Komentarze użytkownika Fabri4
Znaleziono 10434 komentarzy użytkownika Fabri4.
Pokazuję stronę 160 z 261 (komentarze od 6361 do 6400):
Pełna kontrola Arsenalu w drugiej połowie, przez co zrobiło się nudno.
4 występ Welbecka, rozumiecie 4 lol hehehe
Haha, komentator nie ogarnął o co gościowi chodziło XD
Bellerin ale padacznie.
pumeks
Coś w stylu Higuain w Arsenalu.
Do przerwy bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Bellerin bardzo przeciętnie mimo wszystko.
Bellerin dzisiaj bardzo średnio.
szarolek
http://aliez.me/live/3480bs/
mallen
Pytałeś o Theo ;p
Ox żenująca strata.
Tevez
Broń Panie Boże!
Ospina jest nienormalny XD
Welbz!
lays
http://aliez.me/live/3480bs/
Dexter
Jasne że na serio.
Welbz!
Alexis chyba obrażony dalej, bo ręce założone.
Barney
http://www.lajfy.com/match/index/date/2017-01-28/id/200064
Prosze.
Ale strzał Oxa, a mógł zabić.
Jakiś znany menadżer przyjechał na mecz. Ciekawe kogo obserwuje, może Oxa?
emelkan99
Ale FA Cup to ważny cel przecież.
Transmisja z Eleven
http://aliez.me/live/3480bs/
Jak to mówi pauleta o Ox'ie, "kurczak" w środku pola to 1 marca.
Rafson
XD
Tak się stoczyć.. Rok wcześniej to nawet anorektykiem był.
Nie ma co się dziwić skoro ocena umiejętności Alexisa to 4,5/5. Taki Ox ma ledwo 3 i to jak dobrze zawieje.
lays
Odbiła mu palma. Podpisał nowy kontrakt, a miał okazje odejść w lecie. Takie zachowanie jak jego jest żałosne.
To Tottenham ma kibiców?
Zielony
No rzecz jasna że najważniejszą kwestią są pieniądze dla takich emerytów. Gdyby taki Szamak dostał 60 tyś tygodniówki to by nawet nie patrzył czy nasza liga jest słaba czy beznadziejna ;p
Argudo
Transfer nierealny, ale szkoda. Fajnie by było oglądać Ciamaka w Ekstraklapie :D
Slaviola
Dla kogo FA Cup to "puchar myszka-miki"? XD
Przełamanie Sereny i pewnie jest już po meczu. Emocje jak na zbieraniu borówki.
Mając na względzie że gra się nam z Soton cieżko i nasze problemy w środku pola to jednak nie byłbym taki pewny.
"jednak jest dość inteligentnym zawodnikiem"
Co Wenger żartowniś to nikt
Soton jest w ładnym gazie, wyczuwam problemy
E tam, Nadal wygra AO - wierze.
Nie ma szans na ten transfer, poza tym obiecał dziadkowi że zagra w Realu.
Złota Piłka nie trafiła do pustej bramki, hehe
Halilović wielki talent, taa..
haha 50 mln XD
Za 50 melonów to można Jamesa wziąć, a nie gościa o przeciętnym talencie. Odpady z Realu to może kupić Soton czy Everton, a nie taki klub jak nasz.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ox będzie unikał podań Alexisa jak ognia.