Komentarze użytkownika FabsFAN
Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 589 z 635 (komentarze od 23521 do 23560):
W La Liga sa tylko 3 niezadluzone kluby - Getafe, Bilbao i Granada. Cała reszta to albo biedaka, albo kluby z przekretami ("wielka 2") . Stawiają na młodych , bo nie mają innego wyjścia.
Ekhm, IMO pomocnik > napastnik I( jesli chodzi o role w zespole ). Gdy masz dobrego koksa w srodu, to automatyczne cala druzyna gra lepiej. Liverpool mial swietnych atakujacych a obrona grala gunwo. z Hendersonem i Gerrardem to chyba nikt nie bedzie dobrze wygladal.
sadistic.pl/system-obronny-wymyslony-przez-irakijczyka-vt302045.htm
Nie wierze.:D
lolteks
Kiedys to sie dostawalo kijem po lapach za takie bledy. Dzis dostajesz dodatkowe punkty, bo nie znasz zasad ortografii >.
anty_pzpn
Moze to byl jakis troll?:D
lolteks2013
Moja kolezanka z klasy napisala na biologii chromosomuf, tylko ze ona ma stwierdzony dysortografie czy jakies inne gunwo, czyli po prostu debilizm.
grand92
Wskurac czy wskórac az tak nie razi. Najgorzej jest gdy ktos pisze bynajmniej albo na dwoch faciow mowi obydwoje.
Kanye
Hmmmm zle to napisalem. Chodzilo mi o gracza z Afryki.
Marzag
Wiesz, ze Alexsong17 jest tak bogaty, ze nie musi pracowac????? a wg niego twoja mama jest sprzataczka.
pauleta19
IMO Song nadal jest drewniany. Jedyny czarny z technika, jakiego znam to chyba tylko Yaya Toure.
Kanyeast
W dodatku w 1. skladzie musi wiecznie grac najlepszy pilkarz swiata łejn ruuuuunej.
grand92
A propo Songa :D
youtube.com/watch?v=aCTsZcTOiww
carlosV
Za takie cos gosc powinien wylapac bana. BTW ten Alex to chyba jest murzynem, bo zawsze, jak pojawi sie to slowo, to on reaguje, jakby ktos bil mu rodzine. Jeszcze ma nick AlexSong. Spisek.
Kanyeast
Nie chce sie wymadrzac , ale Vidal to inna pozycja niz Sanchez:P
lays
Liverpool zdobedzie w przyszlym sezonie BPL. Zartowalem.
thide
Zamierasz gdzies isc na studia?:D Ile z matmy? U mnie w szkole po raz pierwszy w 20-letniej historii Liceum ktos nie zdal matmy.
Gunner '95 !!! Jak tam maturka?
73% z polaka
68 % wos rozszerzony
88 matma podstawa
88 angol rozszerzony
lays
Gustavo pewnie myslal, ze w AFC nie bedzie kontuzji :D i sie przeliczyl
Djourou nadal jest w Arsenalu?
lays
Jesli ma przyjsc ultradefensywny pomocnik, to niech to bedzie wasacz Gustavo.
Kanonier204
Fabian Johnson? Wg transfermarkt on przeszedl do Monchengladbach.
thide
A Ty masz juz wyniki?
Pauleta
Co napisałeś?
A skoro temat czasu. Co waszym zdaniem lepsze? Wanna czy brodzik?
ArseneAl
Oczywiście że późno. Spać powinno się od 22 chyba że są jakieś mecze .
Afc4life
Nie chodzi o konsekwencje czynu Suareza, ale jego zachowanie. Faule są wpisane w ten sport, zaś gryzienie to jakaś totalna abstrakcja.
ArseneAl
Tylko że ja się też dość późno kładę bo o północy. Odsypiam rok szkolny, bo wstawalem codziennie o 6.
Herrera dobry, ale strasznie często łapie kartki.
Somebody
Gdy ma się wolne, śpi się do 11 przynajmniej.
Matko ja spać nie mogę. Musi mi dobrze pójść wos i polski :x
Fanboy
Najlepsze tam komenty leciały jak przegrali z Chelsea. Tarzalem się że śmiechu.
Lambert > Messi
Nie zapominajmy o tym że Chrisztjanu jest skrzydłowym^^
Brawo Krystynka ;) Poprowadziles swoja reprezentacje do odpadniecia z grupy.
Powiem tak. Kolumbia w 1/4.
Kupilbym Hectora Herrere.
Manchester bedzie musial zaplacic podatek za Herrere, czyli za jego transfer wybula, jesli dobrze kalkuluje okolo 55 mln.
Komentarz z goal.com XD umieram
What is a Mikel?
1. A Magician: He's right in
front of you for 90
minutes, but you only get to
see him for 30
seconds picking up a yellow
card.
2. A Mikel is a Nigerian Ferrari
with the
engine of a Picanto.
3. A Mikel is anything that has
weight,
occupies space, breathes but
remains
stationary.
4. A Mikel is a confused
strolling object that
has no focus.
5. It is an SI unit for
measuring deceleration,
e.g the car decelerated by 2
mikel/sec.
6. The botanical name of a
snail, Mikelis
Obilis
7. Anybody who can pass the
ball but can't
shoot, cross, head, or be
creative. e.g, My
grandma is a Mikel.
8. A mikel is that footballer
who is allergic to
goal
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Turysta
Gdyby nie ban Suareza na 4 miechy, to nie chciałbyś go sprzedać. Teraz pewnie w twoim mniemaniu
Chilijski gwiazdor > Suarez.