Komentarze użytkownika FabsFAN
Znaleziono 25361 komentarzy użytkownika FabsFAN.
Pokazuję stronę 590 z 635 (komentarze od 23561 do 23600):
Pauleta19
Fcbarca.com, realmadryt.pl, shoutbox na chelsealive.pl .
O co wgl była kłótnia , bo dopiero wszedłem?
AlexSong17
Ty naprawdę obrazasz ludzi z powodu tego, gdzie pracują ich.rodzice? Co za parszywiec.
RIV700
Dobrze ze w dzien, bo bysmy Gomisa nie zauwazyli.
Widzieliście ? :D
fanatycyfutbolu.com.pl/kutas-moze-przeniesc-sie-do-lechii-gdansk/
Grecy zasłużenie wyszli z grupy. W 2 pierwszych meczach grali gunwo , ale w trzecim zniszczyli WKS. Za to wybrzeże nie zagrało ani jednego całego meczu na poziomie.
Pauleta19
Gdy wczoraj na fcbarca.com pochwalilem Prandellego , to rzuciło się na mnie stado gimbow, mówiących jaki on słaby, bo przegrał z Hiszpanią i Kostaryka.
Ricco
Nie dostac sie na kolejne ME to grzech. Przeciez tam beda powiekszone grupy, jesli dobrze pamietam.
Ricco
Kurna, a ja tez chciales pojsc obstawic Grekow, bo czulem ze oni maja farta juz od 2004 ale w koncu sie powstrzymalem. Gluptas ze mnie.
Ricco
Dales az dyszke?:D Widze, ze wierzyles i to w miare mocno:P
Ricco
Jaki byl kurs na Grekow?:D
carlosV
Gra tez w ogorkowej lig ęę. To jest srednie miejsce do rozwoju.
Zachowanie Auriera da sie wyjasnic. Gdy chce sie utrzymac wynik, najlepiej trzymac przeciwnika jak najdalej od wlasnej bramki. Serge chcial to zrobic, no ale mu nie wyszlo. W sumie mnie to cieszy, bo nie lubie WKS-u:D:D
pauleta19
Mowilem, ze WKS nawet z Zambia nie potrafil wygrac. To jest zlepek gwiazdek bez taktyki a nie druzyna:D
Kto z WKS-u faulowal?????
Brawo Grecja!!!!!!!!!!
Przydalby sie Angelos Charisteas ;\
Eh, szkoda. Liczylem na Grecję. WKS i tak odpadnie z Kostaryką.
Grecja co gra. WKS typowa afryka, czyli chaos.
Patrzcie na to!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
FabsFAN
24.06.2014; 20:12
Znajac szczescie kozojeb*ow, to oni wygraja dzis z WKS-em i wyjda z grupy.
#prorok!
Wiem, jeszcze 1 polowa, ale im nie da sie strzelic gola:D
Znajac szczescie kozojeb*ow, to oni wygraja dzis z WKS-em i wyjda z grupy.
pauleta19
W Holandii tez kogos skosztowal.
Śmieszne czerwo ustawilo mecz. Żal.
Znowu Godin.... Włosi muszą się podnieść.
Zgryz między Suarezem a Chiellinim.
Biedny Veratti.
Immobile jest słaby.
Teraz Włosi zagrają jak pewien klub o kolorze stroju identycznym jak ich dzisiejszy.
Wtf czerwo?
Skyrim
Bario i tak tęskni za następnym meczem.
Cavani był na spalonym.
Bario chyba zszedł hehe
IMO mecz Włochów tak słabo wygląda przez Urugwaj, który boi się zaatakować i prowadzić grę. Włosi nic nie muszą^^
Jak Campbell gra? Bo ten wasz Bario totalna kaszana.
Jeśli Godin to średniak, to ja nie wiem, kto jest dobrym obrońcą. ;x
Problem z bario jest taki, że jeśli się nie sprawdzi , to Arsenal jest 25(?) mln w plecy.
Najlepsze otsy są szwedzkie. Fajnie się expi i dobrze walczy.
Nie wiedziałem że tam aż taki exp xD ja na paccu na PH tortoisach miałem bodajże 40k/h
A probowales expic poludniowy wschód od Thais? Tam są trolle , orci i roty.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
skyrim
Herrera jest dobry. Poza tym, raczej manure nie mogli zbic ceny, bo Bilbao prawie zawsze chce za graczy klauzule.