Komentarze użytkownika Fabri4

Znaleziono 10434 komentarzy użytkownika Fabri4.
Pokazuję stronę 157 z 261 (komentarze od 6241 do 6280):

Komentowany temat: Rewanż za Emirates Stadium: Chelsea 3:1 Arsenal 04.02.2017, 15:17

Cesc nie cieszył się z gola i w przeciwieństwie do Van Persiego widać że ma szacunek do Arsenalu

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 15:16

Cech sabotaż

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:58

Ozil niech podpiszę nowy kontrakt ale w innym klubie

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:56

imprecis

Na mistrza już remis nic nie da, ale dałby w kontekście walki o 2 miejsce. Inna sprawa to to że jesteśmy dziś beznadziejni w ataku.

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:52

illpadrino

Nieważne czy na czerwoną, ale by przerwał :D

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:48

To jest ten moment gdzie wchodzą tutaj fani CFC i będą się nosić :D I love it!

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:45

Co się stało z Coq'iem? Masakra gra jak ten gość przed odpaleniem w AFC

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:42

Hahaha jak dzieci we mgle

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:42

Mieć takiego Kante eh..

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:37

timiiii

To Ty dorośnij i zacznij myśleć samodzielnie, a nie polegasz na tym co Ci powiedzą w TV.

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:34

Każde uderzenie w głowę to faul i nie ma znaczenia czy chciał strzelić gola czy go uderzyć.

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:30

Sanchez mnie dzisiaj strasznie irytuje.

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:19

Iwobi na ŚP XDDDDDD

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:17

kosbat

To za co mamy ich dzisiaj chwalić geniuszu?

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:15

Jesteśmy dzisiaj beznadziejni.

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:09

Monreal do kogo?

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:06

Giroud w 92 strzeli z główki na 1-1

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:03

Ładnie gra ta Chelsea, trzeba przyznać.

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 14:02

Kolejna strata Alexisa.

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 13:59

Co dziś gra Sanchez poza 2 stratami i jednym podaniem na spalonego?

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 13:54

Hazard nie wiedział za co się ma złapać XD

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 13:50

Mam nadzieje że FA przyjrzy się temu zdarzeniu i wlepi kare dla Alonso. Jak to mawiał Arboleda " to nie jest piłka"

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 13:44

Sędzia znowu ma nas gdzieś.

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 13:43

bramka i kontuzja?

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 13:33

Kto stracił tę piłkę? Alexis?

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 13:32

Ciekawe kiedy Iwobi strzeli mocniej :p

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 13:28

COYG! Wszyscy musimy wierzyć w zwycięstwo!

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 12:46

3rdpitch

Jest ;)

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 12:42

OMG jeszcze 48 minut, dajcie mnie to już!

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 12:33

To po co on tego Lucasa kupował? XD

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 12:31

A więc jednak Alexis na szpicy, co z Lucasem?

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 12:24

MuodyWenger

Gdzie Ty mieszkasz że masz piękny dzień? ;p

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 11:40

K204

Myślę że 0:100

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 11:29

Qarol

Jeśli chodzi o piłkę nożną to mnie denerwuje XD

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 11:15

Mój kuzyn postawił za 100zł na Chelsea. O matko ale by była podwójna radocha gdyby Arsenal wygrał :D

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 10:42

Chłopy będzie dobrze, nasi wyjdą źli i będą walczyć ;)

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 09:50

Koroniarz

http://fullmatchesandshows.com/

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 04.02.2017, 09:50

GO GO GUNNERS!

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 03.02.2017, 22:17

Kasi4rsenal

Strasznie irytujesz.

Komentowany temat: Derby na Stamford Bridge w okrojonym składzie 03.02.2017, 22:07

Nieee Wenger nie może odejść bo skończymy jak United bez Fergiego!!!111 na bank muwie wam tak bedzie!!11

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady