Komentarze użytkownika Fabri4

Znaleziono 10434 komentarzy użytkownika Fabri4.
Pokazuję stronę 161 z 261 (komentarze od 6401 do 6440):

Komentowany temat: Zawał serca: Arsenal 2-1 Burnley 24.01.2017, 18:32

Xhaka typowy Seba, nie raz spalimy wąsa!

Komentowany temat: Zawał serca: Arsenal 2-1 Burnley 24.01.2017, 10:41

Jak dotąd

Najlepszy transfer w PL 2016/17: Mustafi lub Kante
Najgorszy transfer w PL 2016/17: Bravo

Można jeszcze dopisać do dobrych transferów Zlatana z racji tego że przyszedł za darmoche.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo w 21. kolejce, Swansea 0-4 Arsenal 19.01.2017, 18:53

To też człowiek więc co w tym dziwnego że dał taki opis?

Komentowany temat: Gervinho chciałby wrócić do Arsenalu 19.01.2017, 18:44

Sie napatrzyli na Flaminiego. Twój czas już minął.

Komentowany temat: Juventus kontaktował się w sprawie Alexisa 19.01.2017, 11:58

Jeden z NIEWIELU którzy muszą zostać. Strata Sancheza byłaby katastrofalna.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo w 21. kolejce, Swansea 0-4 Arsenal 19.01.2017, 10:15

Radwańska odpadła z Australian Open. Totalna klapa. Chorwatka zniszczyła ją fizycznie.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo w 21. kolejce, Swansea 0-4 Arsenal 18.01.2017, 17:28

Griezmann zrobi krok w tył?

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo w 21. kolejce, Swansea 0-4 Arsenal 18.01.2017, 10:01

Dean wreszcie ukarany. Sobie w drugiej lidze posiedzi.

Komentowany temat: Wenger bliski nowego kontraktu? 17.01.2017, 00:07

Hahahahaha. Przecież to już jest zabawne.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo w 21. kolejce, Swansea 0-4 Arsenal 15.01.2017, 22:27

Ramos aka Mariusz Jop

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo w 21. kolejce, Swansea 0-4 Arsenal 15.01.2017, 17:44

1. Śmierć
2. Podatki
3. Zejście Robbena na lewą nogę
4. Arsenal
5. Kot

No ładnie

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, Swansea vs Arsenal! 14.01.2017, 12:10

pauleta

Od kilku spotkań grają nudną piłkę i za co mam ich chwalić? Kolejny rok bez mistrzostwa ale luzik - TOP4 jak majster ;)

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, Swansea vs Arsenal! 14.01.2017, 12:00

Mi się tylko podoba gdy Ci, którzy tak tęsknią za oglądaniem meczów Arsenalu potem ich tutaj cisną w komentarzach bo zagrali tak źle i tak niedobrze. Fajne to jest ;p

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, Swansea vs Arsenal! 14.01.2017, 10:36

simple

Ty od razu taki opryskliwy. Jak nie ty.

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, Swansea vs Arsenal! 14.01.2017, 10:33

lays

W sumie tak, ale Kurczaki mają taką formę na własnym stadionie... Obawiam się że będzie izi win

Komentowany temat: Szczęsny: Moja przyszłość jest w rękach Wengera 14.01.2017, 10:28

Szczesny wróci. Za tego Manolasa Wenger im nie da Wojtka :p

Komentowany temat: Cazorla daleki od powrotu do treningów 14.01.2017, 10:27

Pitu88

Przeczytaj jeszcze raz moje drugie zdanie.

Komentowany temat: Liczy się tylko wygrana, Swansea vs Arsenal! 14.01.2017, 10:21

Ale fajny weekend w Premier League się szykuje. Będzie co oglądać. Emocje się zaczną od 18:30, chociaż mecz Arsenalu też będzie ciekawy - 90 minut męczarni dla oka.

Komentowany temat: Cazorla daleki od powrotu do treningów 14.01.2017, 10:19

Wilshere to nie ten poziom? Dziwne że w Bournemouth gra cały sezon, a u nas wieczne kontuzje. Gdyby nie kretynskie metody Wengera i ten nieudolny sztab medyczny byłby to dzisiaj lider Arsenalu.

Komentowany temat: Wilshere doceniony przez kibiców Bournemouth 14.01.2017, 00:09

Wilshere nie jest tam tylko od asystowania. Przecież jest zdecydowanie najlepszym zawodnikiem Bou od początku sezonu.

Komentowany temat: Bramall: To szaleństwo, nie mogę w to uwierzyć 12.01.2017, 11:05

Czeczenia

Zwłaszcza ten w 120 minucie :D

Komentowany temat: Bramall: To szaleństwo, nie mogę w to uwierzyć 12.01.2017, 09:21

"Kanonierzy grają najlepszy futbol w Premier League, nie ma co do tego żadnych wątpliwości."

Chyba GRALI. Obecnie oglądanie Arsenalu to męczarnie dla kibiców.

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 09.01.2017, 17:15

Wy też macie Twittera w jakimś dziwnym języku arabskim?

Komentowany temat: Wilshere na celowniku Koemana 09.01.2017, 00:03

Przyjąłbym to gorzej niż odejście Fabregasa. Musi zostać!

Komentowany temat: "Moja przyszłość jest w rękach klubu i Wengera" 08.01.2017, 23:24

Czyli co. Żegnamy Wengera i Ozila, czy męczymy się kolejne lata bez majstra?

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 08.01.2017, 19:13

K204

Ładnie trolujesz ;d

Komentowany temat: Bellerin kontuzjowany 08.01.2017, 10:57

Szkoda strzępić, nie ma miesiąca bez kontuzji. Dramat

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 08.01.2017, 10:55

Media piszo że Everton chce kupić Jacka. Dobre sobie.

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 07.01.2017, 21:24

simple

Dzięki!

Komentowany temat: Awans jest. Powodów do zadowolenia brak. Wygrana 2-1 07.01.2017, 20:50

Mógłby ktoś opisać dzisiejszą grę bo nie mogłem oglądać

Komentowany temat: Początek walki o Puchar Anglii: Preston vs Arsenal 07.01.2017, 19:28

Haha dobrze że nie mam przyjemności tego oglądać bo podobno żenada

Komentowany temat: Bramall o pierwszym dniu w Arsenalu 05.01.2017, 23:55

Jestem bardzo ciekawy co z tego wyjdzie.

Komentowany temat: Podsumowanie roku 2016 - Kanonierzy.com w liczbach 05.01.2017, 23:50

Gratulacje dla spamerów roku, ale w 2016 bardzo słabo z komentarzami ogólnie ;d

Komentowany temat: Stary, (nie)dobry Arsenal, 3-3 z Bournemouth 05.01.2017, 20:49

Przecież ten cały TOTY to nic nie warte wydarzenie, mało co pokrywa się z prawdą. Osobiście nie śledzę tego w tym roku zupełnie

Komentowany temat: Stary, (nie)dobry Arsenal, 3-3 z Bournemouth 05.01.2017, 15:08

Cazorla już nie zagra w tym sezonie. Zacznie biegać w marcu, w maju będzie gotowy. Idź pan

Komentowany temat: Raport zdrowotny przed meczem z Preston North End 05.01.2017, 13:30

Nic się nie zmienia. Rok w rok to samo. Jack chociaż sobie pogra cały sezon, u nas zapewne leczył by się już 3 miesiąc.

Komentowany temat: Stary, (nie)dobry Arsenal, 3-3 z Bournemouth 05.01.2017, 13:26

cyniek

Ozil jest Muzułmaninem

Komentowany temat: Stary, (nie)dobry Arsenal, 3-3 z Bournemouth 05.01.2017, 13:22

Więc jak to w końcu jest - Arsenal gra lepiej z Ozilem czy bez?

Komentowany temat: Stary, (nie)dobry Arsenal, 3-3 z Bournemouth 05.01.2017, 12:14

James znowu zmienił zdanie i tym razem zostaje w Realu. Ale chorągiewa :D

Komentowany temat: Stary, (nie)dobry Arsenal, 3-3 z Bournemouth 05.01.2017, 10:34

Miałem takiego znajomego w szkole [kibica Chelsea] który uważał że Puchar Ligi który wygrała Chelsea jest ważniejszy niż FA Cup. To zmieniło mój pogląd na ten puchar.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady