Komentarze użytkownika Fabri4
Znaleziono 10434 komentarzy użytkownika Fabri4.
Pokazuję stronę 247 z 261 (komentarze od 9841 do 9880):
OX dziś za dużo gwiazdorzy
co to się dzieje na tym OT ??
wygramy to
brawo AV!
gdzie zapowiedź ????
Ten sztab medyczny to jacyś idioci, serio.
Jak to jest że liga angielska jest najsilniejsza na swiecie a trzy zespoły odpadną już w 2 rundzie?
Czy ktoś wgle się łudził że możemy awansować?
ma ktoś streama który się nie tnie bo na tych ****** meczykach wszystko tnie
ale frajerstwo
ONLY WIN
dobrze mówił Papa że o majstra będzie walka do ostatniej kolejki, zobaczycie jeszcze że będziemy do końca walczyć o TOP1 :)
co oni śpiewali?
jak sobie zsynchronizować ?
Sanogo na tyle plusów +++++++++
BayernGOL
weź idź do swojej *****arii, nie wiem po co tutaj wchodzisz? wkurzać innych ? współczuje rodzicom
Robben powininen zostać zamknięty w celi z Trynkiewiczem za to oplucie Sagni, frajer..
Dziś najbardziej mecz obsrał Ozil i nie wiem co stoi po jego obronie?
biegał? a co miał stać?
gdyby strzelił mecz byłby inny, kto wie może 2-0 zostałoby dzis na Emirates
Panowie witam :)
Jak nastroje przed meczem? Jakieś typy ? :)
Henry89
no niech tak źle poda i pójdzie kontra na bramę, mądre człowieku ;)
Fabian i OX MOTM
komu ox popukał w głowe?
Nasriego chcecie? omg co za ludzie..
żałosne..
do tartaku z tymi drewnami
no tak, 3 drewna dostepnę , Tartak Londyn ;]
Chyba każdy z nas chce to zobaczyć :P
ale i tak nie mamy napastnika, Giroud jest średni na Arsenal, przeciętny :/
trochę się u nas zmarnował ;)
Brawo dla Kamila! :)
Arteta +
skyrim
ślepy jesteś jakiś czy bawisz się trolla , w dodatku słabego ?
Arteta +
Haha co Coutinho zrobił
AlexSong2321
Puchar Anglii będzie...
xMoNzAx
nikt Cie nie obrazi , bo nikt się nie zniży do twojego poziomu dzieciaku, nie prowokuj ;)
oho słychać szczały!
wow , potrójna zmiana
pewnie Ozil zostanie do końca a gra dno i kupę a zajedzie Ox który też gra kupe ale biega
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
stawiam 5 dyszek na zwycięstwo Arsenalu , do wygrania 180 zł , siądzie ?