Komentarze użytkownika Fabri4
Znaleziono 10434 komentarzy użytkownika Fabri4.
Pokazuję stronę 249 z 261 (komentarze od 9921 do 9960):
darek250s
no tak nie jestem , obejrzałem więcej meczów niż Ty w życiu , byłem nawet na Emirates na jednym meczu no ale cóż , nie jestem prawdziwym kibicem bo irytuje mnie brak pomysłu na gre , proponuje leczyć mózg.
taaa odwrócimy.. to co gramy dziś to woła o pomstę do nieba , dlatego nie oglądam już tego , szkoda psuć sobie wieczór , miłego oglądania życzę ;)
telegraph to dobre źródło . ale i tak sie nie napalam
mitmichael
tak samo jak tutaj piszą że jack kontuzja itp.
ta ''tracimy Wilshera"
myśl trochę..
Wilshere zółtko... jak ja nie lubie tego gościa...
Co ten typ robi w Arsenalu..
mieli też kartke " take us home #richo" :P
o co chodzi z tymi kartkami ?
co gość robi...
Gnabry proooo
Casillas sam powiedział że zostanie do końca kariery.
Abramowicz i Mourinho pokazali ''klase'' , nie ma co...
czekam na Ramsey'a
w sumie dobrze mówi , co z tego że każdy kupuje skoro nie każdy się sprawdza.
hahaha co ten Santi
static.fangol.pl/content/7/4/3/7434d874c5f0b8d1e24c6b7a102fd847-554.jpg
brać go!!!
Gnabry na skrzydło a nie środej -,-
Ozil to dno dzisiaj gra , żenujące przyjęcia , zero gry...
na + Wojtek , Jack , Flamini
na - Sagna , Ozil , Giroud
Monreal gra ? szok....
mam nadzieje że wróci do Arsenalu , jako trener , a później manager ;)
Mozil , to Ty masz wrzucić większy bieg :)
facebook.com/photo.php?fbid=477159872389931&set=p.477159872389931&type=1&theater
Widzieliście 11 roku ? :D
a co z Artetą ?
najlepsi stoperzy w lidze , zwłaszcza Per ;)
idioci , idioci na boisku...
kilku użytkowników tego serwisu chyba naprawdę ma coś z głową.... piszą takie głupoty że aż oczy bolą..
goal,com , i koniec czytania
Iker Muniain ehhh marzenie
chciałbym ale szans nie ma żadnych
też jestem zachwycony ;)
40 mln ? no chyba by Wengera powaliło..
haha większej bzdury nie czytałem.
a co sądzicie o Ericku Torresie ?
mamy swoich , a może tak Erick Torres ? :P
i tak nie będą mieć mistrza
Lacina Traore 15 mln , przyznam że dobry interes
rozpłakałem się...
Co Wy chcecie od tego Dietharta , chłopak ma talent i przynajmniej coś się dzieje a nie wygrywają co chwile ci sami zawodnicy...
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Lemmy
moja sprawa czy mam ochotę oglądać , panuje wolność słowa , życzyłem miłego oglądania a i tak ktoś musi zaszczekać , co za głupi ludzie , to za takich mi wstyd którzy obrażają innych.