcze tej pewności - sytuacja jak chciał na pamięć zagrać do Pepe zamiast strzelać.
Ogólnie "niby" ofensywnie a tak naprawdę nic z tego nie wynikało. Ofensywna linia nie funkcjonowała. Każdy miał swą indolencje.

Komentowany temat: Klasyk Premier League: Arsenal vs Manchester United 29.01.2021, 18:58

Tę tendencję gwizdanych Karnych dla MU i David Luiz w środku...
If you know what I mean.....

Komentowany temat: Galeria: Ødegaard Kanonierem! 27.01.2021, 15:32

@radzio_TRN: to się Dziwisz. W RSS rozdupcal Barcelonę czy Real swoimi asystami i brameczkami :)

Komentowany temat: Ødegaard o krok od Arsenalu! 22.01.2021, 14:40

Szkoda że nie z opcją wykupu

Komentowany temat: Podsumowanie roku 2020 - Kanonierzy.com w liczbach 21.01.2021, 12:31

@Catalonczyk: co ty chłopie pierniczysz? Chyba ty mało oglądałeś męczy Realu w tamtym sezonie właśnie ciągnął za uszy klub :) nieznaczące bramki? Przecież w większości meczów nawet i idąc twoim tokiem rozumowania bramki strzelali tylko Benzema :) jak mogły byc nie znaczące? :)

Komentowany temat: Podsumowanie roku 2020 - Kanonierzy.com w liczbach 21.01.2021, 11:07

@Catalonczyk: to tylko gole się liczą? :) Co on pali? Toc Benzema dostał nagrodę za poprzedni sezon Najlepszego Zawodnika LA LIGA a nie Messi xD

Komentowany temat: Bellerin przyciąga zainteresowanie gigantów 21.01.2021, 11:00

Ciężki temat. Bellerin aż denerwuje swoją kiepska gra. AMN gdyby lepiej bronić zaczął. Straszna autostrada znowu by była. Kolejne pytanie. Kogo my kupimy w jego miejsce za te 40mln??? Są albo średniaki albo talenciaki za które każdy krzyknie dużo więcej. Aaronsa kupimy za te 40 baniek? No chyba nie :)

Komentowany temat: Arsenal złożył zapytanie o Ødegaarda 21.01.2021, 10:54

@NineBiteWolf: zagrywa takie piłeczki że głowa mała. Poszedł do Sociedad na 2 lata na wypożyczenie i taki tam kozak był że Real po roku zawołał go spowrotem do siebie. Teraz Zizou beton nie daje mu grać i chłopak chce odejść. Real ani myśli o sprzedaży tylko chce krótkoterminowo wypożyczyć a potem się zobaczy latem co dalej. Raczej pójdzie do Sociedad i możemy pomarzyć. A potem po sezonie rzekomo Zidane zakomunikował że odchodzi i różnie może być... Tak to jest tam CKM do boku i 1000 wrzutek :)

@NineBiteWolf: albo przyjdzie trener z głową i nauczy piłkarzy że jak mają podawać to nie wyrzucać skrzydłowego w róg boiska tylko grać na dobieg na puste pole

Gadacie na Odegaarda... To że jest beton Zizou to jeden problem. Drugi to Kroos Modric. Odegaarda w Sociedad kozak player :) wszyscy fani Realu placza że biegł gra

Komentowany temat: Aouar nadal priorytetem Arsenalu 17.01.2021, 17:20

Każdy tylko Buendia... Chłop to nie talenciak dużo lepszy nie będzie ma już chyba 25 lat. Meczów jego nie oglądałem. Dużo się chłop strasznie kiwa z komplikacji aż za dużo. Przypomina to strasznie Isco holownika - jego najgorsza wersja. Jak łapał dyscypliny u Zizou to dopiero grał jak maestro i potem znów holował. Co do Aounara... Cena wysoka. Ale trochę inny wachlarz. Nie drybluje na siłę, tylko jak trzeba. Wachlarz zachowań i zagrań dużo większy a nie tylko dryblingi. W Championship to wystarcza ale tam jest kilka mocnych drużyn i połowa mocno przeciętnych. Czy to się Uda w PL? Pepe w L1 też mijał jak tyczki, tutaj próbuje i dostaje mur nie do przebicia. Poza tym potrzebujemy kreatywnego Środkowego Pomocnika. A nie ofensywnego którego pozycja tu nie istnieje i robi w dzisiejszym futbolu sporo luk (patrz Oezil, James, Isco, Mata, Asensio). Wszyscy by grali bardzo dobrze dalej. Problem jest taki że futbol się zmienia i trzeba więcej zasuwać i w ataku i obronie, dlatego odstawiani ci gracze są na bok. Jak w ataku dają sporo tak w defensywie luki. Potem przestawianie tego typu Grajkow to na skrzydła przeważnie (Oezil, Asensio, Mata) injuz grają nijak.
Grealish też się średnio wkomponowuje. On często hasa po lewym skrzydle to nie środkowy pomocnik którego szukamy. Jedyna opcja z waszych wymienionych to Madison. Buendia też sporo po skrzydłach biega

Komentowany temat: 18 milionów funtów na zimowe transfery 14.01.2021, 20:23

@Dominik11: że co? 2 okienka temu wyszliśmy na plus zniknął hajs za Iwobiego. W tym też dużo nie wydaliśmy na -

Komentowany temat: 18 milionów funtów na zimowe transfery 14.01.2021, 15:01

I to jest ciekawe gdzie zniknął hajs który mieliśmy na Aounara? :) + kasa na zimę? :) Ciekaw jestem tego kreatywnego pomocnika za 18mln. Chyba lepiej nie kupować nikogo bo żadnego konkretu nie będzie. Półśrodek i potem sprzedawać jako szrot to lepiej odpuscic

Komentowany temat: Dwóch Kanonierów na celowniku Genoi 07.01.2021, 11:14

@Paul77: jak to nie trzeba? Czy zostana do czerwca czy podpisza zima kontrakt i odejda latem to trzeba zaplacic. Tak samo jak puscic ich wczesniej to wyplata i papa

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba wypożyczony do Nice 06.01.2021, 12:06

Co wy gadacie o budzetach i zwalnianiu kasy? Chodzi o uszczuplenie kadry juz sie kilku nie lapie. To ze Oezil, Sokratis, Mustafi zostana pozyskani za darmo i odejda latem jak WYGASNIE im kontrakt nie zbaczy ze kasa sie zwolni bo i tak by sie zwolnila.... Za pol roku kazdy hajsik wezmie. Czy by klub zwolnil ich teraz i wyplacil reszte pensji czy zostana do konca sezonu to BEDZIE TO SAMO. Chociaz dla mnie moga zostac... Bedzie lepszy poziom na treningach na gierkach. A tak beda klepac na malolatach. A potem cyk profesjonalisci w meczu i juz nie udaje sie tak grac

Komentowany temat: Aktualizacja o sprawach transferowych 18.09.2020, 18:51

Ma racje szrotu tez trzeba sie pozbyc

Bardziej potrzebny Thomas. Nic sie u nas nie dzieje. W obronie kulejemy. Przy Thomasie to i Oezila mozna do lask wrocic

Komentowany temat: Milan i Arsenal walczą o pomocnika Toulouse 15.09.2020, 18:34

@Er4s: a co ty chcesz od Atletico? Uwazasz ze Partey nie jest tyle wart? Gdyby nie klauzula to by pewnie z 70-80 wolali

Komentowany temat: "Zawsze będę dawał z siebie 100%" 13.09.2020, 14:09

Akurat w tamtym sezonie latalismy srodek pola taki Mo byl potrzebny.
Jako gosc z lawki co nie marudzi zostawic. Nikogo za 10mln na lawke nie kupimy

Komentowany temat: Oficjalnie: Dani Ceballos wraca do Arsenalu! 09.09.2020, 21:52

Zostawic Guendo! Przecie taki ograny kozak mlody? Juz choragiewka zawiala? :)

Komentowany temat: Oficjalnie: Dani Ceballos wraca do Arsenalu! 08.09.2020, 18:35

@NineBiteWolf: akurat to ciezko sie polapac by bylo z tym Chelsea - ilu oni graczy mieli na wypozyczeniach i ilu grajkom pomarnowali kariery - kupna sprzedaze jakby to wszystko popodliczac..... Rozne Piazony, Kennedy, Schurle, Salahy, Mosesy, Kakuty, Musondy, van Ginkele, Emersony, Dibididi za Mou czy jakos tam, Bathsuaie, Moraty.... U nich to karuzele wiec ciezko nawet sie okreslic. Chyba 2 sezony temu bylo jak podali w mediach ze Chelsea ma chyba 72 graczy pierwszego zespolu ktorych musi poprzedac lub powypozyczac. Nie wiem kiedy wejdzie wkoncu ten przepis o max 6 wypozyczeniach z klubu ale wtedy to bedzie wyprzedaz u smerfow. Takich powinni brac za Cojones i na nich wieszac ilu oni mlodych obiecujacych grajkow namarnowali

Komentowany temat: Oficjalnie: Dani Ceballos wraca do Arsenalu! 08.09.2020, 17:30

@Cartman_KG: a kogo ma Chelsea, City, United, Liverpool ze mowisz kazdy. ma bramkarza do wymiany 1do1 nie tracac na jakosci xD

Komentowany temat: Aston Villa z drugą ofertą za Martineza 07.09.2020, 23:18

Sprzedac i sie nie zastanawiac. Nie musze przypominac chyba ile razy Leno byl uwazany za gracza miesiaca i ze gdyby nie on to by wyniki byly inne. Jakby Martinez gral w przy tak dziurawej obronie i ich babolach u Enerego to tez by nawpuszczal. Pare interwencji w te kilka meczy mial dobrych ale... Leno tez mial ich mnostwo. Jako zmiennika w sam raz wprost rowny bramkarz do zmiany ale jako pidstawa to Leno niestety. Choc nie ukrywam ze do Martineza mam tez sentyment. Lubi chlop efektownie bronic fajnie sie to oglada. Wykopy nie sa jego atutem. Pare razy zagral fajna pilke ale ile razy do przodu glupio podal przerzucil za obrone do bramkarza albo na linie boczna....
Reasumujac przy obecnej sytuacji iz jednak uwazam go za gorszego i te potrzebne 20mln.... Sprzedawac i sie nie zastanawiac lub przetrzymac aby podbic cene

@MrBejz: Partey moim zdaniem. Nie wiem jaka role bedzie odgrywac Thomas ale przy Cebuli i defensywnym Thomasie oraz ogarnietej obronie to i Oezil moze wkoncu cos dac

Komentowany temat: Romano o Ceballosie i Parteyu 03.09.2020, 23:01

@Forever4: mysle ze to by i tak byla kwota minimum jak nie "nie na sprzedaż"

Komentowany temat: Lyon ustalił cenę za Aouara 02.09.2020, 21:59

@imprecis: Malcoma to ja bym sie tak nie czepial. Nie wiadomo czemu go Barca kupila i czemu grzal lawe, bo jak go wystawiali z przymusu to facet gral dobrze. Z tego co mi teraz wiadomo w Zenicie tez bardzo dobrze sobie radzi tylko cos tam z kontuzjami mial

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 22.05.2022 - godzina 17:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38296393
2. Liverpool38288292
3. Chelsea382111674
4. Tottenham382251171
5. Arsenal382231369
6. Manchester United3816101258
7. West Ham381681456
8. Leicester3814101452
9. Brighton3812151151
10. Wolves381561751
11. Newcastle3813101549
12. Crystal Palace3811151248
13. Brentford381371846
14. Aston Villa381361945
15. Southampton389131640
16. Everton381162139
17. Leeds389111838
18. Burnley387141735
19. Watford38652723
20. Norwich38572622
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2213
Son Heung-Min217
Cristiano Ronaldo183
H. Kane168
K. De Bruyne157
Diogo Jota154
S. Mané152
J. Vardy142
R. Sterling134
W. Zaha131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz kwietnia wybór redaktorów
6
Gracz kwietnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl