Komentarze użytkownika FabsFAN
Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 585 z 635 (komentarze od 23361 do 23400):
Patrzcie, co powiedzial Cesare o Bario :
Balotelli nie jest żadnym mistrzem, z tych dobrych cech piłkarza pozostały mu tylko niezłe strzały. Natomiast Giuseppe Rossi bardzo mnie rozczarował jako człowiek i dlatego nie pojechał na mundial - zaczął swoją wypowiedź.
Cuenca tez ma bajeczna technike a cialge jest polamany albo nie gra:D Sama technika nie wystarcza trzeba tez ogarniac w glowie co i jak.
thide
Co do warnow. Zobacz sobie
AlexSong17 :P
Akurat w pracy wrocilem a tutaj taka wiadomosc:P Chyba bedziecie nosic Papcia na rekach, jesli Alexis sie sprawdzi.
Hej , dla jakiej stacji komentuje mecze Wenger?
Siema pany, jutro pierwszy dzień pracy ;P
Marcin
Can grał w Bayerze na obronie.
mrsomebody
Wszedlem na to konto i zauwazylem 120 tys faperow followujacych :D
Marzag
Boruc ma wiecej udanych dryblingow niz Bendtner... a nie
thide
Moja lista genialnych gier :
Gothic
Gothic 2 , Noc kruka
Fable
Age Of Empires 2 + the conquerors
Baldur's Gate 1
Hereos 2
Maciek
Wypalony wg ekspertufffff ze stron Arsenalu, ktorzy maja do neigo zal, ze poszedl do Chelsea.
gunners007
Przeciez Alexis pewnie wyladuja w ataku obok zwikrka. Poza tym Walcott nie wroci wczesniej niz w grudniu. Poza tym we wrzesniu juz na pewno beda kontuzje.
skyrim
Pedro na obronie bedzie pewniejszy niz Alves. Jest jeszcze Montoya w obwodzie, ale jemu nie ufaja trenerzy.
skyrim
Zapomnialem jeszcze o Maradonie XD
Wiem ,ze to nie o Arsenalu:D , ale co sadzicie o takim zespole Barcy :P
Bravo
Pedro - Pique - SO - Alba
Mascherano - Busquets
Iniesta / Rakitic - Messi - Ney
Suarez:D
Riv
To teraz Sagan jest chyba najlepszym sprinterem.
Z defensywnych tylko Busquets.
Kanyeast
Tak sobie pomyślałem a propo Neya, że to dla Brazylii lepiej, że nie gra. Z Nimczurami i tak by przegrali , a gdy go nie ma cały naród może obarczyc Zunige za porażkę. Nie powinno być dzięki temu zamieszek;D
Haha van persie in your face!!!!!!!!!!
Kostaryka niech idzie na karne xD
Campbell oszczedzany na półfinał.
Campbell to dobry kocur. Gdy ma piłkę przy nodze to przypomina Leo.
Marzag
Ale ja opiniuje hazarda nie tylko na podstawie mś. Zrobiono z niego ronessiego a on do nich nie ma startu.
Marzag
A ja nie. Wolę kogoś efektywnego.
Kurde zapomniałem o de Bruyne. On jest super.
Thide
Hazard jest przehajpowany. On drybluje tylko w bok. Mertens jest dobry tylko w kontrze. Lukaku? Nic specjalnego.
Thide
Którzy ci pilkarze tacy dobrzy? W obronie 1 Kompany , w środku Witsel i na bramce Kurtuła. Koniec.
pauleta19
Wgl jak wizde Fellainiego na boisku, to padam ze smiechu. Totalne drewno nie potrafi podac celnie. Jedyne co robi, to probuje zgrywac glowki, z czym tez ma czasem problem. Co to za pomocnik. Zart.
pauleta
A co jesli Belgia jest za slaba a jej pilkarze przereklamowani?
Argentyna grala tak jak to uzaleznial wynik. Mogli sie bronic, bo wygrywali 1 : 0. No i przeszli^^ To sie tylko liczy.
Nooo wyjazd Belgowie z mundialu. I tak beznadziejnie graliscie^^^^
Felaini 3 faule w 1 akcji xD
Matko, Demichelis w 1. skladzie!! Rip Argentyna
WilkSzary
Zobaczymy za 1-2 lata:P
lays
On gral dobrze na tle rezsty, bo wszedl w 90 minucie, gdy wszyscy byli zmieczeni. Wrecz wycienczeni.
Co do siły Alexisa:P
cdn.niketalk.com/a/a6/350x700px-LL-a616b786_1381883536_extras_albumes_0.jpeg
Calhanoglu jest dobry, ale bez przesady. Drax to wiekszy talent.
Vamos ArgentynA!
vanmateo
Akurat to jest o wiele lepsza wersja Walcotta. On przynajmniej umie przyjac pilke^^
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Mico17
Grasz jeszcze w Tibie?:P jaki lvl?