Komentarze użytkownika FabsFAN

Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 576 z 635 (komentarze od 23001 do 23040):

Komentowany temat: Sky Sport i Charlie Nicholas oceniają transfery w PL 04.09.2014, 10:59

Mowia, ze Fabs to dobry transfer, a podobno mial sie nie miescic do skladu Arsenalu -.-' a tu gra w Cheslea.

Komentowany temat: Letnie okienko transferowe w Premier League 03.09.2014, 09:23

Chelsea najlepsza w tym oknie. Nadal nie potrzeba Fabsa w Arsenalu???

Komentowany temat: Oficjalnie: Danny Welbeck w Arsenalu 02.09.2014, 11:20

Rooney niszczy united. Żąda bajonskiej tygodniowki, chce być kapitanem i obraża się gdy nie zagra na pozycji która akurat sobie wybrał.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 02.09.2014, 00:35

Szkoda że nie ma Kondogbii :/ jakoś tak na niego liczyłem.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 20:00

Carlosv
Oglądałem Kondogbie w Sevilli i uważam że to poziom Pogby. Nie wiem jak radził sb w Monaco.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 19:32

Kondogbia + Welbeck. W sumie Danny to niewiadoma ale dżefrej ma jakosc+francuz

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 15:51

Alonso
Sparatkus.

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 15:32

Mam deja vu!!! Ja powiem CZeczenii ze Kondogbia by sie nadal a on to potwierdzi!!!!!!!!1

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 12:38

Mnie Bony nie przekonuje .

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka z Kanonierzy.com! 01.09.2014, 12:30

Tak dzisiaj sb pomyślałem, że skoro Monaco tak sprzedaje, to może warto kupić Kondogbie?! Oglądałem go w Sevilli i tam grał jak dzik.

Komentowany temat: Nie zlekceważyć rywala: Leicester City vs Arsenal 31.08.2014, 16:58

Pauleta19
Zatem Fabs odnalazł się w Chelsea.

Porównania go do cienkiego MAty były nie na miejscu.

Komentowany temat: Nie zlekceważyć rywala: Leicester City vs Arsenal 31.08.2014, 16:52

Czemu Rojo ma takie problemy?

Jak grał wczoraj Fabs??

Komentowany temat: Nie zlekceważyć rywala: Leicester City vs Arsenal 31.08.2014, 15:14

Strzał prosto w bramkarza.

Komentowany temat: Nie zlekceważyć rywala: Leicester City vs Arsenal 31.08.2014, 14:17

Pauleta19
Chodzi mi o to że użytkownicy tej strony to chorągiewki. Ktoś coś wrzuci o pilkarzu i rzekomym zainteresowaniu Arsenalu i nagle zawodnik staje się najlepszy na świecie i musi przyjść.

Komentowany temat: Nie zlekceważyć rywala: Leicester City vs Arsenal 31.08.2014, 14:10

Skąd sie wziął ten Rabiot?????? Jakiś twiterowiec zarzucił i teraz niby kolo stał się dobrym piłkarzem?

Komentowany temat: Nie zlekceważyć rywala: Leicester City vs Arsenal 31.08.2014, 03:01

Trzeba było kupić Costę a nie zostawiac go smerfom. Pewnie Wenga sie posluchal ekspertuf z k.com, ze Diego bd niewyapalem ;/

Komentowany temat: Arsenal po Papastathopoulosa? 28.08.2014, 16:03

Grecy maja kozackich środkowych obrońców. Imo Sokratis-MAnolas to jedna z najlepszych par na świecie.

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 27.08.2014, 23:18

GKS
Arsenal to nie Real. Nie bedzie kupowal tylko dlatego, ze kibice maja taki kaprys.

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 27.08.2014, 23:14

Mnie sie ten mecz nie podobal. IMO Cazorla zagral slabo, Wilshere srednio, Ox slabo. Alexis rowniez srednio.

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 27.08.2014, 23:09

polandblood
Wenger jest rasista i nie lubi Joela.

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 27.08.2014, 23:08

Treq
O łał. A nie mozna zagrac na 2 napastnikow?

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 27.08.2014, 23:05

A moze czas przerzucic sie na inna taktyke, a nie trzymac sie dennego 4-2-3-1?

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 27.08.2014, 23:03

Byle by nie trafic na hiszpanskie druzyny:P Ups, mozna tylko na jedna;d

Komentowany temat: Arsenal w Lidze Mistrzów po nerwowej końcówce 27.08.2014, 22:42

Jakie szczescie, ze nie wylosowali Bilbao tylko Besiktas. Arsenal powinien dziekowac losowi.

Bilbao w LM. Pykneli Napoli.

Jak można chwalić pomocników w tym meczu. Arsenal nic nie potrafi wykreować, ma problemy z wyjściem z połowy. Akcje sa tylko jakieś po kontrach.

Komentator na moim streamie właśnie doszedł. Hiszpański fox sports. Haha.

Najlepiej gra dla mnie Flamini.

Arsenal gra dno. Nie potrafią nawet z własnej połowy wyjść -.-'

Dawno nie widziałem tak chaotycznego Arsenalu. Tylko Walcotta tam brakuje.

Arsenal gra tragicznie.

Mniej fajek więcej treningu.

Wenger to rasista!

Arek
A grasz w Aoe2+ conquerors??

Gta SA to chyba nie rpg a też wciąga.

Szymon
Gothic 1 ma lepszą fabułę.

Thide
To trzeba było używać broni dwurecznej albo samemu też biegać;d

Thide
Gothic 1 powala klimatem. Grafika i to co mówisz się nie liczy, gdy gra mega wciąga. Gothic 2 tylko z nocą kruka jest dobry. Bez - to nuda.

Tesv?
Mój top 3:
1. Gothic 1
2. Baldur
3. Fable

A co sadzicie o Fable? Jedna z moich ulubionych gier RPG obok Gothica.

30 milionów to jak pół darmo.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady