Komentarze użytkownika Embix

Znaleziono 1473 komentarzy użytkownika Embix.
Pokazuję stronę 5 z 37 (komentarze od 161 do 200):

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 30.04.2023, 09:17

@Damper napisał: "Już karakan Torreira miał być takim walczakiem. Jak przychodził z Sampdorii to też się mówiło, że to umiejętności, charakter i miał być pitbullem środka pola. Co z tego wyszło wszyscy wiedzą. Jak mamy możliwość brać sprawdzoną jakość z ligi to powinniśmy to robić. Co z tego, że cena jest wysoka? Jeśli chcemy naprawdę wbić się na szczyt, a nie ciągle aspirować i uznawać wyższość innych potęg to nie możemy ryzykować i bawić się w wynalazki."
Torreira pierwszy sezon miał dobry i spełniał oczekiwania, dużo osób widziało go na lata. To że mu się pogoda odwidziała po sezonie i zaczął cudować z agentem i zaczął grać jak za kare bo chciał odejść za darmo, głupie wypożyczenie do Atletico, poprzestawianie sobie w głowie to już inna sprawa.
Nie każdy musi być z charakteru takim dzbanem jak Torreira.
Mówisz że nie potrzeba walczaków... Casemiro, Kante, Camavinga, Touchameni.... Walczaki są mile widziani w futbolu bo robią za 2ch i można mieć drugiego kreatora z mniejszymi zadaniami defensywnymi. Najlepszym tego przykładem był Casemiro w Realu - boki obrony mogły się zapędzać, Kroos, Modric nie musieli się cofać i bronić w czym nie byli tacy dobrzy, a w przypadku kontry Casemiro leciał łatał bok obrony, jeśli nie miał takiej możliwości to ciął do tyłu na pozycję stopera a obrońca schodził do gracza na bok i tym sposobem grając 2ką stoperów z tyłu jak Casemiro Walczak wracał ich asekurował zostawali zawsze w kontrze 3ką z tyłu minimum.
Właśnie dzięki temu Casemiro Real był tak ofensywny i wygrał 3LM pod rząd i to był ich kluczowy element w tamtym czasie.
W Leicester, potem Chelsea też Kante był ich sukcesem

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 29.04.2023, 19:41

@aguero10 napisał: "Pany jakiś dobry film na Netflixe żeby obejrzeć wieczorkiem ?"
Netflix może nie ale oglądałeś "zęby" ? :D

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 29.04.2023, 15:06

@M4rcin napisał: "Najlepsze mecze w tym sezonie graliśmy gdy Xhaka był w składzie a tutaj chcą sprzedać go za 15-20mln bo stary xD jakie atuty on może stracić? Już teraz jest bardzo wolny a grać potrafi.
Dla mnie powinien zostać i spokojnie może grać w pierwszym składzie w przyszłym sezonie w fazie grupowej lm czy z dolną częścią tabeli. Nawet z ławki byłby lepszym zmiennikiem niż np jorginho"

Prawda jest taka że spodziewajcie się Xaki w przyszłym sezonie w podstawie

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 28.04.2023, 20:46

@Rynkos7 napisał: "No ile? A jakie ma koszty przy tym? Pracownicy, media itd? Żadna stacja nie utrzymuje się z przeglądów okresowych, ta stawka chyba 99 zł została ustanowiona kilkanaście lat temu dlatego tak głośno ostatnio się "trąbi" o jej podwyższenie co raczej jest nieuniknione."
Heh ja ci powiem tylko jedno ;) pogrzeb sobie w necie, zobacz ile ma sam diagnosta na rękę, i jak to taka bieda to czemu mu tyle na godzinę dają :)

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 28.04.2023, 20:44

@Rynkos7 napisał: "No ile? A jakie ma koszty przy tym? Pracownicy, media itd? Żadna stacja nie utrzymuje się z przeglądów okresowych, ta stawka chyba 99 zł została ustanowiona kilkanaście lat temu dlatego tak głośno ostatnio się "trąbi" o jej podwyższenie co raczej jest nieuniknione."
Tacy oni biedni że stacje diagnostyczne stawiają sami bogaci wprost, mają na zmianie min 2 diagnostów. Nie wiem jak w twoich stronach ale w moich podjeżdżasz i są kolejki często i ciągle ktoś za czymś zajeżdża. Ja tam miałem kolegę który akurat pracował na takiej stacji i nieraz się dłużej tam pobyło to non stop ruch i obrót. Rodzinna firma, 4tą stację postawili, na jednej tylko robią drobne naprawy. Kasy mają jak lodu.
Na stacji obsada 2 pracowników, synek "szefo" i ojciec. Ciągle minimum 2diagnostów i 3cia osoba, na dupie tam nie siedzieli.
Jakby tam nie było takich obrotów to 1na osoba w godzinkę by śmiało 4 auta obleciała, stacja od 7mej do 21szej. Co tam jestem to za dużo się nie nasiedzą, 2 pisze w kompie a 3ci robi w tym czasie przegląd, pracownicy się zmieniają na stanowisku a w międzyczasie siedzi "szefo" i również klepie kwity

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 28.04.2023, 20:33

@Rynkos7 napisał: "Tak, miałem na myśli sytuacje, że przyjeżdża kolega mechanik i ma ze sobą co najwyżej jakiś miernik do lakieru, zresztą sprzedawcy mogą nie być chętni udostępniać komuś samochód do podpięcia komputera jeżeli nie jest robione to w warsztacie bo jak wiadomo dużo rzeczy jest do zepsucia przez nieogarniętą osobę mającą komputer a nigdy nie znasz osoby, która przyjeżdża oglądać auto."
Chłopie co ty bredzisz. Jesteś w temacie wogóle mechaniki czy jedziesz z opowieści? Kabel diagnostyczny nie pozwala ci wejść w żadne programowanie, może jakieś proste duperelki i to bardzo mało.
Dalej potrzebujesz interfejsu do auta aby ingerować , w to od tak o nie wleziesz, poza tym odczyty a kodowanie to inne działy.
Nie spotyka się już żeby ktoś miał problem z podpięciem kompa, nawet handlarze. Bardziej problemy mają ludzie trochę starsi, prywatne osoby że jak pytasz czy można pod komputer podłączyć to od razu myślą że się matrix odpala i może wybuchnąć i się nadziubie. Podpięcie kabla to jak włożenie do kompa pendrive'a - i zastanów się ile os na to nie pozwoli. Ja bez kompa nie kupuję

Komentowany temat: Ornstein o planach transferowych Arsenalu 28.04.2023, 20:23

@eliasgrodin napisał: "Dwóch pomocników, a co z środkiem obrony? Uważam, że to również priorytet, Saliba i Gabriel potrzebują klasowego zmiennika."
Mało kto ma po 3 graczy na 1 pozycję. Obrona do czasu kontuzji graczy była nasza najlepszą formacją i najlepiej obsadzoną. Dokupiono Kiwiora za 25mln - na pewno liczono na więcej od niego.
Tomiyasu-Holding-Kiwior-Tierney - dużo osób byłoby za takim rezerwowym składem.

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 28.04.2023, 20:17

@Rynkos7 napisał: "No ja osobiście nie spotkałem się jeszcze ze stacją diagnostyczną, która nie ma własnego warsztatu, przecież jaka stacja diagnostyczna postawiona za 2mln zł miałaby się zwrócić ze stawki 90zł za przegląd samochodu? Zresztą to był i tak tylko przykład wymieniony obok warsztatu."
A ile aut obleci taka stacja w tydzień? Już o zwroty się nie martw

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 28.04.2023, 19:51

@Rynkos7 napisał: "Ty mówisz teraz o zwykłym przeglądzie, ale stacja diagnostyczna przeważnie ma też porządny warsztat i komputer, pod który podepnie auto, a jak jest tam ktoś kumaty, kto ogarnia program to sprawdzi więcej patrząc się w komputer niż nie jeden mechanik dłubiąc przy silniku. W nowszych autach już i tak pierwsze co robi mechanik to podpina pod komputer i szuka błędów, patrzy na pracę podzespołów itp. Bez tego to może sobie co najwyżej olej wymienić"
Nie mówię o zwykłym przeglądzie tylko o stacji diagnostycznej. Mówisz o przeważnie dobrym warsztacie który ma kompy i ma pracowników co zęby na kompie zjedli a wcale tak nie jest. Stacja diagnostyczna to nie warsztat, właśnie większość stacji nie ma nawet stanowiska do napraw, a jeżeli takowe posiadają to robią przeważnie drobne naprawy. Cudów nie ma co się spodziewać. Stacja kontroli pojazdów to nie warsztat mechaniki samochodowej

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 28.04.2023, 19:47

@Garfield_pl napisał: "Fajny odcinek zrobił autodyżur na YT jak sprawdzić i co przed zakupem samodzielnie,polecam obejrzeć:)"
Panie na wszystko są sposoby i wszystkiego sam nie sprawdzisz. Nie sprawdzisz czy tłoki są porysowane, nie sprawdzisz na oko wtrysków, na słuch nie będziesz sprawdzać stanu turbiny, szpachle są już nawet takie i często stosowane u handlarzy od lat i te teksty "zapraszam z miernikiem a nawet swojego dam do sprawdzenia"... Wiele rzeczy idzie zrobić, możesz znac się nie wiadomo jak a i tak parcha możesz kupić.
Sam jak za autkami zasuwałem z kablem (grupa Vag bo sporo kompem sprawdzę) sprawdzałem na programie wtryski, turbinę, oglądałem blacharke szukałem odcięć... Ale wszystkiego nie wyłapiesz. Płukanki, dodatki do płynów... Nie oblecisz wszystkiego

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 28.04.2023, 19:41

@polandblood napisał: "Wie ktoś co robić w takiej sytuacji? Kupiłem auto od handlarza 2 tygodnie temu. Międzyczasie sprzedałem stare i nowym pojeździłem może 2 dni. W tamten piątek wyskoczyła choinka na zegarach i auto nie odpaliło. Laweta. Filtry oleje wymienione, parę rzeczy mechanicznych i czyszczenie styków modułu i dlatego samochód kręcił, ale nie odpalał. Dziś drugi raz laweta bo znowu ten sam problem. Mechanik przed chwilą dzwonił, pompa paliwa padła i mówi że coś przy tym grzebane było już. W pewnym momencie może się już nie płacąc dokładać do tego. Mam jakieś argumenty prawne w takiej sytuacji?"
Jeszcze jak mówisz że kupiłeś na fakturę to oczywiście możesz wiele. Od osoby prywatnej ciężej coś uzyskać za wadę ukrytą. Handlarzowi możesz nawet i zwrócić to auto, jeszcze bym się domagał aby koszta które wsadziłeś oddał.
Osoba prywatna się nie zna czy ty jako kupujący. Ale Handlarz który prowadzi firmę jest osobą "która się zna", także przedstawienie kosztów naprawy i niech zwraca albo zabiera auto. Trochę się to pozmieniało, musisz poczytać o tym na forach.
Jeszcze kwestią jest jakie są koszta naprawy i czy auto ci się podoba i co się tam z nim dokładnie dzieje. Bo jak auto się podoba i 1tys wsadzić to dużo bym nie wojował tylko robił

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 28.04.2023, 19:35

@Rynkos7 napisał: "Ja jak kupowałem dla siebie to od razu na przegląd przedzakupowy do salonu Audi, prawie 1k to kosztowało, ale auto było "trzepane" przez pół dnia i wszystko o nim wiedziałem, zresztą każda stacja diagnostyczna robi coś takiego i warsztaty też, wtedy nie zapłaciłbyś więcej niż 500 zł."
A co zrobi ci stacja diagnostyczna? Wjedzie na kanał, poszarpie i obejrzy od dołu bo ty nie masz takiej opcji. Ale cudów się nie spodziewaj że nie wiadomo co ci znajdą. 5-10 min i wyjazd

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 28.04.2023, 12:30

@arsenallord napisał: "Kudus/Mount czy Caicedo/Rice? Ja zdecydowanie wybieram wariant angielski."
Pewnie że Mount, Rice.
Mount zagra za Xake i Ode
Rice zagra na pozycji Parteya, ŚO, i od biedy na pozycji Xaki bo ma dobre rozegranie i jest również dobry w podania jak na DMa, w reprze sporo kiwa i rozgrywa

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 28.04.2023, 12:26

@MadMax14 napisał: "Aż z ciekawości sprawdziłem swój pierwszy komentarz i faktycznie jednak nie znam się na piłce xD

"Świetny zawodnik, uważam, że byłby idealny w duecie z Giroud.
Jego umiejętności przyjęcia piłki i odegrania do innego zawodnika na pewno zaowocowały by dużą ilością asyst z jego strony." - o Joveticiu, gdy były plotki o jego transferze do AFC."

Jovetić był spoko. Co grał w City to dobrze, jednak zbyt mało na niego stawiano. Gdyby wybrał inny klub zdanie mogłoby być zupełnie inne obecnie. Przecież ciągle grał Aguero a on od święta

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 28.04.2023, 12:23

@coooyg11 napisał: "Ogólnie uderzam się w pierś, myślałem, że płacenie tak dużych pieniędzy za Isaka to będzie floop, jednak facet robi kapitalną robotę :O

Jest szybki, silny i genialny technicznie, fajnie siadłby w naszym składzie, ale patrząc na to jakim projektem stało się Newcastle można o takim transferze zapomnieć"

Przecież 70 baniek za Isaka to szaleństwo a Jesus Bóg chociaż też nigdy nie miał liczb...

Komentowany temat: Ornstein o planach transferowych Arsenalu 28.04.2023, 12:20

@piter1908 napisał: "A coś nowego??
Informacje o Rice i Caicedo krążą od roku a Mount czy gwiazdy Ajaksu to raczej poszerzenie kadry niż poważne wzmocnienie."

Jeszcze Gallagera bym wziął z Chelsea. Cały zespół g... gra, a tak samo jak grał w CP...
Zapomniałeś jak było np z Odegaardem w Realu zanim do nas przyszedł i jak grał u nich?

Komentowany temat: Ornstein o planach transferowych Arsenalu 28.04.2023, 12:17

Mount jest bardzo ciekawą opcją. Pomijając ten sezon gdzie Chelsea gra kupę to był graczem 1go składu i jedną z wiodących postaci. Sam uważałem że ciekawa opcja by była a cena raczej nie będzie duża patrząc ilu graczy ma Chelsea i zechce na rynku szaleć.
Na DMa też brał bym Ricea - jeszcze dodatkowo mógłby grać na stoperze, dobre rozegranie, bardziej przekonuje niż Caceido po sezonie

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 27.04.2023, 20:22

@Dominik11 napisał: "To jest bardzo dobry sezon, szkoda bo była wielka szansa na mistrza.

Ale teraz mocne okienko i jedziemy dalej, ta drużyna ma wielki potencjał.

I jeśli się wzmocnimy możemy walczyć o tytuł w przyszłym sezonie."

Pewnie że chłopaki grają dobrze. Celem było TOP4 i nikt się nie spodziewał przed mistrzostwem walki o tytuł. 2ga lokata będzie również sukcesem. Wiadome było że mamy 11stke solidną i ciągle było pytanie kiedy i czy spuchniemy. Nasza kadra jest wąska. Mikro też sam sobie strzelił w kolano robiąc późne w 80-85 minucie zmiany i nie ogrywając zmienników przy dobrych wynikach. Za mało minut dla ESR, obudził się z Nelsonem, pomijanie Tierneya który mógłby dać dużo obecnie.
Za Xake od lat brak zmiennika, Vieira niewypał (ale jakie staty ma zaraz będzie) przez co Odegaard też musi grać jak mu nie idzie.
Doszedł mundial po którym widać od razu było że White, Saka(zwłaszcza) są po prostu zmęczeni.

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 26.04.2023, 23:18

@bobslej22 napisał: "Trafiliśmy z kryzysem w głowach w najgorszy z możliwych momentów. Niestety młode głowy tego nie dowiozły bo presja w takim rozmiarze była dla nich kompletna nowością. Teraz nie ma co pierdzielić trzeba grać swoje do koza sezonu , wyniesć z tego meczu jak najwięcej , potraktować to jako solidna lekcje. No i przede wszystkim Panie Arteta zakupy zakupy i do nauki."
Ja przypomnę tylko mój komentarz wiele razy powtarzany. Cel TOP4, każdy wynik ponad stan. Rozkręcili się chłopaki zrobili apetytu ale skład to my mamy podstawę i brak ławki. Przed początkiem sezonu każdy by brał TOP4 w ciemno

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 26.04.2023, 22:59

@Kiepomen napisał: "Zinchenko przyznam że mnie oszukał w pierwszej połowie sezonu, jednak powoli do mnie dociera że nie nadaje się do gry w obronie i nie bez powodu go guardiola wyebal"
Cóż trzeba przejrzeć na oczy o czym bardzo często mowie i mam sprzeczki. Z przodu też szału nie robi

Komentowany temat: Lekcja futbolu: Man City 4-1 Arsenal 26.04.2023, 22:49

Holdinho!

Komentowany temat: Bitwa o fotel lidera: Manchester City vs Arsenal 25.04.2023, 20:20

@twixter napisał: "nie wiem czemu wszyscy wiążą remisy z obecnością Holdinga - to że jest słabszy od Saliby to fakt ale większość bramek straconych w tych 3 meczach została wykreowana ze strony Gabriela i Zinchenko"
No sorry bardzo ale jak Zina nie ogarnia w obronie, wali błędy to Gabriel też się za 2 nie rozdwoi. Chłop naprawdę ma multum roboty. Strona stroną ale Gabriel pół boiska sam nie ogarnie.
Statyczny w obronie Zina + jeszcze za Xake który go asekurował wskoczył drugi Vieira co o obronie też nie ma pojęcia i jest statyczny albo wogole go nie ma no to sorry ale spójrz ile przestrzeni Gabriel musi pokryć i ile wolnej przestrzeni mają przeciwnicy. Gabriel nie roztroi się jak na memie z 3 Gabrielami

Komentowany temat: Bitwa o fotel lidera: Manchester City vs Arsenal 25.04.2023, 20:15

@Theo10 napisał: "Jeśli Granit był tylko chory, to jestem przekonany że wyjdzie na City.
Z Vierą w środku to nawet nie ma co tam wychodzić."

Z Vieirą nie ma co. Ale Zina za Xake i Tierney za Zine jak najbardziej

Komentowany temat: Bitwa o fotel lidera: Manchester City vs Arsenal 25.04.2023, 20:14

@GunnersFan9 napisał: "Wygrać nie wygraliśmy, ale remis jest w naszym zasięgu i biorę go z pocałowaniem ręki."
No nie wiem tu trzeba się spiąć. Przecież jesteśmy 2 mecze do przodu podług nich. Jak oni wygrają te 2 zaległe to wyprzedzają automatycznie nas w tabeli... Musimy wygrać. Jak przewalimy z nimi będziemy 4 pkt do tyłu.
Nie możemy zremisować i czekać na ich potknięcie. Trzeba się spiąć

Komentowany temat: Szalona końcówka i tylko remis: Arsenal 3-3 Southampton 25.04.2023, 07:12

@Damper napisał: "Holding dobra mordeczka, tak samo jak Elneny, ale tacy zawodnicy powinni grać w ostateczności kiedy rezerwowym coś się stanie, a nie sami nimi być. To są piłkarze, którzy pewnego poziomu nigdy nie przeskoczą. Klub taki jak Arsenal, celujący w najwyższe trofea nie może sobie pozwolić na grę takimi zawodnikami w kluczowej fazie sezonu. A że tak się dzieje, to pokazuje, że jeszcze jest sporo pracy do wykonania odnośnie wzmacniania kadry."
W sumie to kupili stopera za 25mln Euro 8 mieli takie zamiary.... Tylko Holding lepszy się okazuje

Komentowany temat: Szalona końcówka i tylko remis: Arsenal 3-3 Southampton 24.04.2023, 13:31

@Barney napisał: "No spoko , ja nie pisze ,że Jesus słaby uważam ,że w tej formie trossard lepszy. Druga sprawa mam wrażenie,że Jesus ma sił na 45m"
Nketiach. Chociaż też nie wiadomo bo jak zbliżał się powrót Jesusa to zaczął pudlować. Chyba mental siada

Komentowany temat: Szalona końcówka i tylko remis: Arsenal 3-3 Southampton 24.04.2023, 13:29

@3rdpitch napisał: "Szkoda tylko ze dla Nelsona nie wystarczy miejsca"
Już nie przesadzaj aż tak to on nie koksi

Komentowany temat: Szalona końcówka i tylko remis: Arsenal 3-3 Southampton 24.04.2023, 13:28

@RIVALDO700 napisał: "Patrz kuźwa ten łysy co stracił syna wczoraj oficjalnie ogłosił powrót do walk. Żenada."
Za jakieś 200tys też byś wrócił

Komentowany temat: Maitland-Niles: To koniec mojej przygody z Arsenalem 24.04.2023, 13:26

Jakby chłop miał chęci a nie nawet na boisku się biegać nie chce to by grał nawet w podstawie do tego czasu. Na wachadle dobra gra, powołanie do reprezentacji, nie chce się biegać woli środek pola i odbiła sodówka, unikanie piłek, stanie w miejscu.
Gdyby Ci się gościu chciało grać to byłbyś w zupełnie innym miejscu kariery

Komentowany temat: Szalona końcówka i tylko remis: Arsenal 3-3 Southampton 23.04.2023, 14:13

@damianARSENAL napisał: "Zazdroszczę tego optymizmu jeśli chodzi o środę. Wiara wiarą, ale jeśli zdobywasz 2 punkty z WHU i Southampton to trzeba być realistą jeśli chodzi o mecz na Etihad."
W sumie w tym meczu możemy zaskoczyć. Tu mieliśmy niby łatwy mecz. Na City powinniśmy być zmotywowani jak na finał, oni zresztą też także w tym meczu nie wykluczam wszystkiego. Gorzej jak strzelimy na początku meczu bramkę i będziemy cały mecz bronić Częstochowy i zapomnimy jak się gra

Komentowany temat: Szalona końcówka i tylko remis: Arsenal 3-3 Southampton 22.04.2023, 19:47

Tak czytam płacze... Zapomnieliście że już kilka ładnych lat dajemy d... na koniec sezonu? :)
Mieliśmy w tym roku dostać się do top4, walczymy o mistrza póki mamy jeszcze na to szanse, wygrana z City by w tym pomogła.
Co do transferów i tego Bellingama a wybór między Rice- bralbym Ricea z tego wzgledu że zagrałby - za Parteya, za Holdinga, za Xake nawet

Komentowany temat: Szalona końcówka i tylko remis: Arsenal 3-3 Southampton 22.04.2023, 15:37

@Kris3Tears napisał: "drewniany Tirni by zawalił jedną więcej i byśmy przegrali więc nie ma co narzekać na Zinczenke"
Nie płacz na tego Tirni bo prawdopodobnie nie dopuściłby do tego, wracalby się do obrony a nie truchtał żeby nie daj Boże nie podbiegł. Przypomniało mi się jak Martinelli stracił piłkę pod karnym przeciwnika i się wywrócił. Zina truptał a Gabriel zdążył go wyprzedzić i piłkę odebrać

Komentowany temat: Szalona końcówka i tylko remis: Arsenal 3-3 Southampton 22.04.2023, 15:35

Apropo płaczu jaki Tierney słaby. Przed sezonem gościa chciało Newcastle to krzyk że 50mln to minimum za niego. Minus jego to kontuzje i potrzeba kilku meczy aby się rozkręcić zmiennik mu nie służy.
Aj krótką pamięć macie kanonierzy co dawał Tierney, jak ogarniał z przodu na skrzydle gdy Auba ścinał do środka, JAK GO MIANOWALIŚCIE PRZYSZLYM KAPITANEM.
Nie bez przyczyny gramy stoperem na PO lub Tomim który jest świetny w obronie, bo bronimy wprost na 3 stoperów.
Aj przydałby nam się ten Tierney w gazie. Nie jestem zwolennikiem Ziny, no cóż mam do tego prawo

Komentowany temat: Szalona końcówka i tylko remis: Arsenal 3-3 Southampton 22.04.2023, 15:28

@Thierry77 napisał: "Czasem myślę czy nie lepiej przesunąć Zinę na środek a Kierana dać na LO
Walczyć potrafi, ale technicznie daleko mu do Ukraińca..."

Nie wiedziałem przed meczem o braku Xaki. Tak szczerze to przy jego braku zamiast cudów z F.Vieirą Zina powinien wyjść w środku, nawet Jorginho na pozycję Xaki a Tierney na lewej.
Vieira po raz kolejny pokazał że do PL się nie nadaje póki co ale Arteta jest zawzięty w swoje klocki i ma swoich pupilków.
Jakby Zina wyszedł w środku to i środek pola dużo lepiej obsadzony, i obrona z Tierneyem szczelniejsza.
Jak wyjdziemy z Ziną na City przy braku Saliby to dostaniemy ostry wpierdziel bo będą go mijać jak tyczki i będzie asekurować Gabriel przez co Haaland zostanie dla Holdinga a i ze środka pola zagrożenie City umie zrobić. Tam musi być 2 obrońców. Każdy musi kryć swoje i za swoje odpowiadać. Jak chcemy Ukraińca w skla@RIVALDO700:

Komentowany temat: Szalona końcówka i tylko remis: Arsenal 3-3 Southampton 22.04.2023, 13:01

@danielosik napisał: "Żeby nie było transfery Jezusa, Ziny - klasa, ale to nadal za mało jeśli chcemy być w ciągłej walce o top 4. Takie moje zdanie."
Ja tam Jezusa ani Ziny nie oceniam na idealne transfery.
Jak można nazywać klasą napastnika który nie strzela bramek to takie głupie tłumaczenie. Mieliśmy Lace który nie strzelał ale grał tyłem do bramki.
Teraz Jesus który nie strzela bramek ale jak szarpie srutututu...
A dobry napastnik umie to wszystko i bramki strzela.

Zina jak dobry z przodu (chociaż się pcha pod karne a boi się strzelić jak obsraniec szuka podania a o strzał aż się prosi) tak jest tragiczny w obronie. Wyszedł brak Xaki który ciągle go asekurować musi.

Komentowany temat: Szalona końcówka i tylko remis: Arsenal 3-3 Southampton 21.04.2023, 23:06

@Presti napisał: "Ale Jezus się musi czuć dziś. Nic nie wpadło a miał dużo sytuacji"
Pytanie co by było jakby grał ten słaby Nketiach...

Komentowany temat: Szalona końcówka i tylko remis: Arsenal 3-3 Southampton 21.04.2023, 22:54

Jeszcze jeden!!!

Komentowany temat: Szalona końcówka i tylko remis: Arsenal 3-3 Southampton 21.04.2023, 22:52

@aguero10 napisał: "Niestety glowa naszym odjechala .
Wielka szkoda tego sezonu ."

Jak kilka sezonów po kolei

Komentowany temat: Szalona końcówka i tylko remis: Arsenal 3-3 Southampton 21.04.2023, 22:31

@Gofer999 napisał: "iiiii koniec sezonu. Fajnie było. Może za 5 lat powalczymy znowu o mistrza. :D"
Można ograć jeszcze City i liczyć na wpadkę

Komentowany temat: Szalona końcówka i tylko remis: Arsenal 3-3 Southampton 21.04.2023, 22:30

Jesus dziś beznadziejny wpuścić Nketiacha

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Wolves 28.05.2023 - godzina 17:30
5 : 0
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38285589
2. Arsenal38266684
3. Manchester United38236975
4. Newcastle381914571
5. Liverpool381910967
6. Brighton381881262
7. Aston Villa381871361
8. Tottenham381861460
9. Brentford381514959
10. Fulham381571652
11. Crystal Palace3811121545
12. Chelsea3811111644
13. Wolves381181941
14. West Ham381172040
15. Bournemouth381162139
16. Nottingham Forest389111838
17. Everton388121836
18. Leicester38972234
19. Leeds387102131
20. Southampton38672525
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland367
H. Kane283
I. Toney204
Mohamed Salah1911
C. Wilson185
M. Rashford165
M. Ødegaard157
Gabriel Martinelli155
O. Watkins146
A. Mitrović141
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
10
Gracz maja wybór redaktorów Aaron Ramsdale
Aaron Ramsdale
8
Gracz maja wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com