Komentarze użytkownika Fabri4

Znaleziono 10434 komentarzy użytkownika Fabri4.
Pokazuję stronę 145 z 261 (komentarze od 5761 do 5800):

Komentowany temat: Koniec fatalnej passy: Boro 1:2 Arsenal 17.04.2017, 22:15

Najlepszy atak w historii!!!!!1111

Komentowany temat: Koniec fatalnej passy: Boro 1:2 Arsenal 17.04.2017, 22:07

Ale żenada XDD

Komentowany temat: Odkuć się i przełamać na Riverside Stadium 17.04.2017, 21:47

Ozil gra?

Komentowany temat: Odkuć się i przełamać na Riverside Stadium 17.04.2017, 21:45

Ramsey to nasz klubowy błazen :)

Komentowany temat: Odkuć się i przełamać na Riverside Stadium 17.04.2017, 21:43

Zaraz nasza obrona coś sknoci jak zwykle

Komentowany temat: Odkuć się i przełamać na Riverside Stadium 17.04.2017, 21:20

Matko, ale nuda

Komentowany temat: Odkuć się i przełamać na Riverside Stadium 17.04.2017, 21:10

Już sie zaczyna

Komentowany temat: Odkuć się i przełamać na Riverside Stadium 17.04.2017, 21:04

o matko, każdy stream ścina jak nie wiem ;/

Komentowany temat: Odkuć się i przełamać na Riverside Stadium 17.04.2017, 20:54

jakiś link do alliez?

Komentowany temat: Odkuć się i przełamać na Riverside Stadium 17.04.2017, 19:46

Zwycięstwo Arsenalu zaskoczy mnie ogromnie. Remis to max/

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 14.04.2017, 14:53

Czy Cech "wyczuł" chociaż jeden strzał z karnego w barwach AFC?

Komentowany temat: Raport zdrowotny przed meczem z Middlesbrough 14.04.2017, 14:52

Martinez przynajmniej potrafił wyczuć karnego.

Komentowany temat: Sanchez nominowany do nagrody Piłkarza Roku w Anglii 14.04.2017, 14:51

Kante na bank, zasłużył.

Komentowany temat: Wenger dostane fortunę na transfery? 13.04.2017, 10:40

"Seada Kolasinaca, Wilfrieda Zahy, Moussy Dembele, Kierana Tierneya czy Jacka Pickforda."

Prawdziwe bomby, world class. hahahaha

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 12.04.2017, 14:24

Wilshere jest słaby, ale w tym klubie nadal jest Ramsey. to paradoks

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 12.04.2017, 13:11

LE to żadna sława, no chyba że się ją zdobywa 3 razy z rzędu.

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 12.04.2017, 12:58

darek250s

Ja pokochałem i kocham ARSENAL jako klub, a nie ten obecny zespół przez który czuje wstyd.

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 12.04.2017, 12:56

darek250s

Wow, podoba mi się Twoja wiara w zespół.

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 12.04.2017, 12:49

To fajnie, jeśli Wenger zostaje to nie interesuje się kolejnym sezonem Arsenalu ;)

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 12.04.2017, 12:30

Dla mnie LM może wygrać każdy poza Bayernem, Realem i Farsą. Reszta mi obojętna

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 11.04.2017, 11:38

pelek

dzięki ;)

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 11.04.2017, 11:29

Ma ktoś ten avatar z newsa w większej rozdzielczości?

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 11.04.2017, 11:20

Powiedzmy sobie szczerze czy oprócz Sancheza jest tu ktos na światowym poziomie? Może Kosa jak mu powieje, może Cazorla ale już ma swoje lata. Reszta to jakieś patałachy.

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 11.04.2017, 11:03

Szczęsny i Wilshere nie mogą zostać sprzedani

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 11.04.2017, 10:29

Ozil wczoraj nie wykreował żadnej sytuacji, nie oddał nawet strzału na bramkę, 0 odbiorów, 0 przechwytów. Tak jak mówiłem, 1 mecz dobry na 9 żenujących.

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 11.04.2017, 10:05

I jak tam sportowe świry dzień po kompromitacji?

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 11.04.2017, 00:09

Widziałem tutaj komentarz że Ozil dzisiaj na mały plus, hahah XD

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:57

Wenger znowu powie że jeszcze sporo meczów i mają szanse na TOP4

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:55

Ozil jest do wywalenia razem z Wengerem, a może i nawet bardziej.

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:53

Alexis płacze ze śmiechu że klub mógł tak nisko upaść.

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:50

Witowo

Jedynie taka :D

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:49

Wy myślicie że jak przegramy jeszcze 3 mecze, bedziemy poza pucharami to tu będzie jakaś rewolucja? XD

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:46

Wenger nie opuści klubu zostawiając go w LE, on jest uparty, powiedział że zostawi go na dobrym poziomie, a nie w rozpadzie.

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:40

Jest i nasza legenda

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:34

Patrząc przez pryzmat całego sezonu Coq i Xhaka niczym się nie różnią

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:29

Arsenal96l

Za taką kasę powinien grać jak z nut.

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:28

To już Coq lepszy od tego cieniasa ze Szwajcarii

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:27

Upadek wielkiego klubu.

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:26

3.

Komentowany temat: Szkoda gadać, Crystal Palace 3-0 Arsenal 10.04.2017, 22:25

3 tygodnie temu mówiłem że nie mamy szans na TOP4 i to się sprawdza. Nawet mnie to nie rusza, dopóki Wenger nie odejdzie nie zdobędziemy majstra

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady